Spotkanie z prostytutkami popamięta na długo. Zemściły się, bo chciał zwrotu pieniędzy

44-latek z Rzeszowa na długo zapamięta przedświąteczne spotkanie z prostytutkami. W brutalny sposób się na nim zemściły, bo chciał zwrotu pieniędzy.

O sprawie poinformował wtorkowy „Super Express”. W Krasnem (woj. podkarpackie) 44-letni mieszkaniec Rzeszowa dzień przed Wigilią umówił się na stacji benzynowej z prostytutkami. Nie spodziewał się, że finał spotkania popamięta na długo.

Wbiły mu widelce, bo chciał zwrotu pieniędzy

Mężczyzna zapłacił za usługę seksualną, do której, jak relacjonuje rzeszowska „Gazeta Wyborcza”, ostatecznie nie doszło. Niezadowolony mężczyzna chciał więc odzyskać pieniądze. Wtedy prostytutki miały skrępować klienta i wbić mu w cewkę moczową trzy rączki od plastikowych widelców.

Po trzech dniach 44-latek udał się do szpitala. Konieczna była operacja, następnie mężczyzna trafił na urologię. Placówka poinformowała policję w Przeworsku, ta przekazała sprawę do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, gdzie miało dojść do ataku.

Prostytutki mogą spotkać surowe konsekwencje

W rozmowie z „Gazetą Wyborczą” rzecznik prasowy policji w Rzeszowie Adam Szeląg potwierdził zdarzenie. Jednocześnie zastrzegł, że ze względu na dobro pacjenta policja nie ujawnia szczegółów. Renata Jaremko z komendy w Przeworsku, gdzie początkowo trafiła sprawa dodała, że zdarzenie odnotowano jako spowodowanie bezpośredniego niebezpieczeństwa utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Rzeszowska policja zgłosiła sprawę prokuraturze rejonowej w Rzeszowie. Prostytutkom grozi nawet 10 lat więzienia.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (186)
Rzeszów: prostytutki wbiły mu widelce w penisa, bo chciał zwrotu pieniędzy
Zaloguj się
 • dzielanski

  Oceniono 73 razy 49

  Kiedyś nauczyliśmy Francuzów jeść widelcami, a na Podkarpaciu już nawet miłość francuską uprawia się za pomocą widelców.

 • window_licker

  Oceniono 54 razy 32

  Hehehe "zapłacił ale nie doszło do niczego" ... nie doszło bo mu nie stanął;) Panie chciały tylko pomóc... usztywnić:)))

  ...i taka jest nasza linia obrony Wysoki Sądzie!

 • spyderman2

  Oceniono 43 razy 21

  ziemkiewitz z piss ostatnio się chwalił że dobrze traktuje prostytutki z których korzysta - katolikowi nie wypada inaczej

 • libero1963

  Oceniono 30 razy 20

  No, no, takie rzeczy w Podkarpackim? Święty region, naród spokojny, a tu taki wstyd. Skąd tam prostytutki, przecież one takie porządne. A prostytutki to przyzwoite kobiety bo jest na nie zapotrzebowanie i są w przeciwieństwoe do większości pań bardzo miłe i serdeczne i .....taniej kosztują.

 • Iwona Szirmer

  Oceniono 22 razy 18

  Przysłowia mądrością narodów: "Co w sercu to na widelcu".

 • tad-tad

  Oceniono 24 razy 18

  Widać jak na dloni do czego doprowadził Tusk,i jego liberalna polityka, należy zcentralizować usługi seksualne, i postawić na czele narodowego zarządu ku,,,,,,,twa. zaufanego CZŁONKA Prawych i Sprawiedliwych, i skończy się ta ubecka wolnoamerykanka, a tym bardziej że te niepolskie [ Polki są święte } dziwki nie mają kas fiskalnych, a miało być uszczejnienie szarej strefy, Panie Premierze działaj.

 • distepfano

  Oceniono 26 razy 14

  Czy te widelce przekazane zostaną Kryśce, by nie żarła przy pomocy paluszków ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX