Michał Karnowski przyłapany na niedzielnych zakupach. Jego komentarz? Mało świąteczny

Michał Karnowski, dziennikarz prorządowych wPolityce.pl i "Sieci Prawdy", został przyłapany na niedzielnych, wigilijnych zakupach przez dziennikarkę Wirtualnej Polski.

Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie fakt, że media braci Karnowskich wielokrotnie wychwalały forsowany przez PiS pomysł ograniczenia handlu w niedzielę. 

Dziennikarka WP chciała zapytać Michała Karnowskiego, dlaczego nie zdążył ze świątecznymi zakupami. Prawicowy dziennikarz odpowiedział jedynie: "Niech się pani wstydzi". Dziennikarka Wirtualnej Polski nie zdążyła zapytać czy Karnowski nie wstydzi się robić zakupów w niedzielę.

Karnowski robi zakupy w niedzielę i komentuje na TT 

Michał Karnowski postanowił skomentować sprawę później na Twitterze. Nie skorzystał z okazji, by obrócić to w żart, albo złagodzić ton ze względu na świąteczny nastrój.

"No nie! Wirtualne parówy ścigają Karnowskiego, którego żona poprosiła by rano kupił papier toaletowy. I nie Jacek, a Michał. Czy w łazience też mam uważać na Machałę?" - napisał Michał Karnowski, który najwyraźniej poczuł się urażony, że w pierwszej wersji tekstu pomylono go z bratem bliźniakiem - Jackiem.

Później znów wrócił do tematu, ponownie w parówkowej stylistyce. "Przykro, że moje nazwisko pojawiło się w tym parówkowym szambie Machały. To jest jednak koszt wolności prasy. Wspaniałego, rodzinnego wieczoru z dala od hejterów!" - napisał.

Tomasz Machała, który absorbuje Michała Karnowskiego równie mocno jak parówki, jest jednym z wiceprezesów Wirtualnej Polski. 

Gala tygodnika "wSieci" z Kaczyńskim w roli głównej. Pochwałom pod adresem prezesa nie było końca

Więcej o:
Komentarze (433)
Michał Karnowski robi zakupy w niedzielę i atakuje WP
Zaloguj się
 • drdr2

  Oceniono 143 razy 131

  Cały pis to obłuda. Najgłośniej o zboczeniach krzyczą kryptogeje prawicowi, podlizują się pisiaki kościołowi a w pisie kochanki rozwody i bicie żon na porządku dziennym. Aborcje pewnie też gdy wpadka

 • lottare21

  Oceniono 104 razy 100

  Policzył sobie i mu wyszło, że handlowa. Obojętnie czego by mu nie zabrakło powinien kupić w "rodzinnym" osiedlowym. Trzeba wspomagać rodzime biznesy. Hipokryto z papierem toaletowym w ..

 • mikroolbrzym

  Oceniono 93 razy 91

  Pisowski kmiot. Typowy. To taka partia dla tych, co byli zbyt kiepscy, żeby się samodzielnie wybić i zdecydowali się na partyjne polerowanie berła naczelnika... Jego "riposta" w niewygodnej sytuacji na jego poziomie. Wtręty o parówkach podkreślają tylko kryptohomoseksualny wizerunek....

 • zibi821

  Oceniono 83 razy 79

  Żałosny hipokryta, i na dodatek zachowanie i słownictwo (względem kobiety) jak u żula.

 • kastoripollux

  Oceniono 69 razy 69

  Odezwał się główny hejter w TVPis. Jak można się tak upodlić?

 • szcz9

  Oceniono 64 razy 64

  Z takim brakiem klasy i pokory nic dziwnego, że - jak pisze - wylądował w szambie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX