Pan Jarosław miał zakaz prowadzenia pojazdów do 2078 roku. W piątek wypił i pojechał

Ponad 2,5 promila w organizmie miał 39-latek kierujący oplem, zatrzymany w Borowej Górze w gminie Serock. Nie dość tego, Jarosław B. był już wcześniej zatrzymywany za jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał zasądzony zakaz prowadzenia pojazdów do 2078 roku.

Policjanci z Serocka zwrócili uwagę w Borowej Górze na kierującego oplem i postanowili przeprowadzić kontrolę. Szybko okazało się, że za kierownicą siedział pijany Jarosław B. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Podczas sprawdzania danych mężczyzny okazało się, że to nie pierwszy raz, kiedy wsiada za kółko pod wpływem alkoholu. Już wcześniej  sąd wydał mu zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2078 roku.

Jarosław B. został zatrzymany. Zostaną mu przedstawione kolejne zarzuty, kierowania pod wpływem alkoholu i złamania zakazu sądowego. Teraz grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (133)
Pan Jarosław miał zakaz prowadzenia pojazdów do 2078
Zaloguj się
 • dziadekjam

  Oceniono 27 razy 15

  "Mężczyzna miał zasądzony zakaz prowadzenia pojazdów do 2078 roku."
  A nie do 2018?

 • pedro.666

  Oceniono 17 razy 13

  Zakaz prowadzenia auta do roku 2078 powinien być automatycznie rozszerzony na latające talerze!

 • Stan Majewski

  Oceniono 17 razy 9

  My tu o duperelach, a nie mozna dyskutowac jak nasz Synek Swojego Tatusia wystepuje w Zadupieland. "Premier Morawiecki: Polska jako jedyny naród zasłużyła na drzewko Sprawiedliwych". Kłamstwo ! Historyk i klamie. Wstyd. Wiki: An effective resistance movement developed by the end of the war, and most Danish Jews were rescued in 1943 when German authorities ordered their internment.." .

 • xyz876

  Oceniono 12 razy 8

  Myślę, że jeżeli Wysoki Sąd da Panu Jarosławowi zakaz prowadzenia do 2578 roku to Pan Jarosław B. na pewno się tym przejmie i już nigdy pijany za kierownicę nie wsiądzie. przynajmniej przed 2578 rokiem.

 • krzywelustro

  Oceniono 9 razy 7

  Dobrze, że to był Jarosław B., a nie Jarosław K.
  Ten nie tylko w ogóle nie ma i nigdy nie miał prawa jazdy, ale panicznie boi się wszystkiego, co warczy, co działa na benzynę lub prąd oraz co opiera się na prawach fizyki choćby nieco bardziej skomplikowanych niż różnica między białym a czarnym (choć w tej ostatniej kwestii i tak sam wie lepiej), a mimo wszystko pcha się na siłę i po trupach za pulpit sterowniczy.

 • zigzaur

  Oceniono 9 razy 7

  Czy na pewno w wyroku podano kalendarz gregoriański.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX