W Karpaczu autobus uderzył w dom. Kierowca zasłabł po tym, jak ruszył z przystanku. Są ranni

Autobus uderzył w dom wielorodzinny w Karpaczu. Kierowca najprawdopodobniej zasłabł.

Autobusem linii Karpacz-Jelenia Góra jechało czworo pasażerów. Wszyscy, razem z kierowcą, zostali przewiezieni do szpitala w Jeleniej Górze - poinformowała podinspektor Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 64-letni kierowca najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w dom wielorodzinny. Mężczyzna był trzeźwy.

 

Serwis 24jgora.pl podaje, że kierowca zasłabł chwilę po tym, jak ruszył z przystanku. Uderzył w dom przy skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Konstytucji 3 Maja.

Więcej o:
Komentarze (15)
W Karpaczu autobus uderzył w dom
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 17 razy 9

  Nikomu nic się na szczęście nie stało. Tylko niepokoi nazwa ulicy. Konstytucji 3 Maja. Nie wiadomo jak obecna władza zinterpretuje ten wypadek. Za władzą czy przeciw..Dylemat.

 • wojnart61

  Oceniono 6 razy 4

  Nałóg picia kawy dla podniesienia sobie ciśnienia, jest bardzo zdradliwy. Organizm przygotowuje się do następnej kawy, obniżając ciśnienie krwi. To jest samo napędzająca się zależność. Pewnego razu postanowiłem to przerwać. Efekt jest taki, że nie odczuwam senności przez cały dzień. Nie potrzebuję dopalacza w postaci kawy, którą kiedyś piłem 5 razy na dobę.

 • dziadekjam

  Oceniono 8 razy -2

  "Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 64-letni kierowca najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w dom wielorodzinny. Mężczyzna był trzeźwy."
  ========================================================================
  Skoro był trzeźwy, to i nic dziwnego, że zasłabł...

 • g122

  Oceniono 7 razy -3

  Gdyby to był świętej pamięci Polski Bus, to Gazeta od razu by o tym pisała w nagłówku. A tutaj nawet nie wspominają nazwy przewoźnika.

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 6 razy -4

  Kierowcy komunikacji miejskiej bynajmniej w Warszawie powodują b.dużo wypadków!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX