Komentarze (91)
Kraków: policja poszukuje zaginionego Piotra Kijanki
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bonenecklace

  Oceniono 17 razy 1

  Oby się znalazł, ale powiem szczerze że nie najlepiej to świadczy o człowieku, mężu, mającym prawie dwójkę dzieci, który wraca sam 40 minut przez miasto nocą, raczej o totalnej głupocie. Tak to się wraca, jak jest się szczeniakiem bez zobowiązań, któremu wszystko jedno.Myślę, że wielu facetów za wiele naoglądało się filmów s stylu "Pitbull" i wydaje im się, że jak mają mięśnie to budzą strach, jednak dla takiego wyrzutka, który ma na wszystko wyj.... nie ma to znaczenia. Naprawdę nie warto menelstwu wchodzić w drogę, chyba że broni się kogoś bliskiego, nie ma co sobie brudzić rąk. Miejmy nadzieję, że nie przypłaci tej bądź co bądź lekkomyślności życiem lub zdrowiem.

 • hipis3308

  Oceniono 8 razy 0

  1,70 wzrostu i 78 kg wag to nie jest szczupła budowa ciała.Szczupłą by była,gdyby wymiary były odwrotne,czyli 1,78 wzrostu i 70 kg wagi.

 • szuwarek75

  Oceniono 4 razy 0

  "W trakcie przyjęcia rozładowała mu się bateria, więc nie mógł skontaktować się z żoną i powiedzieć, że zmierza w stronę domu" = a skąd gimbaza wie, że właśnie Kijanka to miał na myśli???

 • Gosciu XD

  Oceniono 3 razy -1

  Niestety ja to widze tak ze jego cialo jest juz bez duszy i wydaje mi sie ze jest ono gdzies w lesie w okolicach Tenczynka

 • ludwika28

  Oceniono 15 razy -1

  Urodziny żony. W domu czeka mały synek, a kobieta jest w ciąży. I mąż - zamiast wracać z nią- zostaje z towarzystwem i potem wraca sobie pieszo, a do domu ma....40 minut. Zdumiewające, naprawdę...

 • telimena30

  Oceniono 13 razy -1

  Jak jest małe dziecko a drugie w drodze to urodzinki można symbolicznie w domu zrobić, a tak...cóż....licho nie spało i pozamiatało....

 • szabepio

  Oceniono 20 razy -10

  Hm. Zostawil w domu żone z dzieckiem i poszedl dopic się z kumplami do baru w urodziny żony. Swietny maż i ojciec. Patologia? Raczej tak. Zachowal sie jak gnojek. Karma? Niestety tak.

 • doomsday

  Oceniono 19 razy -11

  Do głowy przyszły mi dwie sprawy. Jednak najbardziej prawdopodobny jest jakiś bandycki napad.
  Policja ma miejmy nadzieję siatkę informatorów w Krakowie.
  Z internetu, wynika, że to jest młody naukowiec.
  Ze strony www.linkedin.com/in/piotr-kijanka-81359aab/ wynika nawet, że on mieszka teraz nie w Krakowie , a w USA. Może trzeba sprawdzić, czy go tam nie ma?
  Mógł popełnić samobójstwo.
  Czasem służby specjalne aranżują fikcyjną śmierć zwerbowanego agenta. Kijanka ma semickie rysy, więc po przeszkoleniu może robić za dobrze wykształconego araba gdziekolwiek. To mogą być służby niekoniecznie Polskie. Studiował parę miesięcy w USA. W każdym razie żona, jeżeli naprawdę nic nie wie, powinna się wystarać o audiencję u Mariusza Kamińskiego, który jest w Polsce odpowiedzialny za służby.
  Druga sprawa, która mi przyszła do głowy, to ta, że na zdjęciu Kijanka wygląda na typowego młodego geja. Tak się noszą teraz homoseksualiści na całym Świecie . Mógł zniknąć gdzieś z kochankiem. Jest Strefa Schengen, więc trudno sprawdzić , gdzie ktoś taki dokładnie wyfrunął.
  Wyrazy współczucia dla małżonki.

 • patriot.wr

  Oceniono 44 razy -36

  Do tefaułenu 24 poleciała żona z ogłoszeniem, jak tego nikt nie ogląda?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX