Ciało 20-letniego studenta znalezione w studni w Bydgoszczy. Od piątku szukała go rodzina

Głęboka studnia

Głęboka studnia (Cataclasite - CC)

Nad ranem ze studni na jednym z osiedli w Bydgoszczy wydobyto ciało 20-letniego mężczyzny. Według lokalnych mediów to poszukiwany od piątku student Uniwersytetu Gdańskiego.

O tragicznym odkryciu przy ul. Agrestowej w Bydgoszczy służby zostały poinformowane przed godziną 2 w nocy - podaje pomorska.pl. Ciało 20-latka znajdowało się na głębokości 17 metrów. Wydobyli je strażacy. Na razie nie wiadomo, jakie były okoliczności śmierci. Jej przyczynę wyjaśni sekcja zwłok. 

Jak podaje bydgoski oddział TVP znaleziony 20-latek to student pierwszego roku Uniwersytetu Gdańskiego, którego wspólnie z policją szukała rodzina i znajomi. Kontakt z 20-latkiem urwał się w nocy z piątku na sobotę, gdy wracał do domu. 

Korytarz ratunkowy jest przeznaczony dla karetek. Nie blokuj go, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy

Zobacz także
  • 15.10.2018 r. Kolejka osób chcących dopisać się do rejestru wyborców Tysiące nowych wyborców dopisanych w stolicy. Mnożą się teorie spiskowe. Jest wyjaśnienie
  • Witryna spalonego sklepu oklejona plakatami Plakaty kandydatów PiS zawisły na zgliszczach podpalonego sklepu. "Brak empatii"
  • Samolot z Melanią Trump przerywa lot i zawraca do bazy. Na pokładzie 'dym i zapach spalenizny' Samolot z Melanią Trump przerywa lot i zawraca do bazy. Na pokładzie "dym i zapach spalenizny"

Najnowsze informacje