"Jesteśmy zszokowani". Restauracja pokazuje nagranie, jak kobieta zabiera dziecięcy plecak

Restauracja z Pruszcza Gdańskiego opublikowała nagranie z monitoringu. Widać na nim, jak klientka sięga po dziecięcy plecak i chowa go pod stół, aby następnie wynieść go z lokalu. W środku były prezenty świąteczne.

"Kilka dni temu otrzymaliśmy telefon z informacją, że dziecko zostawiło plecak podczas rodzinnego obiadu. Postanowiliśmy sprawdzić nagrania z monitoringu i jesteśmy w szoku!" - czytamy we wpisie restauracji Pierogarnia Pruszcz.

Na nagraniu widać, jak jedna z klientek zasłania krzesłem plecak, który zgubiło dziecko. Następnie kobieta przeciąga dziecięcą torbę pod stół, a po skończonym posiłku zabiera go ze sobą.

Nie wiadomo, ile warta była zawartość plecaka, jednak dla dziecka musiała być dość cenna. "W środku były lalki, konik i inne zabawki - świąteczne prezenty" - napisała restauracja na Facebooku.

Komentujący zauważyli, że kobieta, która wzięła plecak, była w restauracji z dzieckiem. "Matka daje taki przykład. Wstyd" - napisała jedna z nich. "Szkoda dziecka, że patrzy jak mamusia kradnie" - skomentował kto inny. 

"Jesteśmy zszokowani, zniesmaczeni i jest nam niezmiernie przykro, że takie zdarzenie miało miejsce w naszej restauracji" - czytamy we wpisie Pierogarni Pruszcz. Wcześniej był tam też apel o odnalezienie osoby z nagrania, jednak godzinę po publikacji wpisu ten fragment usunięto. 

W Niemczech skradziono 20 ton Nutelli. Słodki łup jest wart ponad 300 tys. złotych

Więcej o:
Komentarze (77)
Pruszcz Gdański: kobieta zabrała plecak z zabawkami
Zaloguj się
 • nanabun

  Oceniono 26 razy 26

  Rodzinka dość charakterystyczna więc bez problemu powinni ich mieszkańcy Pruszcza rozpoznać. Dane i wizerunki takiej hołoty powinny być publikowane.

 • kazek100

  Oceniono 38 razy 24

  Suweren do 500+ już się przyzwyczaił i teraz chce więcej. Zresztą czego chcecie? Skoro prezydent może łamać prawo, to suwerenowi nie wolno Nie dalej jak wczoraj Zybertowicz twierdził, że prezydent nie łamie prawa, tylko je interpretuje. Ta pani także zinterpretowała kwestię własności tego plecaka. O co chodzi?

 • inny_wolny_login

  Oceniono 30 razy 22

  Na nagraniu widać wyraźnie:
  jest gruba, brzydka i ma łysego chłopa - dlatego mści się na świecie
  (nie widać za to, że jest również zła i tępa)

 • antropoid

  Oceniono 34 razy 22

  PRZECIE LUDZIOM ŻYJE SIĘ LEPIEJ - sam słyszałem jak becia mówiła.

 • krynolinka

  Oceniono 30 razy 22

  Jesteśmy zszokowani i my też..Miło, że właściciele lokalu czują się odpowiedzialni ale to klientka dała plamę. Zrobić foto nakleić na drzwiach wejściowych, na zasadzie tej pani nie obsługujemy i to powinno zakończyć sprawę.

 • klm747

  Oceniono 19 razy 15

  jeśli ma choć trochę mózgu, to się sama zgłosi - zawsze to okoliczność łagodząca...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX