Policja przyszła z psem na pogadankę we wrocławskiej szkole. Nagle zwierzę coś wyczuło

23.11.2017 07:44
Funkcjonariusze policji odwiedzili jedną ze szkół we Wrocławiu, by przeprowadzić zajęcia profilaktyczne. Policyjny pies szczególnie zainteresował się plecakiem jednego z uczniów.

Wrocławscy policjanci przyszli do jednej z miejscowych szkół, gdzie prowadzili zajęcia profilaktyczne. Funkcjonariuszom towarzyszył też pies, szkolony specjalnie do wyszukiwania zapachu narkotyków.

"8-letni owczarek niemiecki zaczął drapać w pobliżu plecaka jednego z uczniów w klasie. Okazało się, że uczeń posiadał marihuanę. Policjanci, którzy przyjechali do młodzieży na spotkanie profilaktyczne, musieli tym razem zatrzymać ucznia i przeszukać jego miejsce zamieszkania" - czytamy w policyjnym komunikacie.

17-latek, do którego należał plecak, usłyszał już zarzuty. "Gorzka lekcja życia będzie może tym bardziej wyrazistą lekcją dla pozostałych uczniów" - komentuje wrocławska policja.

Ich smak znamy z dzieciństwa. Rozpoznasz słodycze bez opakowania?
1/11Zaczynamy od czegoś łatwego. W środku ma miękkie, białe nadzienie. Ta smaczna przekąska to:
Zobacz także
Komentarze (208)
Pies znalazł marihuanę w torbie ucznia. 17-latek z zarzutami
Zaloguj się
 • szats69

  Oceniono 86 razy 68

  Brawo, kolejny groźny przestępca załatwiony. Smarkacz z marychą od razu wyląduje na dołku. Kibol z racą, małpką, rasistowskimi hasłami na ustach będzie eskortowany, aby mógł dalej łamać prawo.

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 71 razy 55

  A czy taki pies wyczuje durnotę jak się go do Sejmu na przykład przywlecze?

 • the_incognito

  Oceniono 52 razy 30

  No to teraz nasze państwo prawa pokaże swoją siłę - wszak to groźny przestępca, nie tam jakiś byle oszust, morderca czy gwałciciel, ale posiadacz marihuany!

 • nabbuko

  Oceniono 27 razy 21

  I weź tu człowieku chodź sobie do szkoły...

 • japka_putina

  Oceniono 28 razy 14

  I to jest słuszny kierunek. Nie umiemy namierzyć dealera, a jeśli już, to nie mamy dowodów, ale możemy zniszczyć gnojka, który od niego kupił. Nie potrafimy zamknąć sklepów z dopalaczami, ale możemy zamknąć dzieciaki, które z nich wychodzą. No i dzięki temu statystycznie mamy więcej zamkniętych spraw, a przecież o to właśnie chodzi!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje