Znaleziono czterech siedzących mężczyzn, trzech nie żyło. Tajemnicza śmierć pod Gorzowem

Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne (Tomek Czachorowski / Agencja Gazeta)

Zwłoki trzech mężczyzn odnaleziono dzisiaj po południu w jednym z domów w Kwiatkowicach. Wiadomo, że nie zabił ich czad.

Jak podaje "Gazeta Lubuska", czterech mężczyzn, w tym dwóch braci, postanowiło urządzić sobie małą imprezę w miejscowości Kwiatkowice (woj. lubuskie). Gdy żona jednego z nich nie mogła dodzwonić się do męża, postanowiła sprawdzić co się dzieje. Gdy weszła do mieszkania, ujrzała siedzących mężczyzn.

Przeżył tylko jeden

Kobieta szybko wezwała pogotowie oraz służby. Okazało się, że trzech mężczyzn już nie żyło, czwarty z nich został przewieziony do szpitala. Jego stan jest ciężki. Na miejscu tragedii cały czas pracują służby.

Winne narkotyki?

Oficjalne przyczyny śmierci mężczyzn nie są jeszcze znane. Jak podaje "Gazeta Lubuska" straż pożarna wykluczyła zaczadzenie. Na ciałach mężczyzn nie ma oznak, które sugerowałyby, że zostali napadnięci. Według nieoficjalnych informacji lokalnej gazety śmierć spowodowały substancje psychoaktywne, które spożywali wcześniej mężczyźni. W poniedziałek odbędzie się sekcja zwłok ofiar.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

To jedyny quiz, który musisz robić do skutku. Prosimy! 11/11 może pomóc uratować komuś życie. Quiz powstał we współpracy z PCK
1/11 W trakcie obiadu twój gość wstaje nagle od stołu. Zakrztusił się - robi się czerwony, próbuje kaszleć, nie może zaczerpnąć powietrza ani wydać żadnego dźwięku. Co robisz?
Zobacz także
 • W Polsce powstał największy dzwon na świecie Największy dzwon na świecie powstał w Krakowie. Waży 55 ton
 • Bankiet w Pjongjangu z udziałem północnokoreańskiego lidera Kim Dzong Una, jego żony Ri Sol Ju i prezydenta Korei Południowej Moon Jae-ina Prezydent Korei Południowej z wizytą u Kim Dzong Una. Padły deklaracje, ale Kim stawia warunki
 • Spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem Spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem w obiektywie fotoreporterów
Komentarze (88)
Tajemnicza śmierć trzech mężczyzn w Kwiatkowicach. Przyczyną narkotyki?
Zaloguj się
 • yosemitesam

  Oceniono 36 razy 22

  Dopalacze zza Buga plus alkohol metylowy i można zejść nawet na stojąco.

 • drozd215a

  Oceniono 22 razy 14

  .....śmierć spowodowały substancje psychoaktywne, które spożywali wcześniej mężczyźni. W poniedziałek odbędzie się sekcja zwłok ofiar.
  --------------
  Czyżby nadal obowiązywała logika, że im później zrobimy sekcję zwłok, tym więcej substancji chemicznych da się wykryć w organizmie.

 • sylenth

  Oceniono 11 razy 11

  Śmiertelnie nudne rozmowy

 • flying_ben

  Oceniono 9 razy 9

  Jak to mawia były Edzi Górniak: "Z prochów korzystałeś i w proch się obrócisz."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje