Magdalena Ogórek nie miała lekko. Mężczyzna z publiczności na chwilę przejął jej program w TVP Info

Magdalena Ogórek w trakcie sobotniego programu "Studio Polska" w TVP Info została zaskoczona przez jednego z gości. Na kilka minut przejął studio. Podziękował Szydło, skrytykował Morawieckiego i dostał owacje na stojąco.

W trakcie sobotniego programu "Studio Polska" rozmawiano na poważne tematy, takie jak JOW-y czy wizyta Mateusza Morawieckiego w Brukseli. Nagle na scenę wyszedł starszy mężczyzna z publiczności i poprosił o głos. Współprowadząca program Magdalena Ogórek zgodziła się.

Zamieszanie w studiu TVP Info

Mężczyzna zaczął przemówienie od przypomnienia, że za tydzień Wigilia. Zaapelował, że należy położyć kres kłótniom. - Nie prowadzą do niczego dobrego, rujnują ten kraj. Widzimy, gdzie dwóch się kłóci, tam trzeci korzysta - powiedział. Następnie wręczył prowadzącym opłatki i choinkę. Powiedział, że w następną sobotę go nie będzie. - Jest pan u nas bardzo często, dlaczego nie będzie pana z nami za tydzień? - zapytała mężczyznę Magdalena Ogórek.

Ten jednak zignorował pytanie prowadzącej i łamiącym się głosem, ze łzami w oczach, podziękował byłej premier i skrytykował Mateusza Morawieckiego.

Dziękuję pani Beacie Szydło za obronę krzyża, obronę wiary. Nie podoba mi się, że odsunięto ją od rządu, bo pan Morawiecki nie robi nic, tylko wprowadza lisa do kurnika, sprowadza obcy kapitał

- powiedział i dostał oklaski od publiczności.

"Wszystko zniszczyliście"

Wyraźnie zdezorientowana Magdalena Ogórek ponownie zadała pytanie o kolejne wydanie programu. - Zaraz wszystko wytłumaczę - powiedział mężczyzna i ogłosił, że ma do rozdania ulotki. - Ale to nie dzisiaj, nie teraz, dobrze - oponowała Magdalena Ogórek. Mężczyzna ogłosił powstanie nowej organizacji. - Polacy muszą się zjednoczyć. Muszą razem współpracować, bo mamy najbogatszy kraj w Europie. I coście z tego zrobili? - zapytał i znowu dostał oklaski. - I jedna, i druga strona. Wszystko zniszczyliście! - powiedział. - A pana Morawieckiego proszę, niech się zastanowi, i obcego kapitału nam nie wprowadza, bo to niszczenie kraju - dodał.

W końcu odezwała się Magdalena Ogórek. - Przypomnę, że słuchamy poleceń prowadzących. Dlatego bardzo serdecznie dziękujemy - zwróciła się do mężczyzny. Odpowiedział, że również dziękuje i wrócił na miejsce.

W tym czasie na scenę chciał wejść kolejny mężczyzna, jednak Magdalena Ogórek skutecznie zaprotestowała. - Nie, przepraszam, w tym programie obowiązują zasady. Słuchamy poleceń prowadzących. Jeżeli pan się nie podporządkuje, będę musiała wyprosić pana ze studia, a nie chciałabym tego robić - powiedziała zdecydowanym tonem. Posłuchał.

Magdalena Ogórek inna niż Danuta Holecka

Magdalena Ogórek w tym odcinku "Studia Polska" była ubrana dość nietypowo jak na prezenterkę. Była kandydatka SLD na prezydenta miała na sobie czerwoną, koronkową mini.

Prowadząca "Studio Polska" postawiła na odważną kreację. Prezenterki TVP zazwyczaj stawiają na klasyczną elegancję, jak chociażby Danuta Holecka, którą również w sobotę mogliśmy zobaczyć na antenach TVP i TVP Info:

Ten fakt nie umknął komentatorom na Twitterze, którzy pytali, czy strój prowadzącej nie jest "zbyt sylwestrowy". 

"Studio Polska" można obejrzeć TUTAJ >>>

Gigantyczna zmiana: premierem został Mateusz Morawiecki. "Ostatnie takie poruszenie widziano, jak wizytował nas Nixon" [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Więcej o:
Komentarze (186)
Magdalena Ogórek w TVP Info. "Studio Polska" z problemami
Zaloguj się
 • zsm-5

  Oceniono 66 razy 58

  Przypadkowy gość z choinką, opłatkiem i ulotkami wchodzi sobie do studia i gada o najbogatszym kraju Europy, który zosłał zniszczony.
  Brawo pisie-misie. Bardzo wiarygodni jesteście i profesjonalni. Trzeba przyznać - dopasowani jesteście idealnie. Z ogórkiem włącznie.

 • gmot_ka

  Oceniono 59 razy 53

  "A pana Morawieckiego proszę, niech się zastanowi, i obcego kapitału nam nie wprowadza, bo to niszczenie kraju"

  Bez obcego kapitału to byśmy sobie mogli polonezy i fiaty 125/126 budować a rolnicy by dalej końmi na polu pracowali. Ludzie z zachodu by tu jako turyści przyjeżdżali popatrzeć jak się 100 lat temu w Europie zachodniej żyło. Bez obcego kapitału to byśmy w skansenie mieszkali.

  Przy takim niskim pojęciu o ekonomice to się nie ma co dziwić ze ludzie piSS wybrali.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 46 razy 32

  Dla mnie człowiek, który kandyduje z listy lewicy na prezydenta zmienia poglądy o 180 stopni tylko dlatego, że prawica zdobyła władzę jest ... [dowolny epitet].

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 35 razy 31

  Dramatycznie beznadziejna jest ta kobieta.

 • rozdeptany_przez_pis_robak

  Oceniono 36 razy 30

  Nie oglądam pisobolszewickiej gadzinówki. Będę wdzięczny, jak na portalu : Gazeta.pl, nie będzie żadnej wzmianki o tym propagandowym g ó w n i e.

 • krynolinka

  Oceniono 32 razy 22

  Jak to, ktoś w rządowym telewizorze podważył decyzję pana prezesa o wyborze bieżącego premiera ? Niedobrze panie Kurski. Będzie dywanik..na Nowogrodzkiej.

 • gmot_ka

  Oceniono 21 razy 21

  "Dziękuję pani Beacie Szydło za obronę krzyża, obronę wiary."
  A to co, Rydzyka ekskomunikowali? Nic jeszcze o tym nie słyszałem?
  A tak na serio: Dopóki 30%-40% ludzi z KK nie wystąpi, to ten bezczelne panienki w sukienkach dalej nami rządzić i nas doić będą.

  Apostazja subito!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX