4-letnia dziewczynka śmiertelnie potrącona na poboczu. Kierowca uciekł z miejsca wypadku

Tragiczny wypadek w Małopolsce. W idąca poboczem matkę z dzieckiem uderzył ford mondeo. Życia czterolatki nie udało się uratować.

Do śmiertelnego wypadku doszło w środę wczesnym wieczorem w Sułkowicach (małopolskie). Dziewczynka szła z mamą poboczem. Uderzył w nie rozpędzony ford mondeo. Kierowca uciekł. Lekarze, którzy przyjechali na miejsce reanimowali dziecko. Zmarło w szpitalu. Matce nic się nie stało. 

Policja ustaliła, że kobieta z dzieckiem szła po poboczu prawidłowo. Był to prosty odcinek drogi, a miejsce, w którym doszło do tragicznego potrącenia dobrze oświetlone. 

Jak podaje serwis wadowiceonline.pl porzucone auto znaleziono w Skawnikach koło Lanckorony. Kierowca kilka godzin później sam zgłosił się na policję. To 23-letni mieszkaniec Myślenic.  

Więcej o:
Komentarze (105)
4-letnia dziewczynka śmiertelnie potrącona na poboczu. Kierowca uciekł z miejsca wypadku
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 48 razy 32

  zanim go powiesimy, trzeba zauważyć

  że do momentu wypadku jechał szybko, ale bezpiecznie

 • gastarbajter

  Oceniono 28 razy 24

  Polska - najbezpieczniejszy kraj w Europie...
  Drodzy politycy, zabierzcie sie k....a wreszcie za piractwo drogowe! Sami dajecie przyklad, jak jezdzic i jak byc patriota wiec macie takich nasladowcow. Patriotyzm to tez przestrzeganie przepisow drogowych, wy nawiedzeni wybrancy jednej trzeciej podzielonego narodu!!!

 • wolak007

  Oceniono 20 razy 18

  Piraci drogowi w Polsce więcej zabiją ludzi, niż terroryści w zamachach na zachodzie?

 • chlopekzpolany17

  Oceniono 9 razy 9

  1. Nie pobocze a pasy na rynku miasta. 2. reszy błędów nie chcę mi się pisać sami sprawdźcie u źródła a nie po byle portalach

 • mkll95

  Oceniono 16 razy 8

  taki typowy polski katolik, w kazda niedziele do kosciola, ale jak spowoduje wypadek, to ucieka, zeby tylko uniknac odpowiedzialnosci. A pomoc dla poszkodowanych?? To malo wazne.

 • wagadudu

  Oceniono 12 razy 8

  Życie za życie. Na narządy go!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX