Komentarze (188)
Superwizjer TVN: Chłopcy z Polski sprzedawani za seks
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • doktorpeowcow

  Oceniono 9 razy 3

  Sprawa jest znana co najmniej od 30 lat... Lobby międzynarodowe jest jednak tak silne, że sprawy nikt nie ruszy na serio. A jak ruszy, to go zastrzelą albo rozjadą samochodem, ewentualnie upozorują samobójstwo.

 • vald

  Oceniono 5 razy 3

  To dziwne. A Europejski nakaz zatrzymania.? Taki nakaz trzeba wykonać, ma moc wiążącą Państwo niemieckie nie ma wyjścia musi wydać zboka.

 • doomsday

  Oceniono 17 razy 3

  Pytanie zagadka:
  Co łączy : organizatorów tego procederu, ministra koordynatora służb specjalnych R.P. Mariusza Kamińskiego , jego zastępcę, ministra Macieja Wąsika oraz dyrektora, doktora Tadeusza Rydzyka i redaktorków, ojców prowadzących audycje Radia Maryja?

 • sunim

  Oceniono 17 razy 3

  Jaka zbrodnia. To terapia. Nawrócenie młodych heteryków na jedynie słuszną w homo-eu opcje. Jaka ekstradycja? Do faszystowskiej Polski, gdzie bzykanie chłopców małoletnich jest przestępstwem? Chyba że jest się z opcji czarno-sukienkowej...

 • Maciej Rafał

  Oceniono 2 razy 2

  Taka jest prokuratura... N i e u d o l n a... Powinny polecieć głowy za taką opieszałość pseudo wymiaru sprawiedliwości... Wstyd!

 • kmosb

  Oceniono 4 razy 2

  To jest kpina z wyroków jak i prowadzonego postępowania. Dlatego trzeba kastę zreformować.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 8 razy 2

  Nikt nie sprzeda cię tak tanio jak twój Polski sąsiad.

 • mrpens

  Oceniono 2 razy 2

  Rasa Panów

 • skuba2

  Oceniono 2 razy 2

  Przepisy nakazujące odebranie zeznań od wszystkich poszkodowanych blokuję przede wszystkim postępowania dotyczące oszustw na wielka skalę, jak np. (swego czasu) sprawę Biofermu a obecnie chyba też sprawę Amber Gold. Nie wiem czy takie przepisy ciągle obowiązują, ale swego czasu to był problem.

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 12 razy 2

  >Dodał, że jest osobą heteroseksualną. - Początkowo rzygałem. Brzydziłem się tego

  My, osoby heteroseksualne, brzydzimy się pederastów.

 • uenostation54

  Oceniono 6 razy 2

  a wy bronicie sędziów... trybunałów... całego tego łajna. eh,pożyteczni idioci. niech się PiS bardziej przyłoży i zamiesza jeszcze w tym bagnie.

 • Factor 003

  Oceniono 14 razy 2

  Takie dlugie i przewległe POstęPOwanie i tak niskie wyroki to jest wynik dzialania Waszych sądów panie Żurek. Jak najszybciej wywalic tę kastę na zbity łeb.

 • Oceniono 4 razy 2

  W Polsce powinna powstać grupa poważnych ludzi, jeżeli prawo nie działa to oni powinni wkraczać i robić porządek!! skończyło by to handel itp. To powinna być grupa komandosów w wielu państw - praca po cichu skuteczne działania.

 • marcinmarcin12

  Oceniono 8 razy 2

  Jesli wierzyc tym reporterom, to Merkel miala racje, ze czas zabrac sie za sterfy no-go. W aspirujacym do cywilizowanego kraju i duzym miescie takie przestepstwa to skandal. Wielu klientow dziennie przez dlugi czas a policja nic. Muslalem, ze tylko angielska policja to sciema, a tu okazuje sie, ze niepelnoletni sa gwalceni przez tysiace i zero reakci i pomocy.

 • nr_5

  Oceniono 12 razy 2

  Ten chlopak mial podwojne szczescie
  1. Nie rozumial co Niemcy mowili, bo pewnie by zwariowal
  2. Nie 'wymontowali' mu na koniec paru czesci, jak nerki czy serce

 • zyks

  Oceniono 1 raz 1

  Wiadomo świetnie o tym, że wielu w tym celu do Niemiec jeździ, bez porywania i przymuszania, na własną rękę. I świetnie tam sobie dają radę, koszą kasę i są zadowoleni. W PL tym rzemiosłem nijak tyle nie zarobią. Pośrednicy też są. Ale jeśli ktoś jest brutalnie traktowany i przymuszany, to szanowne organy powinny tyłek ruszyć. Z tym, że pewnie trudno czasem rozeznać, czy on chciał, ale nie aż tyle i tak, albo czy mu się najpierw chciało, a potem odechciało.

 • zyks

  Oceniono 1 raz 1

  Wrocławska prokuratura ma inne, pilniejsze sprawy: uczyć opozycje zachowania spokoju i porządku na ulicach, żeby nie przeszkadzali legalnym i zgłoszonym marszom nazioli-narodowców, pilnowanie różnych mord zdradzieckich , Frasyniuków różnych, żeby ulotek nie rzucali i miasta nie zaśmiecali , itp...

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 7 razy 1

  niemcy takie porządne prawa czlowieka prawa zwirząt odbieranie dzieci rodzicom jak sie źle odezwiesz, a tu takie rzeczy wstyD !

 • qudaq

  Oceniono 5 razy 1

  Mam nadzieję, że prokurator dobrze wpisał sie w ocieplenie stosunków między bratnimi krajami. Czy olski wymiar sprawiedliwości to doveni? A co z surowo traktującymi niewątpliwie fantazjującyce ofiary i lagodnie zachodnich i naszych ludzi z inicjatywą. Przecież oni tylko ulatwiali kontakty między szukającymi przyjaznej i tkliwej duszy. Czy to nie miescilo się w tych wszystkich pociągach kolorowej przyjaźni na festyny w Warszawie? PiSmacy czepiają sie wszystkiego. Niedlugo poliamoria też będzie zakazana?

 • robertolewniczak

  Oceniono 7 razy 1

  I Ten dumny naród sprzedaje swoich obywateli do burdeli na całym świecie ?.Polak potrafi.Tylko szkoda że nie sprzedali Kaczora,ale był by pracowity,i nikt by za Nim nie płakał,nawet Rydzol.

 • cezar85

  Oceniono 13 razy 1

  jedno jest pewne, żaden polski ksiądz nie wziąłby udziału w tym procederze

  bo oni talentów nie wysyłają nawet poza parafię

 • zyks

  0

  Fatalne. Ale po co te żigolaki do Niemiec jeździły, ciężkiej, fizycznej pracy szukali? Siłą ich tam do Niemiec porywali? Obawiam się, że przynajmniej niektórzy spodziewali się miłego, dzianego starszego pana i sponsorowanie a la long. Tak się zdarza. A tu - niemiła niespodzianka, paskudny, brutalny burdel. A nasi obywatele, szczerzy Polacy - patrioci nic a nic się przypadkiem do tej sprawy nie przyłożyli?

 • lady.sara.rose

  Oceniono 2 razy 0

  NAWET JEŚLI WEZMĄ PASZPORT LUB KTOŚ ZGUBI, MOŻE ZADZWONIĆ NA POLICJĘ Z BUDKI, AMBASADA LUB KONSULAT MOŻE WYDAĆ PASZPORT 2 DNIOWY W WYJĄTKOWYCH WYPADKACH! MOŻNA MÓWIĆ PO ANGIELSKU, WSZYSCY ZNAJĄ , JEŚLI NAWET SIĘ NIE ZNA , WARTO NAUCZYĆ SIĘ PARĘ SŁÓW W DANYM JĘZYKU! POWINNY BYĆ WIĘKSZE WYROKI, BO PRZESTĘPCY CHCĄ I ŻĄDZĄ KRAJEM, A NIE PRAWO! MAFIE SIĘ WSZĘDZIE PANOSZĄ , TRZEBA Z TYM ZROBIĆ PORZĄDEK UKARAĆ ICH I TYM CO IM POMAGAJĄ , ZAOSTRZYĆ PRAWO !

 • data1

  0

  Zwykle jak się pojawia jakiś tekst, gdzie zrobiono krzywdę jakiemuś homoseksualiście to z miejsca pojawia się 100 podobnych wpisów jak to sprawca będzie torturowany w zakładze karnym przez innych więźniów. Wpisy anonimowe podobnej treści. I setki podejrzanych plusików. A teraz jakoś nie ma tego rodzaju setek wpisów o podobnej treści. Całe to forum to bardzo podejrzane miejsce. Dziwne plusiki, dziwna moderacja.

 • Danuta Oldakowska

  0

  Co zrobiliśmy z naszą wolną wola? Staliśmy się BESTIAMI jak mało z nas ma coś z człowieka suka ogrzewa ludzkiego porzuconego noworodka a "człowiek "co robi -------

 • bossu86

  0

  W prokuraturze ruszyła druga sprawa, która dotyczyła tylko lat 2014-2015. Po dwóch lat wszyscy - oprócz Hansa M. - zostali skazani prawomocnymi wyrokami i dostali od 4 do 8 lat więzienia. Hans M. odmówił przyjazdu do Polski.

  Dziennikarze odnaleźli jednak M. w jego własnym mieszkaniu. Nie chciał komentować sprawy. Jeśli niemiecki sąd nie wyrazi zgody na ekstradycję, Hans M. nie stanie przed sądem.
  .................................
  A moze to Ty poczytaj uwaznie bo z tego co pisza to chodzi o 2 proces

 • adam545

  Oceniono 3 razy -1

  Ha ha ha to ludzie bez rozumu ,nie dziwie się kobietom ale chlopaki tacy naiwni ,dobrze że wyjechali bo i tak nic po nich w kraju-nie bylo by z nich żadnego pożytku ,liczyli na łatwy pieniądz gdzie nie trzeba ruszyc reka żeby zaspokoić zachcianki

 • maaac

  Oceniono 7 razy -1

  Ale dziś sporo trolli z "prawicy" krytykuje upodobania seksualne posła PiSu W. - a jeszcze niedawno tak żeście go bronili.

 • romas1962

  Oceniono 4 razy -2

  Nie byl to grzeczny chlopczyk. Przeciez uciekl z domu dziecka,zachcialo mu sie przygód no to znalazl.

 • cerebral.palsy

  Oceniono 16 razy -2

  Jak on mógł powiedzieć, że "rzygał" ?? Przecież to jest obraźliwe dla całego pedalstwa I środowiska LGBT. Co na to tęczowi I postępowi w Polsce ? Gazeta wyborcza od lat ociepla wizerunek pedałów, zmusza Polaków do akceptacji, prawa do ślubu, adopcji dzieci.

 • wojtas_z_pozka

  Oceniono 5 razy -3

  Kaszyzm to zło!

 • adamef1

  Oceniono 5 razy -3

  Homo
  „Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz
  ni dzieci nam germanił... orężny hufiec stanie nasz...”
  Co wy na to
  rządy sądy i poglądy
  gdzie tu prawo sprawiedliwość
  dzieci polskie tam sprzedane
  uprawiały w tej Germanii
  dla pieniędzy szefa gangu
  homo nierząd? homo miłość?
  I tak kwitnął sobie geszeft
  przez te lata...cw... pocw...u
  spełniał był tam przykazania
  władcy świata w tym burdelu
  A gdzie służby do ochrony
  naszych dzieci interesu
  fotki robią i przekręty
  oto droga do sukcesu
  Poszły służby do remontu
  wzięły sobie za to krocie
  i nurzają biedną Polskę
  w tym cuchnącym
  nadto błocie
  Jak duma mnie rozpiera
  w głównym nurcie... z peerela
  w tym biznesie
  czy maczała służba palce
  czy wiedziała...
  jeśli tak, to są padalce
  Niech wtórują przekaziory
  bo służyły tu komuchom
  jak szmalcownik dla pieniędzy
  dziś też służą tym złym duchom

 • edwardrydz

  Oceniono 13 razy -3

  Czyli rzad PO=PSL tuszowal przestepstwa tych pedofilow a sprawa ruszyla dopiero po 2015. Kiedys ryzy s***syn trafi do pierdla....

 • mikael0

  Oceniono 9 razy -3

  I jak runie stwierdzić że Polska to sierota w UE.
  Takie rzeczy by się nie dzialy by sie gdybysmy zarabiali jak w UE.

 • fromG y

  Oceniono 8 razy -4

  skandal, wrona zgwałciła orła, co na to prezes?

 • dziadekjam

  Oceniono 16 razy -4

  "Niestety, najwyraźniej dla prokuratury okazały się niewystarczające. W październiku 2008 roku Hans M. został zatrzymany i przewieziony do Polski. Rok później został zwolniony. Z kolei w lutym 2010 Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu zawiesiła śledztwo ze względu na zły stan zdrowia Tadeusza Ł., jednego z domniemanych członków grupy."
  =======================================================================
  Czyżby w czasie działania "sprawnej" prokuratury pod rządami POwszczyko -PSLdczyków było to możliwe?!

 • sselrats

  Oceniono 5 razy -5

  To jak przestępcy wykorzystywali to, że chłopcy pochodzili z rodzin tzw. dysfunkcyjnych lub z domów dziecka?

 • dihydrogen_monoxide

  Oceniono 15 razy -5

  14 latkowi zabrali paszport? Że co proszę? Uciekinier z domu dziecka w wieku 14 lat miał paszport?

 • gadolinn

  Oceniono 12 razy -6

  a po co mu byl paszport potrzebny? no chyba, zeby mu mogli zabrac. ta cala historyjka wyglada na zmyslona, lub przerobiona z jakiejs innej

 • traianus-hadrianus-augustus

  Oceniono 11 razy -7

  Znam ten biznes trochę z perspektywy klienta. Pewnie chłopcy chcieli pojechać tam dla kasy i wiedzieli, co będą robić. Sporo jest w Polsce ogłoszeń dla escortów (męskich prostytutek) do pracy za granicą. Wielu Polaków tam jeździ dla wysokiego zarobku. Może im się nie podobało, że alfons brał połowę zarobku i postanowili go szantażować, czy oskarżyć? Na rękę za godzinę pewnie dostawali 50EUR (typowa stawka za godzinę seksu w Niemczech to 100EUR). Przy 3. spotkaniach dziennie: 50x3=150EUR=450PLN na czysto. Czy to mało? Nie sądzę. Gdyby się solidnie zaangażowali w pracę mogliby liczyć na 8000-10000 PLN miesięcznie. Powinni być zadowoleni, a nie narzekać.

 • slawekas

  Oceniono 13 razy -7

  Wasze sądy. Brawo. Najwyższa kasta. Ale OK. Wszak lewica lubi homoseksualizm, nicht Wahr?

 • nieotake

  Oceniono 12 razy -8

  Ha, wywieźli biedaków na roboty do Niemiec?
  No, to się Niemiaszki nie wybecelują, bowiem skrzętny i prawy poseł Mularczyk dopisze im to do rachunku.
  Kwota reparacji stale rośnie.
  Kaczelnik im nie odpuści - puścimy Helmutów w skarpetkach!

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 21 razy -9

  Co się wyprawia w tej GW: stosunki homo be??? Homoseksualiści mogą popełniać przestępstwa??? Przecież zeznania Tomasza to czysta homofobia ("początkowo rzygałem"). Ale spoko: zaraz ruszy kampania "Precz z homofobią" i dziennikarze podkulą ogony...

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 21 razy -13

  No jak to tak? Przecież gej jest okej? Z jednej strony tutejsze portale, plotki i inne srotki ociekają dupami i wydętymi wargami, które startują w nieustającym konkursie "które bardziej", a z drugiej mamy #mituu. Kultura skrajności.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX