Dramatyczny przebieg wypadku. Kierowca zostawił kobiety w rozbitym aucie, poszedł się powiesić

19-letni kierowca w sobotnią noc rozbił auto o budynek w Karsach pod Pleszewem. Później próbował popełnić samobójstwo. Policja bada tę nietypową sprawę.

Z ustaleń policji wynika, że 19-latek w sobotę w nocy pędził citroenem przez miejscowość Karsy (między Pleszewem a Kaliszem). W pewnym momencie stracił panowanie nad autem i uderzył w budynek - donosi lokalny portal zpleszewa.pl. W rozbitym samochodzie zostawił dwie ranne znajome, 15-latkę i 17-latkę, i uciekł. Okazało się, że próbował się powiesić.

Mężczyzna został odratowany, żyje, ale jego stan jest ciężki, tak samo jak jednej z pasażerek rozbitego auta - podaje policja. Poszkodowani trafili do szpitala. Teraz funkcjonariusze badają przyczyny tych dramatycznych wydarzeń.

Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?

 
 

Więcej o:
Komentarze (93)
Pleszew. Kierowca chciał się powiesić po wypadku
Zaloguj się
 • ravkin

  Oceniono 40 razy 28

  Moi drodzy współPolacy, troszkę empatii proszę. Łatwo jest opluć i szkalować człowieka jak nic o nim nie wiecie? Nie przyszło wam do głowy że może to był najzwyklejszy w świecie wypadek, który każdemu może się przytrafić? Jeżdżę od ponad 20 lat i już kilkukrotnie przytrafiło mi się cudem wyjść z poślizgu. Różnie bywa. Młodemu się nie udało. Nie znacie osób które miały wypadek i już nigdy więcej nie wsiadły za kierownicę, nawet jeśli to nie była ich wina? Może Młody miał to samo? Może myślał, że zabił swoją ukochaną, bo się nie ruszała? BŁAGAM! TROCHĘ EMPATII!!! Dzięki temu ten kraj naprawdę może stać się lepszy!

 • Marek Tropiciel

  Oceniono 15 razy 11

  Dramatyczny..... jest brak wyobrazni u części kierowców,przekraczanie dozwolonej prędkości,brawura,brak umiejętności przewidywania,czytając niektóre komentarze,na temat przepisów ruchu drogowego,dziwi mnie kto tym ludziom dał prawojazdy,zachowanie nibyautorytetów w tej dziedzinie jak pan Hołowczyc,który raz uniknął kary,dzięki przedawnieniu ,za drugim razem usiłował podważyć prawidłowość pomiaru,daje złe wzorce tym młodym kierowcom.Policja jak najbardziej powinna karać a mandaty powinny być adekwatne do osiąganego dochodu.

 • jan.janowicz65

  Oceniono 21 razy 9

  W sobotę była 'szklanka" na większym obszarze kraju, przy niewielkiej prędkości też było mnóstwo wypadków, kto pędził jak idiota to musiał mieć cos z głową.

 • artur0121

  Oceniono 13 razy 7

  Powinien zatrudnić się w BOR ma zadatki.

 • guru133

  Oceniono 6 razy 6

  Ten rozbił samochód z koleżankami, drugi niedaleko Pleszewa staranował małżeństwo z dwójką dzieci i uciekł, trzeci na Dolnym Śląsku potrącił prawidłowo idących chodnikiem dwóch chłopaków. Czy to nie za dużo aby uważać iż są to pechowe, przypadkowe zdarzenia? Prawo jazdy uzyskać w Polsce zbyt łatwo a tolerancja dla drogowych chuliganów jest zbyt duża. Gdyby ci kandydaci do nagrody Daewina działali tylko na własną szkodę, to pal ich diabli, ale dzięki ich głupocie giną i cierpią niewinni ludzie a na tego nie da się nijak usprawiedliwić.

 • mecejas

  Oceniono 11 razy 5

  a gdzie KU... byli starzy ..15 i 17 lat gó...ary w nocy , drogi oblodzone buc zapie... no i TRAGEDIA!!!!!! WPIE...spóścić gnojkom i szlus na nocne imprezki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • arni123

  Oceniono 21 razy 5

  wychowanie na GTA nie uczy odpowiedzialności za własne czyny. A jak coś się stanie to jest szok, ze komuś coś się stało, że nie można bezkarnie rozpocząć gry od nowa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX