Rozbito potężną sekskorporację. "Firmą" kierowała kobieta, a windykatorem był zawodnik MMA

Sekskorporacja codziennie obsługiwała setki zamówień. Istotnym elementem seksbiznesu było call center we Wrocławiu, za pomocą którego wysyłano prostytutki do klientów z całej Polski.

Poznańscy policjanci zlikwidowali sekskorporację, która działała na terenie kilku województw. Zarządzała nią zorganizowana grupa przestępcza, na której czele stała kobieta. Funkcjonariusze we wtorek zatrzymali osiem osób. Wśród nich jest szefowa korporacji - 35-letnia kobieta oraz sześć pracownic call center. Przy trzech znaleziono narkotyki. Ostatnim zatrzymanym jest 32-letni ochroniarz, opiekun i windykator w jednym. Mężczyzna jest również zawodnikiem MMA. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu znaleźli broń palną.

Istotny element seksbiznesu

Zatrzymani zarządzali małymi agencjami towarzyskimi w wielu miastach Polski. Policjanci zamknęli też centralę telefoniczną korporacji we Wrocławiu, za pomocą której przestępcy obsługiwali zamówienia z niemal jednej trzeciej Polski. Wielkopolscy policjanci tłumaczą, że był to „istotny element ich seksualnego biznesu”. Pracownicy call center umieszczali ogłoszenia w internecie. Każdego dnia zbierali setki zamówień na seksualne usługi z całej Polski. W ten sposób z Wrocławia wysyłali prostytutki z całej Polski. Także tutaj codziennie spływały pieniądze z nielegalnego procederu.

Sześć województw, 50 agencji

Operacja była prowadzona na szeroką skalę. Policjanci działali na terenie sześciu województw: w dolnośląskim, wielkopolskim, lubuskim, pomorskim, świętokrzyskim i podkarpackim. Funkcjonariusze w tym samym momencie weszli do 50 agencji towarzyskich. Zabezpieczyli gotówkę, broń, narkotyki, biżuterię i setki telefonów komórkowych i kart sim, które były wykorzystywane w celu prowadzenia seksbiznesu.

Postanowienia o zatrzymaniach wydała Prokuratura Okręgowa w Poznaniu, która już kilka miesięcy temu na podstawie materiałów przekazanych przez policję wszczęła w tej sprawie śledztwo.

Czy zdasz test na amerykańskie obywatelstwo?
1/15Jakie kolory ma flaga USA?
Zobacz także
 • Wybory samorządowe 2018. W Olsztynie zaginęło 399 kart do głosowania
 • Media bez kobiet Stulecie praw kobiet, a w telewizjach sami mężczyźni. "W mediach dalej XIX wiek"
 • Wybory 2018 Leszczyna, Piekarska, Struzik i Cymański w poranku wyborczym na żywo Gazeta.pl
Komentarze (77)
Poznań: Policjanci rozbili potężną sekskorporację
Zaloguj się
 • tom_aszek

  Oceniono 18 razy 14

  (Seks)korporacja o zasięgu na pół Polski, a policja zatrzymała tylko osiem osób, w tym sześć telefonistek??

 • cleryka

  Oceniono 11 razy 9

  Widać,że w tym katolickim Kraju zapotrzebowanie na seks jest b. duże.

 • cmok_wawelski

  Oceniono 7 razy 7

  Tak to sie konczy kiedy na kasie fiskalnej korporacji nie ma aktualnych plomb a jednoczesnie zony wielu Polakow 'boli dzisiaj glowa' albo sa o cos obrazone. Niemniej pojawia sie szansa rynkowa bo przyroda nie znosi prozni choc glownie z prozni sie sklada.

 • 12-digit

  Oceniono 9 razy 7

  Przykładni ojcowie rodzin, politycy z pierwszych stron lokalnych gazet, tzw. "biznesmeni" (ojcowie rodzin) byli wśród klientów. Poczekajcie, kwestia czasu i na 100% nazwiska wypłyną ;)

 • cmok_wawelski

  Oceniono 6 razy 6

  Oczywiscie panowie detektywi i przodownicy dokonali najpierw 'zakupow kontrolowanych' za panstwowe a teraz jeszcze chcieliby medali i premii?

 • motyw4

  Oceniono 20 razy 6

  Frajerzy! :) jakby świadczyli gejowskie albo pedofilskie seks usługi dla episkopatu to nikt by ich nie ścigał :) a nawet jakby to "przezydęt" dupa by szybciutko raz dwa i podpisał ułaskawienie :)

 • Beata Pisda

  Oceniono 8 razy 4

  kurcze,
  no to ceny dup też pójdą do góry.
  nie tylko masła, wody, prądu, benzyny ...
  jak żyć, Broszka, jak żyć?!

 • lobuz5

  Oceniono 4 razy 4

  No i po co? Takimi dzialaniami tylko podnosza ceny uslug. Wszydcy byli zadowoleni chyba?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje