Lekarz nie leczy "pacjentów z PiS?" Taka informacja miała się pojawić na drzwiach gabinetu

"W tym gabinecie nie leczymy pacjentów z PiS ponieważ wyposażenie zostało zakupione z dotacji funduszy WOŚP" - taki napis miał wywiesić lekarz z przychodni NZOZ Panaceum w Rumi. W przychodni zaprzeczają, by kiedykolwiek taka kartka się pojawiła.

Zdjęcie z napisem pojawiło się na grupie "Jestem gorszego sortu!" wczoraj wieczorem. Wrzucił je sam Wojciech Wieczorek, lekarz NZOZ Panaceum w Rumi. "A co nie mogę" - napisał w komentarzu do zdjęcia.

Nie chce leczyć pacjentów z PiSNie chce leczyć pacjentów z PiS Wojciech Wieczorek/Facebook

Próbowaliśmy się skontaktować z Wojciechem Wieczorkiem. Nie odpisał jednak na naszą wiadomość. Udało nam się za to dodzwonić do przychodni Panaceum w Rumi. Pracownica placówki zaprzeczyła, by taka kartka tam się pojawiła. - To nawet nie są nasze drzwi. Być może jakiś pacjent zobaczył ten napis w jego prywatnym gabinecie, który mieści się w Gdyni - mówi portalowi Gazeta.pl.

 

W mediach społecznościowych wrze

Post szybko rozszedł się w mediach społecznościowych. Udostępniło go ponad 2,5 tys. internautów. Większość osób krytykuje lekarza za łamanie Kodeksu Etyki Lekarskiej, ale pojawiają się także głosy pochlebne. "Popieram i gratuluję. Zobaczymy, czy wszyscy z przeciwników WOŚP będą konsekwentni w swoich wyborach. Czy tylko mocni w gębie i słabi w prawdziwej pomocy innym" - komentuje jedna z użytkowniczek Facebooka.

W odpowiedzi na jeden z komentarzy autor zdjęcia napisał, że to jego prywatny gabinet. "NFZ razem z PiS może pocałować mnie...." - dodał.

Wszczęto postępowanie dyscyplinarne

Jak donosi "Do Rzeczy", na polecenie prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej oraz Naczelnego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej w sprawie lekarza wszczęto postępowanie dyscyplinarne.

Klauzula sumienia dla fizjoterapeutów? Tak absurdalnych tłumaczeń PiS jeszcze nie miał

 

Więcej o:
Komentarze (481)
Lekarz nie chce leczyć pacjentów z PiS
Zaloguj się
 • Black Swan

  Oceniono 90 razy 86

  Kaczyści najpierw pracowicie przez lata siali a teraz wyją bo im wyrosło... Prawdziwe żniwa dopiero przed wami, załgane sukinsyny i bądźcie pewni, że dostaniecie to na co zasługujecie...

 • kataryniarski

  Oceniono 59 razy 57

  A co z KLAUZULĄ SUMIENIA?

  Jeżeli lekarzowi sumienie nie pozwala leczyć kolaborantów pisowskich, to czemu nie może postąpić zgodnie ze swoim sumieniem?

 • pan.szklanka

  Oceniono 43 razy 41

  Zabiegi medyczne, wykraczające poza włożeniem do pieca na trzy zdrowaśki, to akt pychy wobec tego, na którego pisowcy bezustannie się powołują.
  Popieram i rozumiem.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 43 razy 39

  Zakładam, że to nie psychiatra. Ci mają zwiększone obroty dzięki PiSiorom.

 • tektur

  Oceniono 30 razy 28

  Piękne strolowanie pie...a seksualnego czyli tzw klauzuli sumienia. A i nie kto inny jak sam Zero stwierdził był. ze można odmówić usługi jeśli nie zgadza się z poglądami.

 • burek_polny

  Oceniono 28 razy 26

  Popieram i rozumiem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX