"Patriotyczna" gala boksu na Narodowym. Z Górniak i Liroyem, pod patronatem... senator Anders

Narodowa gala boksu z patriotycznym charakterem i patronatem pełnomocnik premier ds. dialogu międzynarodowego - takie wydarzanie odbędzie się w przyszłym roku na Stadionie Narodowym.

Organizatorem zaplanowanej na 25 maja gali jest Marcin Najman - podaje warszawska "Gazeta Wyborcza". Walczyć będą m.in. Mariusz Wach, Rafał Jackiewicz oraz sam Najman. Planowana jest też walka kobiet. 

Ma to być wydarzenie nie tylko sportowe, ale też muzyczne. Wystąpią m.in. Edyta Górniak, zespół Kombi oraz Liroy, czyli poseł klubu Kukiz'15 Piotr Liroy-Marzec. 

Gala ma mieć "patriotyczny charakter" w związku z przypadającą w 2018 roku rocznica odzyskania niepodległości. Nawet na konferencji zapowiadającej wydarzenie były hostessy z biało-czerwonymi flagami. 

Ponadto patronat nad wydarzeniem objęła... Anna Maria Anders, senator i pełnomocnik premier ds. dialogu międzynarodowego.

Bilety kosztują od 60 zł po nawet 2500 w pierwszych rzędach.

Więcej o:
Komentarze (95)
"Patriotyczna" gala boksu na Narodowym. Z Górniak i Liroyem, pod patronatem... senator Anders
Zaloguj się
 • bzzbzzbzz

  Oceniono 35 razy 23

  Kiedy moda na patriotyczne je***nie.
  Prezerwatywy w barwach narodowych, wibratory z orzełkiem, obsrane gacie z podobizną "Inki", pościel z podobizną Jezusa, srajtaśma w barwach biało-czerwonych, obowiązkowy tatuaż na prawym pośladku z Jarkiem Mniejszym.
  W czasie każdej kopulacji obowiązkowo słuchanie przemówień zbawcy narodu. Po stosunku browar i krecha plus paciorek i obowiązkowo dwa razy w mordę partnerce co by jej twarz też była bardziej narodowa. Po wpadce skrobanka tylko u Piechy bądź Chazana.
  cAŁA pOLSKA nARODOWA !

 • pd2016

  Oceniono 21 razy 13

  Jest chleb, czyli 500+. Najwyższy czas na igrzyska!
  Żeby senator Anders nie zapomniała wjechać na Narodowy na białym koniu! Jej ojciec, mam cichą nadzieję, przewraca się w grobie.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 15 razy 11

  patriotyczna impreza.... pod patronatem pełnomocnika premiera ds. dialogu międzynarodowego....
  czyli ONR-owska szopka pod egidą laski która zorientowali się że jest Polką dwa lata temu a która to laska podobno odpowiada za dialog i dobre stosunki z zagranicą?!!!
  takie coś to tylko za PiSu jest możliwe :-)

 • jerzysm42

  Oceniono 13 razy 9

  Edyta Górniak chyba będzie śpiewała Hymn Polski przed tym mordobiciem.

 • Beata Pisda

  Oceniono 12 razy 8

  z całego serca życzę "wydarzeniu" wielkiej narodowej klapy.

 • justas32

  Oceniono 17 razy 7

  Czy Polacy potrafiliby zrobić coś co nie było by żenujące ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX