Weekend obiecywał piękną wiosnę. Ale bajka pękła jak bańka. Załamanie pogody za progiem

Pogoda na początku tygodnia będzie wyjątkowo łagodna. Choć w poniedziałek i wtorek zapowiadane są opady, to temperatury wyniosą po kilkanaście stopni. Niestety im bliżej weekendu, tym gorsza aura.

Pogoda w poniedziałek będzie wiosenna, przynajmniej jeśli chodzi o temperatury, bo niestety nie unikniemy też zachmurzenia i opadów deszczu. Po południu rozpocznie się stopniowe rozpogodzenie. Na północy i zachodzie temperatury od 9 do 13 stopni, do 14 stopni w centrum i nawet 17 stopni na południu - prognozuje IMGW. W rejonie Karpat dość silny wiatr - do 70km/h.

Tak pogoda zmieniała się na plus >>>

Pogoda na wtorek

Pogoda we wtorek to ponowne zachmurzenia. Na północy będzie ono całkowite, a słońce poczujemy jedynie podczas chwilowych przejaśnień. W pozostałej części Polski zachmurzenia średnie lub duże z możliwymi niewielkimi opadami deszczu. Najwyższa przewidywana temperatura to 13 stopni, zaś najzimniej będzie na wybrzeżu – od 7 do 10 stopni Celsjusza.

Pogoda na środę

Zachmurzenie obejmie już nie tylko północną, ale również zachodnią część Polski. Miejscami spadnie deszcz, a w północnych rejonach może pojawić się nawet deszcz ze śniegiem. Na terenie Pomorza zapowiadane maksymalne 4 stopnie, tymczasem na południowym wschodzie nawet do 12 stopni.

Pogoda na czwartek

Noc z środy na czwartek będzie pierwszym zwiastunem nadchodzącego ochłodzenia. W czwartek duże zachmurzenie, w północno-wschodniej części Polski można spodziewać się opadów deszczu ze śniegiem. Zapowiadane temperatury minimalne to od 1 do 3 stopni, a na północy -2 do 1 stopnia. Mieszkańcy Suwalszczyzny, Warmii i Mazur oraz Podlesia odczują maksymalnie 3 stopnie, w centrum Polski będzie to już 8 stopni, a na południu 11 stopni.

Pogoda na weekend

Pogoda w piątek będzie jeszcze dość przyjemna – niewielkie opady i dodatnie temperatury do nawet 14 stopni na południu Polski. Niestety w weekend nadejdzie znaczne ochłodzenie. W sobotę zapowiadana temperatura minimalna to -8 stopni na północnym-wschodzie do maksymalnie 2 stopni na zachodzie Polski. W ostatni dzień tygodnia słupki mogą wskazać nawet -10 stopni na wschodzie, zaś najcieplej na północnym-zachodzie – maksymalne temperatury wyniosą 0 stopni.

Więcej o:
Komentarze (20)
Pogoda dzień po dniu. Nadciąga ochłodzenie
Zaloguj się
 • kataryniarski

  Oceniono 6 razy 2

  Wiadomo - HAARP! Mszczo się Amerykany za ustawę wybielająca IPNu!

  Zaprogramowali tego swego HAARPa tak, ze znowu będzie minus pięć, znowu szyby pozamarzają i wydamy fortunę na płyn rozmrażający i skrobaczki - do rujnacji chco nas doprowadzić!

 • kresedebarg

  Oceniono 6 razy 2

  koniec!!! , dość !!! hooy w doopę z taką pogodą !!! ,sprzedaję butelki i lecę do emiratów ,tam jest 32

 • Tds Sbl

  Oceniono 2 razy 0

  Nie ma ocieplenia a lewica nie rozumie faktów

 • Tds Sbl

  Oceniono 2 razy 0

  Nie ma ocieplenia a lewica nie rozumie faktów

 • sztucznypolak

  0

  O ile mnie wzrok nie myli, to zdjecie 1 i 2 pokazuje Amsterdam.
  Jaki to ma zwiazek z pogoda w Polsce?

 • m1224

  Oceniono 5 razy -1

  Szkoda, ale nikt chyba nie spodziewał się, że będzie już ładnie do końca roku?

 • piotrm74

  Oceniono 5 razy -5

  marzec miesiącem wypędzonych. Zimo i ciebie WYPĘDZAM !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX