Gosiewska o przyczynach katastrofy: W Smoleńsku musiało dojść do potężnych eksplozji

Logiczne myślenie wskazuje na to, że w Smoleńsku musiało dojść do potężnych eksplozji, które ten ogromny samolot rozczłonkowały na tysiące drobnych elementów - uważa Małgorzata Gosiewska.

Wdowa po Przemysławie Gosiewskim, który zginął w katastrofie smoleńskiej była "Gościem Wydarzeń" w Polsat News w przeddzień kolejnej miesięcznicy smoleńskiej. Według niej na temat przyczyn katastrofy prezydenckiej maszyny dużo już wiadomo i ta wiedza nie ma nic wspólnego z wcześniejszymi ustaleniami komisji, która ją badała. - Wystarczy tylko pomyśleć logicznie; nie jest możliwe, aby jak mówią Rosjanie i komisja Jerzego Millera, samolot, który podchodził do lądowania, który upadł rzekomo z kilkunastu metrów, w taki sposób mógł wyglądać - mówiła europosłanka PiS. 

- Myślę, że nawet logiczne myślenie wskazuje na to, że w Smoleńsku musiało dojść do potężnych eksplozji, które ten ogromny samolot rozczłonkowały na tysiące drobnych elementów. Od początku była ogromna, kłamliwa propaganda, również medialna, która ludziom wmówiła, że to był zwykły wypadek lotniczy - podkeśliła

Bardzo dobrze, że będą pomniki

Gosiewska odniosła się też do planów budowy pomnika ofiar katastrofy na Pl. Piłsudskiego. Według niej "to bardzo dobre rozwiązanie". I dobrze się stało, że szybka decyzja MSWiA o przejęciu placu od miasta, a później przekazaniu go w zarząd wojewody to umożliwiła. - Gdybyśmy chcieli konsultować się z PO rządzącą Warszawą, to ten pomnik nigdy by nie powstał - stwierdziła Gosiewska. Nie obawia się protestów, bo większość osób zgadza się z tym, że ofiary katastrofy zasługują na pamięć. - Chyba, że będą to kolejne zorganizowane, sterowane protesty. Tak, jak to było przed Pałacem Prezydenckim, protest przeciwko krzyżowi. Podejrzewam, że takie grupy mogą się znaleźć - dodała.

Prawo i Sprawiedliwość rządzi już dwa lata, ale wrak Tupolewa dalej jest w Rosji

Więcej o:
Komentarze (559)
Małgorzata Gosiewska o katastrofie smoleńskiej. Musiało dojść do potężnych eksplozji
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 90 razy 78

  Tysiące eksplozji, których nikt nie słyszał i których nie zarejestrowały żadne urządzenia. Pani wdowa niech już odpocznie od myślenia. No chyba, że następną kasę chce wyciągnąć. Raz już panie Gosiewskie wzięły za katastrofę, a drugi raz za zamach chcą ?

 • to_ja_dziki-9876543210

  Oceniono 63 razy 55

  Czyżby znowu Gosiewska liczyła na potężne odszkodowanie od Państwa za śmierć męża?

  PS
  A to pierwsza czy druga Gosiewska?

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 65 razy 51

  ekipa kóra poleciała na obchody mordu katyńskiego poleciała tam sie bawić. W samolocie panowała zabawowa atmosfera. Był alkohol i śmiechy , a pojechali przecież upamietnić ofiary mordu. Teraz tym ludziom stawia sie pomniki.
  Za katstrofe odpowiadają piloci którzy lądowali we mgle mimo ostrzeżeń kontrolerów ze smoleńska. W drugim rzędzie za katastrofe odpowiada gen błasik króry sie nawalił i naciskał na pilotów aby lądowali. W trzcim rzędzie za katastrofe odpoiwada Kaczyński bo naciskał na Błasika.
  Piszę te oczywista oczywistość bo obecna władza chce zmieniać historie.
  Wizyty Lecha Kaczyńskiego w Katyniu
  10 kwietnia 2006 r. - nieobecny
  17 wrzesnia 2006 r.- nieobecny
  10 kwietnia 2007 r. - nieobecny
  17 wrzesnia 2007r. - obecny (wybory do sejmu)
  10 kwietnia 2008 r. - nieobecny
  17 wrzesnia 2008r. - nieobecny
  10 kwietnia 2009 r. - nieobecny
  10 wrzesnia 2009 r. - nieobecny
  10 kwietnia 2010 r. - zbliżające się wybory prezydenckie

  Pismo min. W. Stasiaka, które wyjaśnia kto był organizatorem wylotu do Smoleńska:

  „Warszawa, 5 marca 2010

  Pan Bronisław Komorowski
  Marszałek Sejmu RP

  Z upoważnienia Pana Prezydenta RP pragnę poinformować, że na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej w dniu 10.04.2010 w Katyniu Kancelaria Prezydenta RP organizuje przelot samolotu specjalnego. Obok Pana Prezydenta, w skład wchodzą przedstawiciele rodzin katyńskich, wojska, duchowieństwo, osoby zaproszone przez Pana Prezydenta. Liczba miejsc w samolocie jest ograniczona. Odpowiadając jednak na prośbę Pana Marszałka proponuje udostępnienie miejsc w samolocie dla 12 przedstawicieli parlamentu, po trzech z każdego klubu. W związku z koniecznością prowadzenia dalszych prac organizacyjnych proszę o przekazanie listy osób zgłoszonych na uroczystości.
  Władysław Stasiak”

  I jeszcze kilka cytatów:

  "Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowanie władzy."
  Jarosław Kaczyński

  I przyszedł marzec 2010r, A tak wygląda wypowiedz Lecha Kaczyńskiego przed wizytą w Smoleńsku
  Do sprawdzenia w archiwach TVP.
  Cytuję: "Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku , Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać " .
  Ta wypowiedz jest prawdziwa a MANIPULACJĄ jest to co teraz wygadują PiS dzielce i cała strona sceny politycznej oskarżając rząd i Tuska o " zamach " .
  Gdzie jest kopia podania Kancelarii Prezydenta do Kancelarii Rządu w sprawie
  zgody Ministerstwa Spraw Zagranicznych na OFICJALNĄ wizytę Prezydenta w Smoleńsku?
  Prezydent RP nie ma żadnego prawa do uprawiania własnej polityki zagranicznej.
  Lech Kaczyński jadąc do Gruzji , Brukseli czy Smoleńska bez pozwolenia, był po prostu zwykłym przestępcą i siedzieć w pierdlu a nie leżeć na Wawelu.

 • siekier35

  Oceniono 59 razy 51

  "Wystarczy tylko pomyśleć logicznie"
  właśnie gosiewska
  to twój największy problem

 • ryyys

  Oceniono 58 razy 48

  Mam propozycję do normalnej, niepisowskiej prasy: Ignorujcie oszołomstwo zamachowe!
  To zabawa tylko dla kretynów!
  Spowodowali katastrofę i chcą to przykryc od 8 lat, miesiśc w miesiąc.
  NIE BRAĆ W TYM UDZIAŁU!!!!

 • szmondak

  Oceniono 49 razy 41

  Jej mózg doznał licznych mikropęknięć, to pewne

 • ks.pedofil

  Oceniono 46 razy 38

  Najpierw trzeba wiedziec co to jest logiczne myslenie. A logiczne myslenie to to: byl wypadek komunikacyjny, poniewaz prezydent zachlal. Wiec jako jedna z wielu zon bossa wloszczowej musze dostac najwieksze odszkodowanie. I okradlas malpo nas - skarb panstwa - na grube miliony. Wiec teraz drzysz ze jak nie bomba to moze bede musiala zwrocic? Niczym sie nie roznic od hieny cmentarnej. A pomnik do rozwalki. Od kiedy mamy stawiac pomniki nachlanym powietrznym piratom?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX