Komentarze (94)
Polska Fundacja Narodowa. Wpadka z flagą
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 45 razy 37

  Jak to było..Nie po to latali na miesięcznice w mróz i deszcz żeby teraz nie mieć profitów. I cała tajemnica. Takich beneficjentów katastrofy jest znacznie więcej. Podobno nawet w samym pałacu prezydenckim.

 • chi-neng

  Oceniono 39 razy 35

  CO TA CHOLERNA, PRZEKLETA SEKTA ZROBILA Z TEJ POLSKI W PRZECIAGU 2 LAT?!

  KACZYNSKI!

  JESZCZE 'TROCHE WIECEJ TEGO 'KACZEGO LAJNA' I SKONCZYSZ TY I TWOJA CALA SEKTA JAK TEN Z RUMUNII

 • puuchatek

  Oceniono 33 razy 25

  240 milionów za mniej więcej NIC - i nawet to nic zrobione jest byle jak i po amatorsku. Pralnia publicznej kasy płynącej do kieszeni kolesi.

  Przypomnijcie nam, PiSowscy propagandziści - ile to Sikorski za te ośmiorniczki…?

 • artur702

  Oceniono 27 razy 19

  Pisopatyczna elita niedouczonych durniów i nieuków.

 • antoni1967

  Oceniono 25 razy 19

  Żenada i złodziejstwo to dobrana para, szczególnie gdy okrada się polskiego podatnika.

 • lodzermensz1

  Oceniono 24 razy 16

  Szanowni Rodacy, zrozumcie, że właśnie na naszych oczach i z naszym udziałem, odbywa się proces dymania nas wszystkich w zadek. Ordynarnego, chamskiego dymania. Za 243 mln złotych, które idą ze spółek skarbu państwa, czyli za sumę trzykrotnie większą niż zbiera Owsiak, pan Świrski i jego wesoła banda, robi nieudolne kampanie propagandowe, które służą w najlepszym razie wyłącznie rządowi PIS, bo na pewno nie reputacji Polski. Z te pieniądze można by wyprodukować film o dywizjonie 303, o łamaczach kodu Enigmy, czy o Łukasiewiczu i lampie naftowej. Bo to więcej niż kosztował jakikolwiek polski film fabularny, łącznie z produkcjami Hoffmana. Już nie wspomnę o tym, że za te pieniądze można by wyposażać szpitale albo finansować projekty naukowe.
  Jednocześnie 363 mln poszły na IPN. To więcej niż państwo polskie przeznacza na wszystkie instytuty Polskiej Akademii Nauk razem wzięte. Ponad 3 razy więcej niż przeznacza się na ochronę dziedzictwa narodowego. To jest 1/4 tego ile kosztują nas Siły Powietrzne, które muszą remontować i obsługiwać potwornie drogie myśliwce F16. Prawie 2 razy tyle ile kosztuje utrzymanie Centralnego Biura Śledczego Policji.
  Bolą was d...py? Nie bolą? Wolicie by za miliony złotych Świrski produkował debilne memy, a IPN onanizował się postacią Kurasia "Ognia" lub innych wyklętych?
  Już nie wspominam o pieniądzach na "dzieła" Rydzyka...

 • zdzich02

  Oceniono 19 razy 15

  Bolszewicka władza tak już. W PRL wszystkiemu byli winni zachodnioniemieccy Krzyżacy wspierani przez imperialistyczne USA. Obecnie według PiS za utworzenie obozów koncentracyjnych też jest winne RFN.
  Ciekawe jest tylko to, że jakoś pisowskiej władzy nie przeszkadza wożenie się samochodami produkcji Volkswagena, Audi czy Bayerische Motoren Werke.

 • Tworzywa 500

  Oceniono 23 razy 15

  Brawo. "To jest Fundacja na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo". Jak 18,5% suwerenów głosowało to reszta ma.

 • ziaburek

  Oceniono 21 razy 15

  Misiewicze rulez! Gratulacje, barany promocyjne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX