Ze sklepów zniknie część butelek popularnej wódki. Klienci skarżą się na "podejrzany zapach"

Część butelek jednej z najpopularniejszych polskich wódek - Luksusowej - zostanie wycofana ze sklepów. Producent prosi o to, by jej nie pić. Wszystko przez reklamacje od klientów.

Chodzi o wódkę Luksusowa o pojemności 0,7 litra i numerze 17112061. Producent podkreśla, że spożywanie tego alkoholu nie zagraża zdrowiu, ale w związku ze zgłoszeniami od klientów prewencyjnie zdecydował o wycofaniu partii. Prosi o nie picie wódki z tej partii. Uruchomił też specjalną infolinię dla konsumentów.

Skąd taka decyzja? Klienci skarżyli się na podejrzany zapach wydobywający się z butelki wódki Luksusowa - informuje radio ZET.

Wódka Luksusowa - producent prosi o kontakt

Na stronie Luksusowej znajdziemy oświadczenie, w którym podano numer telefonu i mail kontaktowy dla klientów: 

"W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta, firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki Luksusowa o pojemności 0,7 l i  numerze 17112061. Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku. Producent zwraca się z do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii, o ich niespożywanie.

Jednocześnie firma pragnie podkreślić, że produkt z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.

Osoby, które są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii (numer partii można znaleźć w górnej części butelki) proszone są o kontakt  ze specjalnie uruchomioną infolinią pod numer telefon (022) 53 53 235 w celu uzyskania dalszych instrukcji. Pytania można również kierować na adres email: kontakt@wodkaluksusowa.pl".

Piłeś? Nie wchodź do wody! Alkohol i woda to zabójcze połączenie

Więcej o:
Komentarze (93)
Wódka Luksusowa wycofana ze sklepów. Chodzi o zapach
Zaloguj się
 • hemi440

  Oceniono 16 razy 16

  Uff... U mnie na szczęście w barku nie ma wódki. Wypijam całą od razu po przyjściu do domu.

 • nalesniku

  Oceniono 23 razy 15

  Wóda jest do chlania nie do wąchania

 • felicjan.dulski

  Oceniono 11 razy 9

  A czym ma pachnieć?
  Szachami?

 • aa1000

  Oceniono 12 razy 8

  Kiedyś wódka "Luksusowa" wykazywała, w odróżnieniu od innych, zgodność nazwy z zawartością.
  Jednak dziwny podział Polmosów do reprywatyzacji zrobił z tej nazwy tylko markę, tak samo np. z "Krupnikiem"

 • lech2011

  Oceniono 13 razy 7

  ci trzej spod Gorzowa gorąco dziękują za tę wódkę (dystrybuowaną wyłącznie na polskim rynku)...

 • wj_2000

  Oceniono 8 razy 6

  Idiotyzm jaki się zrobił z wódkami czystymi doprawdy zadaiwia mnie!
  Sam czystej wódki nie piję - w domu uzywamy jej sladowych ilosci do tzw. "chinszczyzny", którą w ostatniej fazie doprawia się mieszanka maki kartoflanej, sosu sojowego i wlasnie czystej wódki. Chodzi o równomierne rozprowadzenie - z wodą mógłby się robic klajster.
  Ostatnio wlasnie zona poslała mnie po "malpkę" czystej. A ekspedientka podaje mi "żubrówkę". Pani droga, mówię . Ja chcę czystą bez zapachu. A ona, kaze mi czytać na etykiecie, ze to wlaśnie czysta.Rozejrzalem się a tam tych czystych masa. O nazwach takich jak Krupnik, i inne.
  JEDNA WIELKA GŁUPOTA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX