Makabryczne odkrycie pod Bydgoszczą. Grzybiarz znalazł w lesie słoik z płodem

Grzybiarze w lesie

Grzybiarze w lesie (PAWEŁ MAŁECKI)

W trakcie zbierania grzybów pewien mężczyzna znalazł w lesie płód zamknięty w słoiku - informuje bydgoska "Wyborcza".

Do makabrycznego odkrycia doszło w minioną sobotę na terenie gminy Osielsko pod Bydgoszczą. Kiedy mężczyzna natknął się na słoik z zamkniętym w środku płodem, natychmiast zadzwonił na policję.

Według nieoficjalnych informacji, odnaleziony płód mógł zostać porzucony we wspomnianym lesie kilka miesięcy temu. Sprawę bada teraz Prokuratura Bydgoszcz-Północ.

Więcej na Bydgoszcz.wyborcza.pl

Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?

Zobacz także
Komentarze (124)
Bydgoszcz. Grzybiarz znalazł w lesie słoik z płodem
Zaloguj się
 • kieszonkowiec12

  Oceniono 40 razy 32

  Ja na pewno nie doniosłabym na policję jakbym znalazła płód w lesie. To wynik zakazu aborcji, kobiety się bronią przed niechcianą ciążą.

 • motyw4

  Oceniono 38 razy 30

  Spoko, nie ma się co przejmować - to pewnie jakiś ciapaty, muslimski płód. Polak-katolik dba o każde życie, od samego poczęcia do naturalnej śmierci i nigdy w życiu do czegoś takiego nie byłby zdolny - tym bardziej, że zabrania mu tego religia i prawo naturalne, które stoi w wyższosci do prawa stanowionego.

 • Krzysztof Kowalski

  Oceniono 36 razy 26

  Takie efekty zakazu aborcji i wycofania tabletek "dzień po".PIS musi zaostrzyć prawo jeszcze bardziej, będzie więcej skoków w lasach i na śmietnikach.

 • nuclearsnake

  Oceniono 26 razy 24

  "płód"? a to już nie "dziecko nienarodzone"? i co ziobrokuratura "bada"? czy jakiś zbok "pro life" nie zapłodnił słoika, a potem go nie porzucił w ciąży?

 • zebrzec

  Oceniono 27 razy 23

  o łał... odkrycie... gdzie bida i ciemnota taki klimat, jak policja sciga za "okno życia" to nie dziwne ze w katolibskim pisssslandzie takei rzeczy... za mało religiJi w szkołach... za mało...

 • rasta-mw

  Oceniono 26 razy 22

  o dawna powtarzam, że zakaz aborcji to największe zło!
  Gdy kobieta nie obawiała się więzienia, być może poszła by do lekarza, a ten udzielił by jej pomocy, skierował do odpowiedniej poradni i dziecko by się urodziło. Ale to wymaga stworzenia odpowiednich poradni w całym kraju, a więc jest trudniejsze niż wprowadzenia barbarzyńskiego zakazu!

 • kruk6666

  Oceniono 31 razy 21

  Co w tym makabrycznego , przecież było w słoiku, gorzej gdyby było luzem , najbardziej boli to sukienkowych bo nie skasowali za gusła.

 • kruk6666

  Oceniono 23 razy 17

  Jak tak dalej pójdzie to dzięki naszej jedynie słusznej partii , do lasu będziemy chodzić nie na grzyby , ale na poszukiwania słoików z płodami , po to prawdopodobnie rząd pracuje nad projektem kaucji za opakowania szklane, czujni zbieracze dla kasy odnajdą w lesie wszystko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje