Pogoda podzieli Polskę na pół. Wieczorem i w nocy uwaga na drogach

Dzień z przejaśnieniami w połowie kraju, za to noc może być mglista. Oto prognoza pogody na najbliższy czas.

Jaka pogoda czeka nas w poniedziałek? Temperatura maksymalna do 4 stopni Celsjusza na zachodzie kraju, np. w Zielonej Górze. Najzimniej w Suwałkach (-1 st. C) i w Zakopanem - tam temperatura około 0 st. C - podaje IMGW. Opadów śniegu lub śniegu z deszczem możemy spodziewać się praktycznie w całym kraju; mogą spowodować gołoledź. 

Jeśli chodzi o słońce, Polska będzie podzielona na pół. We wschodniej części zachmurzenie, w zachodniej możemy spodziewać się przejaśnień.

Wiatr słaby, na wybrzeżu może być chwilami porywisty.

Biomet niekorzystny niemal w całym kraju. Dopiero wieczorem na obszarze Polski północno-zachodniej biomet będzie obojętny.

W nocy najzimniej na Dolnym Śląsku. Tam termometry pokażą -7 stopni Celsjusza. Uwaga kierowcy! Mgły nawiedzą okolice Olsztyna, Torunia i Bydgoszczy. Widoczność na drogach spadnie poniżej 200 metrów.

Jaka pogoda w najbliższych dniach?

Nadciągający niż na chwilę podniesie temperaturę, zwłaszcza w zachodnich województwach. Tam temperatura w najbliższych dniach może oscylować wokół 5 stopni Celsjusza. 

Niestety mamy dla was również złą wiadomość. Ze wschodu nadciąga rosyjski wyż, który ponownie spowoduje spadek temperatur.

Więcej o:
Komentarze (13)
Pogoda 12 lutego: deszcz ze śniegiem i mgła na drogach
Zaloguj się
 • zigzaur

  Oceniono 9 razy 9

  Niż żoliborski podzielił Polskę.

 • chi-neng

  Oceniono 7 razy 7

  Coz znaczy podzial Polski wywolany pogoda, w porownaniu z tym czego dokonal JK?!

 • kolo125

  Oceniono 5 razy 3

  bardziej niż pisdzielstwo, nic nie może podzielić tej Polski

 • dziadekjam

  Oceniono 1 raz 1

  "Jeśli chodzi o słońce, Polska będzie podzielona na pół. We wschodniej części zachmurzenie, w zachodniej możemy spodziewać się przejaśnień."
  ===========================================================================
  Skoro podział na PÓŁ, to skąd dwie połowy? :-)

 • alinkalinka

  Oceniono 8 razy -8

  Tamborski sypie jak wściekły, posikany jest.

  Jeżeli ktoś kupuje spółkę za 620 mln a wartość po 4 miesiąca na giełdzie wynosi miliard to co? Miał Kulczyk takiego farta? Nie zmienił nawet zarządu ,nie przedstawił żadnych zmian dla Ciechu wiec wartość spółki była na podstawie wyników finansowych. Druga kwestia to wyceny nieruchomości,tam powinny być zatrzymania. Ktoś wziął w łapę i ktoś dał ... Ogólnie chyba była to robota samego „kierownika” jak go określał Kulczyk

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX