Limuzyna prezesa TVP miała stłuczkę. "Fakt": Kurski skrył się między drzewami i obserwował drogę

Prezes TVP miał wypadek

Prezes TVP miał wypadek (Fot. Fakt / Facebook)

Służbowa limuzyna prezesa TVP zaliczyła stłuczkę - podał dziennik "Fakt". Telewizja wydała już w tej sprawie oświadczenie. Zgodnie z nim Jacek Kurski wcale nie schował się po incydencie za drzewami, jak opisał to dziennik.

Jak pisze "Fakt", do wypadku z udziałem samochodu Jacka Kurskiego doszło w poniedziałek po południu, po zakończeniu 54. festiwalu w Opolu. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Dziennik publikuje także zdjęcia uszkodzonego służbowego auta prezesa TVP.

"Fakt" dodatkowo opisuje, że po stłuczce Kurski miał natychmiast wybiec z samochodu i skryć się za pobliskimi drzewami. "Czekał na drugi samochód, który nadjechał po kilkunastu minutach" - czytamy.

Informację o zdarzeniu potwierdził Gazecie.pl zespół prasowy opolskiej policji. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy do stłuczki doszło, kiedy 53-letni kierowca służbowej skody prezesa TVP - skręcając w lewo - nie udzielił pierwszeństwa kierowcy opla astry. O tym, kto spowodował kolizję, zdecyduje ostatecznie sąd.

TVP: Nasz kierowca wykonał manewr poprawnie

Do sprawy odniosło się już centrum informacyjne TVP.

"Nieprawdziwa jest informacja, że auto służbowe nie miało włączonego kierunkowskazu podczas wykonywania manewru skrętu w lewo. Auto TVP z włączonym lewym kierunkowskazem wykonywało prawidłowy manewr skrętu. W tym momencie doszło do kolizji z samochodem, który chciał wyprzedzić pojazd telewizji"

- czytamy w komunikacie TVP.

"Nieprawdziwa jest również informacja, że Prezes TVP oddalił się z miejsca zdarzenia. Prezes Jacek Kurski zszedł na pobocze, gdzie oczekiwał na auto zastępcze, co mogą potwierdzić świadkowie zdarzenia"

- dodano w oświadczeniu.

Dziwne billboardy "promują" Polskę w... Polsce. 9 minut grillowania polskiej Fundacji Narodowej [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Dzisiejsza młodzież pewnie nie zrozumie. A ty? Pamiętasz te słowa?
1/11Dziadek wysyła cię na cepeen. Gdzie pójdziesz?
Zobacz także
Komentarze (307)
Jacek Kurski miał wypadek. Limuzyna prezesa TVP miała stłuczkę
Zaloguj się
 • inny_wolny_login

  Oceniono 101 razy 91

  Zbyt szybka ucieczka z koncertu Pietrzaka, - przy tak zmasowanym odwrocie to i tak małe straty. Pan Janek śpiewał, a wylotówki się zatykały, jak uszy uczestników...

 • rainbow.warrior

  Oceniono 67 razy 61

  Czyżby bał się suwerena? W sumie nie zdziwiłbym się gdyby ktoś za te kłamstwa w TVPiS chciał mu gębę obić...

 • femur

  Oceniono 59 razy 47

  To był zamach! Sztuczna mgła! Pancerna brzoza! Bomba termobaryczna!
  Unia Europejska ukrywa prawdę!

 • polakadam

  Oceniono 51 razy 43

  Po pierwsze, nie uciekł, tylko poszedł do lasu zwalczać kornika drukarza. Po drugie, to jest winna tego drugiego kierowcy, bo jak zobaczył limuzynę z PIS-owskim aparatczykiem w środku to powinien zawrócić i uciekać.

 • 1kamien

  Oceniono 50 razy 38

  Mógł zjeść obiad i uciec pociągiem!

 • jxl82

  Oceniono 47 razy 37

  "Leśny Dziadek"-niczym Żołnierz Wyklęty do końca ukrywał się w lesie i walczył o Wolną Polskę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje