Tragedia podczas kąpieli. 80-litrowy bojler zabił małe dziecko siedzące w wannie

Kąpiel pod wiszącym bojlerem skończyła się tragicznie

Kąpiel pod wiszącym bojlerem skończyła się tragicznie (RAFAŁ MIELNIK / AGENCJA GAZETA)

Wieczorna kąpiel 5-latka skończyła się tragedią. Prokuratura z Krosna prowadzi śledztwo ws. nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka.

Dramat rozegrał się w niedzielę wieczorem. Rodzice kąpali 5-letniego chłopczyka w wannie - opisuje lokalny portal krosno24.pl. Według informacji śledczych, matka wyszła dosłownie na chwilę. Wtedy 80-litrowy bojler urwał się ze ściany i przygniótł dziecko swoim ciężarem. Niestety, nie przeżyło.

Rodzice są w szoku, a prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci - pisze krosno24.pl. W praktyce oznacza to, że śledczy zbadają, czy osoba montująca bojler zrobiła to prawidłowo.

Montaż bojlera do ściany to nie jest prosta sprawa. W internecie jest mnóstwo rad, jak zrobić to samemu. Dla bezpieczeństwa lepiej wezwać do tego fachowców, i to sprawdzonych. Jak widać, o nieszczęście nie jest trudno.

Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?

Zobacz także
  • W Polsce powstał największy dzwon na świecie Największy dzwon na świecie powstał w Krakowie. Waży 55 ton
  • Bankiet w Pjongjangu z udziałem północnokoreańskiego lidera Kim Dzong Una, jego żony Ri Sol Ju i prezydenta Korei Południowej Moon Jae-ina Prezydent Korei Południowej z wizytą u Kim Dzong Una. Padły deklaracje, ale Kim stawia warunki
  • Spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem Spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem w obiektywie fotoreporterów

Najnowsze informacje