Bilet za złotówkę w obie strony. Kolej ma ofertę dla uczestników "Różańca do Granic"

Tańsze podróże z Polregio dla uczestników "Różańca do Granic". W związku z modlitwą różańcową, organizowaną w sobotę na granicach Polski, jej uczestnicy będą mogli kupić bilety Polregio za złotówkę.

"Chcemy umożliwić zainteresowanym udział w tej szczególnej modlitwie, dojazd i powrót" - informuje biuro prasowe Polregio. Z przejazdu pociągiem będzie można skorzystać na podstawie biletu jednorazowego do wyznaczonego miejsca modlitwy. Bilet ten będzie upoważniał także do powrotu. Za wszystko zapłacimy złotówkę.

Kościoły, które biorą udział w modlitwie, znajdują się w dziesięciu województwach. Propozycja Polregio obejmuje między innymi Gdańsk, Międzyzdroje, Sokółkę i Słubicę.

"Różaniec do granic" to organizowana w 320 kościołach na obrzeżach Polski modlitwa w intencji naszej Ojczyzny oraz pokoju na świecie. O modlitwę różańcową prosiła Matka Boża w swoich objawieniach. Organizatorzy, fundacja "Solo Dios Basta", chcą w ten sposób uczcić setną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie oraz 140 rocznicę objawień w Gietrzwałdzie. Szacują, że do ich inicjatywy przyłączy się milion osób. Modlitwa różańcowa planowana jest między innymi na lotniskach, flisackiej tratwie i w górach.

Zobacz też: Cezary Pazura namawia do odmawiania różańca. Aktor włączył się w akcję promującą wydarzenie "Różaniec do Granic"

Program całego wydarzenia jest wspólny dla wszystkich. O godzinie 10.30 uczestnicy modlitwy gromadzą się w kościołach. Tam wysłuchają konferencji, wezmą udział we mszy i adoracji Najświętszego Sakramentu. Później udadzą się do miejsc modlitwy różańcowej. Początek odmawiana różańca przewidziano na godzinę 14.00.

W Warszawie z myślą o osobach starszych i chorych wiele parafii organizuje podobne modlitwy na miejscu, łącząc się duchowo z uczestnikami na granicach. Do modlitwy zaprasza także kapelan lotniska Chopina.

Tegoroczne Opole obejrzało 5 mld osób! "Prezes Kurski sam wszystkich liczył" [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Komentarze (290)
Bilet za złotówkę w obie strony. Kolej ma ofertę dla uczestników "Różańca do Granic"
Zaloguj się
 • kieszonkowiec12

  Oceniono 61 razy 49

  Matka boska się objawiła i przekazała życzenie. Po którym kieliszku ma się takie objawinia?

 • kicior99

  Oceniono 60 razy 44

  Będzie można sobie tanio pojeździć. Podatnik zapłaci, bo przecież nie kościół.

 • kazek100

  Oceniono 43 razy 37

  Zauważyliście, że kościelna prawica jest niesamowicie chętna do finansowania akcji społecznych, ale tylko wtedy, gdy koszta ponosi podatnik?

 • czeski_honza

  Oceniono 39 razy 31

  Jakoś tak żal,że kraj cofa się do średniowiecza za publiczne pieniądze.

 • loneman

  Oceniono 33 razy 25

  Taaa a brakujaca kwote doplaca inni pasazerowie, jak zawsze w wypadku pomyslow narodowo-koscielnych pozostali musza dotowac glupie zabawy infantylnych ludzi z niebezpiecznymi pomyslami na zycie oraz checia trzymania wszystkich pod buciorem..

 • sss9

  Oceniono 33 razy 23

  powinni organizować takie różańce koleją co roku od czerwca do września. taką mam koncepcję, wakacyjną.

 • klufin

  Oceniono 25 razy 21

  bodajże na onecie piszą że skarbówka krzywym okiem patrzy na takie promocje u restauratorów np, cola za 1 gr i grozi palcem ale dla tych czarnych jest zezwolenie i pochwała.

 • Stan Majewski

  Oceniono 30 razy 20

  “..modlitwa w intencji naszej Ojczyzny oraz pokoju na świecie. O modlitwę różańcową prosiła Matka Boża w swoich objawieniach. ”

  Ciemnogród i średniowiecze. Bravo ! Kołtunstan się rozwija. Prosiła w objawieniach ! A Bóg prosi żeby zmądrzeć ale to bez szansy. :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX