Misiewicz twierdzi, że pracuje w TV Republika. Dziennikarka: Nikt nigdy Pana w firmie nie widział

- Doradzam kontrahentom z zakresu marketingu i PR-u. Pracuję także w Telewizji Republika - powiedział Bartłomiej Misiewicz w Polsat News. Na publiczne oświadczenie byłego rzecznika MON zareagowała dziennikarka stacji.

Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik MON, zdradził w programie „Dobry wieczór Polsko” w Polsat News, czym się obecnie zajmuje. Powiedział, że "po 11 latach przerwałem przygodę z pracą na rzecz ojczyzny i polityką". 

Stwierdził, że prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą. Zajmuje się w niej doradztwem w zakresie marketingu, PR-u i social mediów. - Pracuję także w Telewizji Republika - powiedział.

Wypowiedzi zacytował serwis 300polityka.pl, a następnie zareagowała na nie  dziennikarka TV Republika Magdalena Bałkowiec. "Ja i koledzy z TV Republika jesteśmy ciekawi zakresu obowiązków, bo nikt nigdy Pana w firmie nie widział" - napisała. Wpis szybko usunęła, jednak zachowały się jego kopie.

W odpowiedzi na wysłane przez nas do TV Republika pytania, stacja odpowiedziała, że "od ostatniego komunikatu Zarządu nic się nie zmieniło". Nie sprecyzowano jednak, o jaki komunikat chodzi. Po więcej informacji odesłano do poniedziałkowego programu "Tweetuprepublika", którego gościem będzie Bartłomiej Misiewicz.

Kim jest Bartłomiej Misiewicz?

Bartłomiej Misiewicz był jednym z najbliższych współpracowników byłego już ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Był witany z honorami  podczas niektórych uroczystości z udziałem wojska. Generał Waldemar Skrzypczak mówił wprost o silnej pozycji Misiewicza; twierdził, że został zdymisjonowany za krytykę młodego pracownika Macierewicza.

Misiewicz pełnił w MON funkcję rzecznika prasowego, z ramienia szefa tego resortu wszedł również w skład rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Po fali krytyki zrezygnował z tej posady, by kilka miesięcy później objąć w PGZ stanowisko pełnomocnika zarządu ds. komunikacji.

Jego kariera na tym stanowisku także nie trwała długo - umowę z Misiewiczem wkrótce rozwiązano, a on sam został najpierw zawieszony w prawach członka PiS przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego, a później usunięty z partii decyzją specjalnie powołanej do tego komisji.

Misiewicz stawił się przed specjalną komisją PiS. Będzie też sam Macierewicz

Więcej o:
Komentarze (192)
Bartłomiej Misiewicz w TV Republika? "Nikt Pana w firmie nie widział"
Zaloguj się
 • jestem_synem_roma

  Oceniono 46 razy 42

  "Doradzam kontrahentom z zakresu marketingu i PR-u"

  Pyszne! Człowiek, który ma jeden z najgorszych lub wręcz najgorszy wizerunek w Polsce, doradza (a przynajmniej tak twierdzi) z zakresu PRu :)))

 • jackanapes

  Oceniono 47 razy 41

  Być może trudno go w tej nowej robocie dostrzec, bo kręci się wyłącznie na mopie w pobliżu toalet.

 • vomitorium1

  Oceniono 44 razy 40

  " ... bo nikt nigdy Pana w firmie nie widział"
  "Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli" (J 20, 19-31)
  (misiu
  jest supertajnym doradcą)

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 38 razy 34

  ale pani naiwna... bycie na liście plac nie musi koniecznie oznaczać pojawiania się w redakcji..
  Misiewicz, kliniczny przykład jak zwykłemu głąbowi, który niczego nie potrafi, nie ma żadnego zawodu ani wykształcenia, trudno oderwać się od koryta

 • jerzysm42

  Oceniono 29 razy 29

  Nikt Misiewicza w redakcji nie widział, bo "wynagrodzenie"przelewają mu na konto i nie musi podpisywać listy płac

 • szlachcic

  Oceniono 30 razy 26

  Obojetnie jaki temat sie wezmie tam zawsze pisowiec zrobi z siebie durnia

 • chi-neng

  Oceniono 25 razy 25

  "Doradzam kontrahentom z zakresu marketingu i PR-u. Pracuję także w Telewizji Republika"
  -----
  Ten ton!

  Ten wzrok, z obledem w oku!

  Ten tupet i pewnosc siebie - szczeniaka!

  Ta megalomania, ktora przerosla juz nie tylko kompleks Herostratesa ale i megalomanie JK, jego przydupasow, szczegolnie tych mu najblizszych; hien szakali i sepow z 'Kaczosepiego gniazda'.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX