Wybiegł tuż przed rozpędzone pendolino. To nagranie mrozi krew w żyłach

Zrzut ekranu z mkfilmykolejowe YouTube

Zrzut ekranu z mkfilmykolejowe YouTube (Zrzut ekranu mkfilmykolejowe/YouTube https://www.youtube.com/watch?v=g7kAYsfDoTY)

Nieodpowiedzialny podróżny postanowił przebiec przez tory w niedozwolonym miejscu. Chciał dostać się na drugi peron. Problem w tym, że zaledwie metry od niego jechało rozpędzone pendolino.

Mrożące krew w żyłach nagranie pokazuje, jak mężczyzna przebiega dosłownie metry przed rozpędzonym pendolino. Chciał dostać się na drugi peron na stacji Katowice - Piotrowice.

Nagranie zamieścił na YouTubie kanał mkfilmykolejowe:

 

Co za to grozi?

Przechodzenie w niedozwolonych miejscach może doprowadzić do tragedii. Według danych NIK, w 2015 r. 173 osoby zginęły , a 49 zostało ciężko rannych w wyniku przechodzenia przez tory "na dziko" . 

Jeśli to nie zniechęca do przechodzenia w miejscach niedozwolonych, warto pamiętać, że za takie wykroczenie można dostać mandat w wysokości od 20 do nawet 500 zł.

Zamknięcia sklepów chce nawet Bóg. Związkowcy już mają jego stanowisko [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

20 faktów o II wojnie światowej, które każda wykształcona osoba powinna znać!
1/20Które państwo zaatakowało Polskę w 1939 r., obok Niemiec i ZSRR?
Zobacz także
 • Kandydat na prezydenta Poznania Tadeusz Zysk podczas wieczoru wyborczego Miał być "Zysk dla Poznania", ale starczyło na 20 proc. Kandydat PiS przegrał z Jaśkowiakiem
 • Poznań. Niekontrolowany wystrzał pistoletu w gabinecie lekarskim. Kula przeleciała obok pacjentów Poznań. Lekarzowi w gabinecie lekarskim wystrzeliła broń. Kula przeleciała obok pacjentów
 • WWybory samorzadowe 2018 - wieczor wyborczy w sztabie Koalicji Obywatelskiej w Warszawie Wyniki wyborów samorządowych w Warszawie. Więźniowie zgodnie wybrali Rafała Trzaskowskiego
Komentarze (44)
Przebiegł tuż przed pendolino. Nagranie mrozi krew
Zaloguj się
 • zgniot

  Oceniono 18 razy 12

  Jeszcze by za nim zdążył brat, narzeczona, kolega z pracy, pies i goniący ich sokista...

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 18 razy 10

  Nie przypuszczałem że Pendolino będzie na naszych ziemiach jednym z najważniejszych czynników selekcji naturalnej

 • starblast

  Oceniono 7 razy 7

  Przeszedłby chwilę później, po przejeździe pociągu i po sprawie (wiem nadal w niedozwolonym miejscu, ale bezpiecznie). To nie, musiał się pchać przed nim. A później płacz z powodu kalectwa/śmierci, problem dla rodziny, maszynisty, który będzie miał traumę. Bebechy do sprzątania. Nic miłego.

 • michalmos

  Oceniono 7 razy 7

  Nie wygląda to tak, jakby ten pociąg był specjalnie rozpędzony. Ale mógł tak pędzić, że rzeczywiście gościu nie miałby szans. Naprawdę musimy się przyzwyczaić do tego, że po polskich torowiskach nie tłuką się leciwe "Ondraszki" z PAFAWAG tylko supernowoczesne i superszybkie pociągi-rakiety...I nie mówię tu tyko o Pendolino, ale o Pesie, Darcie i innych potworkach z "nosem".

 • r1234_76

  Oceniono 7 razy 7

  Współczuję maszyniście.

 • wyjadacz_parkietuf

  Oceniono 11 razy 7

  "Śmiało! Zmieścisz się!"

 • next-2-come

  Oceniono 6 razy 6

  no suweren w pełnym rozkwicie - to tylko mrozi krew w żyłach ze względu na bezpieczeństwo podróżnych - w żadnym wypadku nie z powodu debilstwa - bo po nim na pogrzebie bym nie płakał...
  co widziane dotychczas w rosji w polsce staje się standardem codzienności - suweren dostał takiego kopa do działania, że chwyta poziom huństwa azjatyckiego bez problemu - nożyki ostatnie to też owoc prania mózgów suwerena i ekstra chemicznych środków wchłoniętych przez przewód pokarmowy (do nabycia na każdej praktycznie ulicy wiejsko-miejskiej)... najgorzej, że jeżeli ci ludzie mienią się za patriotów - to jaka ta ich ojczyzna jest? generalnie to jest plucie na polskie dziedzictwo kulturalno-społeczne i my na to pozwalamy...

 • racionalist

  Oceniono 5 razy 5

  W UK za taki numer to portfel robi sie lzejszy o £1000 (minimum).

 • horatio_valor

  Oceniono 7 razy 5

  Mrozi krew w żyłach? Nie przesadzajmy. Ryzykowne i nieodpowiedzialne - fakt, ale do mrożenia jeszcze daleko. Filmiki z pociągami w Indiach bywają faktycznie mrożące krew w żyłach, czasem brakuje dosłownie centymetrów od przemielenia przechodnia na pasztet.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje