Wolontariusze WOŚP marzli, bo w tym centrum handlowym podobno "szef zakazał". Dyrekcja się tłumaczy

Grupa wolontariuszy WOŚP chciała zbierać pieniądze na terenie krakowskiego centrum handlowego Zakopianka, ale nie została wpuszczona do środka. Dyrekcja tłumaczy, że zawiniła nadgorliwa ochrona.

Na terenie galerii kwestowali uczniowie ze szkoły podstawowej w Mnikowie. Chcieli z puszkami wejść do centrum ale na drodze stanęli im ochroniarze. Pozostał im parking. - Dzieciaki kuliły się z zimna i były całe przemarznięte. Gdy spytałam, dlaczego nie wchodzą do środka, odpowiedziały, że ochrona co chwilę ich wyrzuca – mówi jedna z mieszkanek Krakowa, która postanowiła interweniować. Niestety w niedzielę nikt z kierownictwa nie był dostępny. 

Sprawą zainteresowała media. Dyrektor centrum handlowego pytany przez krakowską "Gazetę Wyborczą" zapewnia, że nie zakazywał wpuszczania wolontariuszy do środka. - Jest mi bardzo przykro, że doszło do takiej sytuacji, ponieważ od lat współpracujemy z WOŚP i nigdy bym nie odmówił nikomu wstępu z puszką do galerii - mówi Piotr Gajda. W imieniu firmy przeprasza i tłumaczy, że decyzję o niewpuszczeniu wolontariuszy podjęli ochroniarze. - Nie skonsultowali tego nawet ze swoim kierownikiem, a klientów informowali, że ja wydałem takie dyspozycje, co jest nieprawdą - tłumaczy Gajda. Zapowiada, że wobec pracowników firmy ochroniarskiej wyciągnięte zostaną konsekwencje.  

Więcej o:
Komentarze (121)
Wolontariusze WOŚP marzli, bo w tym centrum handlowym podobno "szef zakazał". Dyrekcja się tłumaczy
Zaloguj się
 • Oceniono 33 razy 33

  Nie wierzcie, to kłamstwo dobrze wyreżyserowane, Piotr Gajda to byly dyrektor w 2015 r SilesiaCityCenter, galerii handlowej w Katowicach gdzie do galerii w sposob nieuczciwy wsadzał swoich znajomych.GW pisala o ich kombinacjach juz w 2015 r w art. "Ujawnili Silesia City Center swoje obroty..."

 • artutek

  Oceniono 30 razy 28

  Panie Gajda - teraz żeby jeszcze twarz zachować - wpłata darowizny na rzecz wość - 10 - 20 tys ??. Odliczycie od dochodów a uratowanie wizerunku - bezcenne

 • maniu1963

  Oceniono 32 razy 28

  Popieram BOJKOT ,a dyrekcji rura szybko zmięknie.

 • wiezet

  Oceniono 29 razy 27

  "..... ja was oficjalnie opieprzę przed ludźmi, a potem się rozliczymy......."

 • dziadekjam

  Oceniono 32 razy 26

  ". W imieniu firmy przeprasza i tłumaczy, że decyzję o niewpuszczeniu wolontariuszy podjęli ochroniarze. - Nie skonsultowali tego nawet ze swoim kierownikiem, a klientów informowali, że ja wydałem takie dyspozycje, co jest nieprawdą - tłumaczy Gajda. Zapowiada, że wobec pracowników firmy ochroniarskiej wyciągnięte zostaną konsekwencje."
  ======================================================================
  Panu dyrektorow Gajdzie jakoś nie wierzę... Stawiam dolary przeciw orzechom, że ochroniarze mówili prawdę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX