W centrum Gniezna chcieli strzelać z wiatrówki w Marokańczyków. "Wypi......ć z Polski"

Dwóch agresywnych mężczyzn w centrum Gniezna groziło obywatelom Maroka wiatrówką. Krzyczeli "wypi......ć z Polski" oraz "Polska jest dla Polaków". Napastnicy zostali zatrzymani na gorącym uczynku.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie w poniedziałek po godz. 19.00 w jednym z lokali w centrum miasta policjanci zatrzymali dwóch agresywnych mieszkańców Gniezna. Jeden z nich wycelował w kierunku obywateli Maroka wiatrówkę i wykrzykiwał obraźliwe hasła. Marokańczycy usłyszeli, że mają "wyp....ć z Polski" oraz że "Polska jest dla Polaków".

Agresorzy zostali szybko ujęci przez funkcjonariuszy. Okazało się, że to notowani przez policję mieszkańcy Gniezna w wieku 33 i 37 lat. W chwili zatrzymania mężczyźni byli nietrzeźwi.

Służby obecnie ustalają wszelkie okoliczności zdarzenia. Zabezpieczony został monitoring w lokalu oraz wiatrówka, którą grożono Marokańczykom. Za znieważenie na tle narodowościowym napastnikom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

'Trzeba mieć nie po kolei we łbie'. Pokazaliśmy kombatantom reportaż 'Superwizjera' o polskich neonazistach

Więcej o:
Komentarze (127)
W Gnieźnie celowali wiatrówką w Marokańczyków. "Polska dla Polaków"
Zaloguj się
 • konigin

  Oceniono 35 razy 33

  Kiedys taki motloch to byl margines, a pisuar wciagnal margines na piedestal i pokazal, ze najgorsze cechy sa cnota. Lumpenelektorat zaprowadza porzadki.

 • berek-oberek

  Oceniono 36 razy 26

  Który z idiotów w Sejmie, od Kukiza zapewne, chciał zliberalizować prawo do posiadania broni?

 • popis_musi_odejsc

  Oceniono 25 razy 21

  Polska tylko dla Polaków.
  Wielka Brytania tylko dla Brytyjczyków, Niemcy tylko dla Niemców?
  Co z milionami Polaków na emigracji?

 • pan.szklanka

  Oceniono 21 razy 19

  Naprawdę to oni krzyczeli: "Mamy kompleks krótkiego członka. Boimy się, że nie wystarczy dla nas białych kobiet. Boimy się także, że przybysze z innych krajów odbiorą nam pracę. Przeczytaliśmy tyle książek, że nie możemy konkurować nawet znajomością języka."
  A wiatrówkę wzięli, aby ich chroniła od wiatru.

 • emadox1327

  Oceniono 20 razy 14

  Rasizm w Polsce?
  Ale gdzie ta, ale gdzie ta!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX