Cała rodzina zatruła się czadem w Krośnie. Do szpitala trafiło 9-miesięczne dziecko

Czteroosobowa rodzina zatruła się czadem w Krośnie. Nie wiadomo na razie jakie było źródło toksycznego gazu. Wszyscy członkowie rodziny zostali zabrani do szpitala.

Cztery osoby zatruły się czadem w bloku w Krośnie. Do zdarzenia doszło w nocy, chwilę po godzinie 3. Trwa ustalanie co było źródłem wycieku toksycznego gazu - informuje RMF24

Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, pogotowie ratunkowe udzielało pomocy zatrutemu czadem mężczyźnie. Poza nim, w mieszkaniu przebywała też kobieta i dwójka dzieci w wieku sześciu lat i dziewięciu miesięcy. 

W pewnym momencie kobieta również poczuła się źle. Wezwano kolejne karetki pogotowia, które zabrały całą rodzinę do szpitala.

Strażacy wykryli też śladowe ilości tlenku węgla na klatce schodowej oraz w innych mieszkaniach. Wystarczyło jednak szybkie wywietrzenie mieszkań.

Więcej o:
Komentarze (3)
Krosno: czteroosobowa rodzina zatruła się czadem
Zaloguj się
  • lupus1020

    Oceniono 6 razy 2

    Pierwsze dziecko 6 lat, drugie dziecko 9 miesięcy - no tak czyli drugie zrobione dla zasiłku, zaraz po wprowadzeniu 500ml+. Moglibyście tak jak przedmówca pisał chociaż część zasiłku przeznaczyć na czujnik tlenku węgla.

  • proteusz33

    Oceniono 13 razy -5

    Dostają 500+ a żal im czujnika za 80 zł.Żenada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX