Budka był oburzony romansem w "Uchu Prezesa". A co z Gasiuk-Pihowicz? "Uśmiałam się do łez"

- To było żenujące - tak Borys Budka ocenił odcinek "Ucha Prezesa", w którym grający go aktor miał romans z posłanką Nowoczesnej. Więcej dystansu miała Kamila Gasiuk-Pihowicz, która wysłała ekipie serialu pączki.

W najnowszym odcinku serialu komediowego "Ucho prezesa" znalazł się wątek rzekomego romansu między posłanką Nowoczesnej Kamilą Gasiuk-Pihowicz a posłem PO Borysem Budką. 

 

- Niestety, to co zrobiono w ostatnim odcinku "Ucha Prezesa" nie mieści się już w kategoriach żartu czy kabaretu. To było żenujące - ocenił Budka w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim". Jak mówi, ma duże poczucie humoru i dystans do siebie, ale z jednym zastrzeżeniem. - Moja tolerancja kończy się w miejscu, w którym dotyka się mojej rodziny. Dla mnie ten serial się po prostu skończył - oświadczył polityk PO.

Polityka wziął w obronę nawet wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, który uważa, że Budce należą się przeprosiny. Oburzony był również Roman Giertych.

Wszyscy zapomnieli jednak o drugiej osobie, którą ten żart mógł urazić. Okazuje się jednak, że Kamila Gasiuk-Pihowicz ma znacznie większy dystans do siebie.

W rozmowie z NaTemat posłanka przyznała, że "uśmiała się do łez". "Przecież to jest program satyryczny. Trzeba mieć dystans do siebie" - napisała. Co więcej, grającej ją aktorce Gasiuk-Pihowicz wysłała pączki.

"Skoro nie potrafimy robić publicznych mediów, zlikwidujmy je". Oto kulisy działania TVP [MAKE POLAND GREAT AGAIN odc. 8]

Więcej o:
Komentarze (208)
Budka był oburzony romansem w "Uchu Prezesa". A co z Gasiuk-Pihowicz? "Uśmiałam się do łez"
Zaloguj się
 • wartomyslec

  Oceniono 41 razy 27

  Pod tekstem o oburzeniu Budki było prawie 600 komentarzy. W większości krytycznych wobec kabaretu. Ciekawe ile i jakie komentarze znajdziemy pod tym tekstem?
  Gratuluje Pani Gasiuk-Pihowicz profesjonalnej postawy. Właśnie tak należało postąpić w dbałości o wizerunek w mediach!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 42 razy 22

  Pani Kamila nie zdążyła jeszcze nabawić się chronicznego nabzdyczenia, przypadłości zawodowej polskich polityków

 • bronek77

  Oceniono 38 razy 18

  Pierwsza wtopa Budki w moich oczach. Za to wielka. Może mu przejdzie, jak ochłonie. Nikt rodziny jego nie atakował, to nawet na niego atak nie był. Taka reakcja sugeruje, że coś ma w tym temacie za uszami - on tego naprawdę nie wie ? Nawet, jak go wnerwiło, to nerwy w kieszeń i się uśmiechać. Amatorsko to rozegrał. Już wiadomo, jak go wyprowadzić z równowagi. Prezes będzie pamiętal.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 33 razy 17

  Poproszę twórców Ucha prezesa o pokazanie, że Ciepłe Yayco ma romans z Krychą "Stul Pysk!" Sałatką. Impotenci z opozycji są mało śmieszni...

 • zenmak

  Oceniono 32 razy 14

  Brawo Pani Pilichowicz !!!,która pokazala,że ma "jaja" , czego nie można powiedzieć o Budce

 • aala43

  Oceniono 15 razy 13

  BRAWO pani Gasiuk-Pihowicz!!! Klasa i dystans!!!!
  a panowie chyba dość egomaniakalni jak to polscy politycy...
  to jest BARDZO łagodny wobec (wszystkich !) polityków kabaret - wy się cieszcie, że nie biorą was na warsztat kabareciarze amerykańscy czy francuscy albo niemieccy...

 • wujojano

  Oceniono 31 razy 13

  Chyba po prostu ona jest bardziej rasowym politykiem. Jakem wyborca Platformy, to jednak właśnie pani Pihowicz-Gasiuk jest moją ulubienicą w tej kadencji Sejmu. Gdyby w przyszłych wyborach startowała w moim okręgu, miałbym dylemat.

 • Barbara Kopeć

  Oceniono 12 razy 12

  brawo dla Kamili ! Za poczuCię humoru i właściwie odczytanie intencji autorów !

 • akiraxx

  Oceniono 18 razy 12

  Szkoda że nie mamy listy krajowej. Pani poseł Gasiuk-Pihowicz to jedna z niewielu osób w tym sejmie, która nie dość, że inteligentna, to jednocześnie w pełni normalna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX