Komentarze (257)
Krzysztof Pieczyński wdał się w bójkę w Warszawie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kdradzic

  Oceniono 13 razy 9

  Wyznanie jest sprawą osobista i pisowskie i mocherowe pomioty niech sie modlą w kościołach i w swoich domach . miasto jest wspólne i wara od zawłaszczania

 • podkarpacie55

  Oceniono 14 razy 8

  Krzysztof Pieczyński jest najzdolniejszym aktorem już starszego pokolenia .Imponował mi że nie zabiegał o role,pomimo popularności serialu,,Na dobre i na złe''po kilku latach wycofał się z niego ,jak powiedział w jednym z wywiadów nie lubi rutyny.Mimo że sam jestem agnostykiem dziwie się że walczy z kościołem ,jest to walka daremna i tylko robi sobie bezinteresownych wrogów. Kościół jako instytucję opartą na hipokryzji należy indywidualnie ignorować co czynię już od lat nastu.Amen.

 • abdank2736

  Oceniono 16 razy 8

  Polskie kołtuństwo nadal w formie? I będzie w formie dopóki Polską rządzą pisotłuki.

 • Lena Szafrańska

  Oceniono 15 razy 7

  Kiedyś zabijaliśmy w imię Jezusa i chyba zaczynamy do tego wracać.

 • elenem

  Oceniono 8 razy 6

  I tak oto z europejskiego kraju jakim była Polska zrobiła się.... bolszewicka kołtuńska wyspa w Europie. Cham chamem pogania i napadają normalnych spokojnych ludzi na ulicach. Zasługa PIS !

 • lia.13

  Oceniono 5 razy 5

  Wg informacji nieoficjalnych mężczyzna, który pobił aktora, miał powiedzieć policji, że "jest szpiegowany przez ubeków w czerwonych kurtkach."
  Policja, mając dwie wersje wydarzeń, daje wiarę człowiekowi z manią prześladowczą.

 • piast9

  Oceniono 5 razy 5

  Zeznania gościa twierdzącego, że jest szpiegowany przez ubeków w czerwonych kurtkach, są niesłychanie wiarygodne.

 • lusjola

  Oceniono 11 razy 5

  Przykre to że mamy taki durny naród . Nie było nikogo w pobliżu kto by dał w pysk tym menelom ??

 • zakasia17

  Oceniono 11 razy 5

  "wdał się w bójkę" - sugeruje, że KP jest jakimś karkiem, kibolem, ewentualnie alkoholikiem z marginesu. Ale zaciekawionych klikań na pewno taka sugestia przysparza. Brawo redaktorzy z bożej łaski

 • kosciuszko18

  Oceniono 17 razy 5

  Kolejny raz katoagresja...

 • Hans Kloss

  Oceniono 7 razy 5

  Bareja wiecznie żywy...
  Czerwona kurtka jest zawsze podejrzana.
  A potem już jak w filmie o brunecie wieczorową porą: "W twarz? w twarz?"

 • vidi12

  Oceniono 10 razy 4

  Pieczyński to świetny aktor, poeta i... wolny człowiek !

 • Magdalena Kubik

  Oceniono 4 razy 4

  Elektorat pisowski pokazał co potrafi.Teraz Ziobro powinien stanąć w ich obronie i powiedzieć,że to znikoma szkoda społeczna.jak jego synkowie dorosną sami mogą w trąbę załapać bo nie wiadomo jak będą wyglądać

 • cezar85

  Oceniono 6 razy 4

  za pis'u ub'ecja chodzi w kamizelkach odblaskowych

 • loneman

  Oceniono 3 razy 3

  Ryba psuje sie od glowy - teraz jest nia zdeprawowana wladza pokazujaca jezyk nienawisci, chamstwo jako "norme", wyrachowanie i 'cel uswieca srodki' - przez Piss staczamy sie kulturowo, gospodarczo i moralnie a te pokolenie nasiaknie agresja majac problem jak ci po odsiadce czy wszyscy ochotnicy oraz jency uczeni zabijania w Isis :(

 • antepavelic69

  Oceniono 3 razy 3

  " "Bo masz czerwoną kurtkę. Masz 70 lat, a ubierasz się jak 14-latek"

  Narodowo socjalistyczna Polska,się rodzi.Wszyscy na brunatno powinni się ubierać.

 • szpulazwanyszpula

  Oceniono 9 razy 3

  Prawackie plugawe ścierwo. Przyjdzie kiedyś czas, że kościoły zamienimy na hale do siatkówki!!!

 • czytakczynie12

  Oceniono 9 razy 3

  BARBARZYŃCY BIJĄ INTELIGENTÓW. Podobnie profesor rozmawiający w tramwaju po niemiecku tez próbował zrozumieć barbarzyńcę dlaczego go atakuje. Barbarzyńca na pytanie dlaczego, po co, ale jak to tak, nie ma odpowiedzi, gdyż jego polszczyzna jest uboga, a mózg wolny od myśli. Nie potrafi odpowiedzieć na żadne logiczne pytanie, więc w ruch idą pięści. Co może zrobić inteligent?. Inteligent używa rozumu, stara się zrozumieć , wdać w rozmowę, pouczyć TAK NIE MOŻNA, a barbarzyńca , który nie ma żadnych hamulców, nie ma poczucia wstydu, nie odróżnia dobra od zła, nie wie co wypada, a czego nie wypada używa siły. BARBARZYŃCA na zwykłe pytanie reaguje agresją, tak po swojemu, czyli po prostacku. Inteligent jest bezradny w starciu z barbarzyńcą. Inteligent myśli, a barbarzyńca nie używa mózgu. Nie ma żadnego pola do porozumienia. Wrażliwy poeta i agresywny "kark". Dwa inne światy.

 • Stan Maj

  Oceniono 5 razy 3

  Szacunek dla Pana Krzysia, mam nadzieję, że zaje..... Mu Pan z przytupem. Bardzo szanuję Pana poglądy, cenię Pana warsztat aktorski, walcz Pan za takich malutkich Grzesików jak ja, trzymam kciuki !!!

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 5 razy 3

  Polska dziczeje coraz mocniej i prędzej.

 • uo.rety

  Oceniono 3 razy 3

  To tak à propos wezwań "symetrystów" żeby chamów nie nazywać chamami, bo się obrażą i znowu zagłosują na PiS. I nawet bronić się już nie wolno, bo policja potem opisze, że wdałeś się w bójkę i wyjdziesz na menela, który bije niewinnych chamów na ulicach.

  Dzięki Ci, o Wielki Strategu! Zamieniłeś mój kraj w zapyziałą dziurę gdzie nawet strach wyjść na ulicę, żeby w mordę nie dostać.
  Będziesz szczęśliwy kiedy staniesz się najbardziej znienawidzonym politykiem w historii Polski?

 • honkers

  Oceniono 9 razy 3

  Tyle bydła w Polsce co Kaczyński i jego wyziewy nie narobił nikt od niepamiętnych czasów. Skąd to coś się wzięło ? Kibole panoszą się na Jasnej Górze, prasa prawie codziennie donosi o pobiciach ludzi tylko za to że mają inny kolor skóry albo mówią w innym języku. Hańba.

 • chi-neng

  Oceniono 9 razy 3

  Chory kraj stworzyl JK, z powodu katastrofy samolotowej.

 • houq

  Oceniono 9 razy 3

  Popieram POLSKA LAICKA!!!!!

 • zebrzec

  Oceniono 7 razy 3

  Panie Krzysztofie, trzymam za pana kciuki, coponiektórzy pasą zad na tych ziemiach o 1050 lat za długo!

 • juma07

  Oceniono 4 razy 2

  Qna, ja też mam czerwoną kurtkę... taka normalną....ale nigdy nic nie wiadomo co się komu nie spodoba, mam też niebieską... ale też mam wątpliwości... i czarną mam i tej się najbardziej obawiam.

 • Arek Jabłkowski

  Oceniono 2 razy 2

  szpieguja go ubecy w czerwonych kurtkach..???? ekhm.... Tworki Welcome :)

 • stach_79

  Oceniono 4 razy 2

  Duda też na nartach jeździ w czerwonej kurtce... nie no... oż kur....a!!!

 • ismalia

  Oceniono 4 razy 2

  Aktor dostał w twarz od wariata. Współczuję, ale czy naprawdę jest to informacja na jedynkę w portalu, próbującym uchodzić za poważny?

 • tadjan

  Oceniono 2 razy 2

  Pieczyński jest znany z antykościelnych wystąpień, więc klechy kazały obić mu ryja, tak po katolicku...... ot polonia prostituta.

 • notremak

  Oceniono 8 razy 2

  Piss SA jeszcze nieśmiało, ale zaczyna działać...

 • horatio_valor

  Oceniono 6 razy 2

  Szpiegują go ubecy w czerwonych kurtkach... Hm. No to zła wiadomość dla pana Krzysztofa, bo to oznacza niepoczytalność tego buca i nic mu nie zrobią.

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 10 razy 2

  Pewnie w kosciele bąki puszcza w pierwszej ławce zaraz przed kaczorem.

 • punter

  Oceniono 14 razy 2

  Klasyka.
  - Ty głupia k.....
  - Tylko nie k...., tylko nie k.....
  i po mordzie :)

 • senior2244

  Oceniono 1 raz 1

  Te barany nie rozumią co to znaczy "wdał się w bójkę' a został napadnięty.

 • Karol Zaraza

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz policja nie jest od tego aby ukarać winnego, wygodniej jest wskazać że wina jest obu pulna. Jeśli nas ktoś napadnie to napewno nie możemy się bronić ani atakować i najlepiej odrazu szukać świadków jeszcze zanim nas pobiją. Wstyd dla kraju że nasze podatki idą na marne bo nawet nie mamy opieki i sprawiedliwości ze strony państwa które w żaden sposób nie zapewnia nam bezpieczeństwa. Miałem bardzo podobną sytuację i też policja mi nie pomogła tylko chcieli ukarać za to że mnie napadnieto. Teraz żeby było sprawiedliwie trzeba mieć dużo pieniędzy i czasu żeby biegać po sądach i liczyć na szczęście że coś udowodnić. Wstyd policja!!!

 • alik444

  Oceniono 1 raz 1

  Jako że nie lubi Dojnej Zmiany to jest winny skatowania kibola.

 • alicjaroberts

  Oceniono 3 razy 1

  Szanowny Panie Krzysztofie, ja miałam podobny przypadek, w tramwaju. Chcialam skasować bilet i zostałam zaatakowana przez dziwna kobiete, zazarcie broniaca kasownika. Może dlatego ze miałam na glowie kaptur, bo było zimno. Zapedy tej kreatury powstrzymal stojący obok młody człowiek, za co podziekowalam. Ale większe wrazenie wywarlo na tej osobnicy jedno zdanie które wypowiedziałam w swojej obronie: "ostrzegam pania , ze mam czarny pas karate, i mogę pani zrobić duza krzywdę, wiec radze się uspokoić". Cofnelo ja z wrazenia, naprawdę. Szybko wysiadla. A ja trenowałam karate, znam techniki obrony i ataku. Nie mam czarnego pasa,ale wiem ze w takich sytuacjach, karateka broni się tak, aby przeciwnik to przezyl, ale nie wygral, lecz poczul respekt. Blef, jest jak kubel zimnej wody, dla atakującego. W polskich realich, to taki fortel Zagloby. I wilk syty, i owca cala. Polecam to wszystkim, do zastosowania w praktyce. Broncie się przed takimi kreaturami, ale najpierw zastosujcie blef. Jest skuteczniejszy od piesci. Napastnika trzeba przestraszyć. Bo najczęściej okazuje się tchórzem. Tylko tchórze atakują. Czasem prowokacje trzeba zignorować. Tez to kiedyś zrobiłam.W pobliżu było trochę ludzi, wiec napastnik wyszedł na idiote, co gada do siebie. Pozdrawiam wszystkich dzielnych, madrych, oraz Pana Krzysztofa!

 • stach_79

  Oceniono 5 razy 1

  Polska XXI wiek - "w innych Krajach takich jak ty się eliminuje..." i to w dodatku była Warszawa!
  W jakich to krajach się eliminuje?? Ano - Bliskiego Wschodu, Rosji, Korei Płn., Białorusi... to te INNE kraje do których najpierw zbliżyliśmy się intelektualnie i ideowo dzięki PISowi... a wkrótce także ekonomicznie!

 • Abdank Leliwa

  Oceniono 5 razy 1

  Witam,

  Panie Krzysztofie, dziwna sprawa. Napastnik również dzwoni na policję. Nie ucieka, skoro jest napastnikiem?
  Bardzo dziwne...
  Ps. Tak, zapewne była to zaplanowana akcja. Kaczyńskiemu sen z powiek spędza Pan Pieczyński... O tempora, o mores

 • Wit Lip

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedyś wszystkiemu winny był czerwony kapelusz.
  Teraz takaż kurtka ??

 • marcinblonie

  Oceniono 3 razy 1

  Polski Janusz żyjący w pislandzie nie wie jak ubiera się świat. Jeszcze kilka pokoleń musi wymrzec żeby w tym kraju było normalnie

 • ppo

  Oceniono 1 raz 1

  Zwykły świr. Powinien być w szpitalu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX