Mężczyzna zaatakował myśliwego podczas nocnego polowania. Zabrał m.in. amunicję i czapkę

28-letni mieszkaniec gminy Trzebownisko na Podkarpaciu zadał myśliwemu kilka ciosów i grożąc pozbawieniem życia zabrał mu sprzęt myśliwski oraz czapkę. Do zdarzenia doszło podczas nocnego polowania.

Do napaści doszło trzy miesiące temu w Trzebosi na Podkarpaciu. Myśliwy podczas nocnego polowania został zaatakowany przez nieznanego mężczyznę. Napastnik zadał pokrzywdzonemu kilka ciosów w twarz i w głowę, w wyniku których pokrzywdzony odniósł liczne obrażenia. Napastnik grożąc myśliwemu śmiercią zabrał mu również m.in. 9 sztuk amunicji do sztucera, lornetkę i pastorał na broń. Wartość skradzionego wyposażenia wyceniono na niemal 2,5 tys. złotych.  

Sprawcą okazał się 28-letni mieszkaniec gminy Trzebownisko. Kilka dni temu do mieszkania mężczyzny weszli policjanci. W trakcie przeszukania znaleźli broń myśliwską oraz 14 sztuk amunicji. Odzyskali również skradzioną pokrzywdzonemu lornetkę. Jak się okazało, zatrzymany mężczyzna nie miał pozwolenia na broń i amunicję. 

Zebrany w sprawie materiał dowodowy policjanci przekazali prowadzącemu śledztwo prokuratorowi. Na ich podstawie prokurator przedstawił 28-latkowi zarzut rozboju i spowodowania uszczerbku na zdrowiu powyżej dni 7, oraz zarzut posiadania amunicji i broni myśliwskiej długiej bez wymaganego zezwolenia. 

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Sprawdzamy, czy Polacy są gotowi na łatwiejszy dostęp do broni. "Niewyszkolony Sebix..." [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Więcej o:
Komentarze (157)
Mężczyzna zaatakował myśliwego podczas nocnego polowania. Zabrał m.in. amunicję i czapkę
Zaloguj się
 • redcarius

  Oceniono 57 razy 37

  Zawsze powtarzałem, że myśliwi to w większości piczki miękkim ... robione. Odważni z bronią przeciwko bezbronnemu zwierzęciu. W konfrontacji "pan lasu" wali w gacie i grzecznie oddaje fanty.

 • zocha688

  Oceniono 63 razy 37

  Nie mam wspolczucia dla zadnego mysliwego. On może zabijac bezbronne zwierzeta? Niech zobaczy jak to jest.

 • rattus-rattus

  Oceniono 46 razy 32

  Uważam, że polowania na myśliwych powinny być dozwolone. Dopiero wtedy myśliwi czuli by adrenalinę podczas uprawiania swojego "sportu".
  W tym przypadku zwycięzca zadowolił się wyjątkowo marnym trofeum, mógłby przecież wziąć uszy, rogi czy też inne części ciała, tak jak to robią myśliwi.

 • dublet

  Oceniono 46 razy 30

  Nie rozumiem gdzie tu przestępstwo? Obywatel rozbroił bandytę. Medal powinien dostać.

 • jasmil82

  Oceniono 41 razy 29

  Ja bym tego mężczyzny tak od razu nie krytykował, może pomylił tylko myśliwego z dzikiem i widząc że jest uzbrojony, postanowił go rozbroić ?

 • nicpon007

  Oceniono 35 razy 23

  Myśliwi to banda niewydy.manych zboków. Niech się cieszy, że nie dostał kulki.

 • patatajson

  Oceniono 16 razy 16

  Maciora załatw szybciej broń dla swoich terytorialnych Misiewiczów, bo inaczej rozbroją myśliwych :)

 • mokebe_z_senegalu

  Oceniono 26 razy 16

  gość ukradł broń i wielkie zdziwienie, że nie miał na nią pozwolenia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX