Gdzie są dwie 15-latki z Warszawy? Sylwia i Ewelina pojechały do Krakowa i ślad po nich zaginął

Ewelina Ceroń i Sylwia Wrzosek po raz ostatni były widziane w niedzielę 11 marca ok. godziny 13 na krakowskim osiedlu Willowym. Policja apeluje o pomoc.

Sylwia Wrzosek mieszka w Warszawie. Ma 150 cm wzrostu, jest szczupłą 15-latką o zielonych oczach i blond włosach, które zazwyczaj upina w kucyk. W dniu zaginięcia była ubrana w szarą bluzę z kapturem, zielone leginsy moro oraz różową kurtkę.

Policja poszukuje 15-letniej Sylwii Wrzosek, która zaginęła w niedzielęPolicja poszukuje 15-letniej Sylwii Wrzosek, która zaginęła w niedzielę Fot. Małopolska Policja

Ewelina Ceroń to szczupła 15-latka. Ma 165 cm wzrostu, ciemne długie włosy i zielone oczy. Również pochodzi z Warszawy. W dniu zaginięcie była ubrana w zielone leginsy, jeansową zimową kurtkę oraz adidasy.

Policja poszukuje 15-letniej Eweliny Ceroń, która zaginęła w niedzielęPolicja poszukuje 15-letniej Eweliny Ceroń, która zaginęła w niedzielę Fot. Małopolska Policja

Od chwili zaginięcia dziewczynki nie kontaktowały się z rodziną ani nie pojawiły się w miejscu, w którym mieszkały w Krakowie. Policja apeluje o pomoc w ich odnalezieniu.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informację o zaginionych 15-latkach, proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji w Krakowie.

Tel. 12 615-29-10, 12 615-30-00 oraz 997.

Bryła lodu spadła z tira na samochód osobowy. Twarz kierowcy poraniona szkłem

Więcej o:
Komentarze (18)
Kraków: zaginęły dwie 15-latki z Warszawy. Policja prosi o pomoc
Zaloguj się
 • mam.swoj.mozg.2

  Oceniono 3 razy 3

  Nie wiem z której strony jej oczy są zielone. Chyba od środka.

 • Tds Sbl

  Oceniono 3 razy 3

  zapewne chciały zostać prawdziwymi modelkami z powaznymi dochodami za seans w profesjnalnym lokalu itp.

 • wujek_chester

  Oceniono 3 razy 3

  Zaginęły na os. Willowym, czyli tam, gdzie mieści się Ośrodek Wychowawczo-Opiekuńczy dla dziewcząt. Pewnie maja wprawę w ucieczkach.Oby znalazły się całe i zdrowe.

 • sailor2016

  Oceniono 13 razy 3

  Oba zdjęcia prawdopodobnie zrobione tak na wszelki wypadek na komisariacie przy okazji wcześniejszej ucieczki. Poza tym to nie jest zaginięcie tylko ucieczka małoletnich. Pobawią się, kasa się skończy to wrócą. 99% procent takich ""zaginięć" to ucieczki małolat w związku z dojrzewaniem płciowym i kłopotami wychowawczymi i angażowanie w to policji nie ma sensu. Nawet jak złapią to i tak zaraz znów uciekną i tak w kółko. Nie zdziwiłbym się gdyby gwiazdy miały na koncie kilka takich wypadów.

 • kryweg

  Oceniono 3 razy 1

  Ciepło się zrobiło to piździawki dały w długą. I tyle.
  Od niedzieli ma się ochłodzić to pewnie wrócą albo dadzą się złapać.

 • 162tony

  Oceniono 3 razy 1

  przypadkiem mają zdjęcia zrobione pewnie na komisariacie, gdzie pewnie przypadkiem trafiły wcześniej...
  I to nie byle zdjęcia ale zdjęcia typu "stary dowód" czyli zrobione przez jakiegoś wyjadacza który wiedział jakie to "ziółka".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX