Odurzony narkotykami jeździł tramwajem z 10-miesięcznym synem. Chłopiec miał wszy i gorączkę

22-letni łodzianin jechał tramwajem z 10-miesięcznym synem. Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenia współpasażerów, którzy poinformowali policję. Dziecko miało gorączkę i wszy.

W poniedziałek koło południa pasażerowie jednego z łódzkich tramwajów poinformowali policję o podejrzanym mężczyźnie z dzieckiem na rękach. Policjanci namierzyli 22-letniego łodzianina w pobliżu Placu Kościelnego. Mężczyzna niósł 10-miesięcznego syna.

Oficer dyżurny łódzkiej komendy policji otrzymał niepokojący sygnał o najprawdopodobniej „naćpanym” mężczyźnie jadącym tramwajem ulicą Limanowskiego (...) Raz był spokojny a za chwile bardzo pobudzony, wykonywał gwałtowne ruchy. Zaczął płakać i trudno było z nim nawiązać rozmowę.  Nie potrafił wytłumaczyć co robi i gdzie jedzie z dzieckiem. W miejscu, które wskazał jako miejsce zamieszkania nikt nie otwierał

- czytamy w komunikacie łódzkiej policji.

Chłopiec miał wszy i gorączkę

Policjanci wezwali pogotowie, które zajęło się chłopcem. Okazało się, że ma wszy i gorączkę. Dziecko trafiło do szpitala na obserwację, a 22-latek na komisariat. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu, jednak mężczyzna wciąż zachowywał się dziwnie. Został przewieziony na toksykologię.

W tym czasie w szpitalu u dziecka pojawiła się 21-letnia matka. Pracownicy placówki wyczuli od niej woń alkoholu. Okazało się, że kobieta nie ma stałego miejsca zamieszkania.

Rodzice dziecka zostaną przesłuchani. Funkcjonariusze wystąpili do sadu rodzinnego o podjęcie decyzji odnośnie władzy rodzicielskiej oraz ustalenie miejsca pobytu 10-miesięcznego chłopca.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (85)
Łódź: 22-latek podróżował pod wpływem narkotyków z 10-miesięcznym synem
Zaloguj się
 • freud1

  Oceniono 35 razy 25

  I co suwerenie, nic tylko odebrac dzieciaka i ukarac rodzicow, czyz nie?
  No to teraz wyobraz sobie suwerenku kochany, ze rzecz dzieje sie np. w Niemczech, a o sprawie powiadamia Jugendamt. I co? Ratunku, Niemce nas bijo!

 • bombalska

  Oceniono 26 razy 10

  O ile swiat bylby piekniejszy gdyby ustawowo niektorzy sie nie rozmnazali. Chyba wytypowanie, kto sie nie nadaje na rodzica nie jest trudne? Alkoholicy, narkomani, przemocowcy, zboczency i psychicznie chorzy. Tak trudno mopsowi zaproponowac kobiecie spirale? Jak sobie zalozy, to dostanie zasilek.

 • jokanda102

  Oceniono 15 razy 7

  Prorodzinna polityka rzadu przynosi długo oczekiwane efekty. Gdyby to ode mnie należało, to polowa społeczeństwa dostawałaby dofinansowanie tylko po to, aby NIE MIEĆ DZIECI. Tu mamy do czynienie z dzieckiem alkoholików i narkomanów. Powiedzcie mi moi drodzy, na ile zdrowy jest ten biedny chłopczyk, jakie życie go czeka i na kogo wyrośnie...

 • popijajac_piwo

  Oceniono 12 razy 6

  "W tym czasie w szpitalu u dziecka pojawiła się 21-letnia matka. Pracownicy placówki wyczuli od niej woń alkoholu. Okazało się, że kobieta nie ma stałego miejsca zamieszkania."

  Młody przy porodzie pewnie dostał z pińcet plus w skali apgar...

 • vargur09

  Oceniono 10 razy 6

  koniecznie zostawić i się nie wpierd*** wszak to porządna rodzina tylko akurat obchodzili jakąś rocznicę...od 4 lat...

 • dziadekjam

  Oceniono 22 razy 6

  "Okazało się, że kobieta nie ma stałego miejsca zamieszkania.
  Rodzice dziecka zostaną przesłuchani. Funkcjonariusze wystąpili do sadu rodzinnego o podjęcie decyzji odnośnie władzy rodzicielskiej oraz ustalenie miejsca pobytu 10-miesięcznego chłopca."
  ===========================================================================
  Możr ci bezdomni tacy sfrustrowani, bo nie stać ich było na Maybachy dla ojdyra? :-)

 • wasyll11

  Oceniono 9 razy 5

  Mam nadzieje ,że już dziecko ma odebrane i mały człowiek jest bezpieczny i odizolowany od patologii !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX