Zawodowy żołnierz ciężko pobił dwóch policjantów. Trzeba było wezwać wszystkie patrole z okolicy

Policyjne radiowozy (zdjęcie ilustracyjne)

Policyjne radiowozy (zdjęcie ilustracyjne) (baks)

Zaczęło się od standardowej próby wylegitymowania, skończyło - na wezwaniu wszystkich policjantów z okolicy. Lokalne media opisują nietypową interwencję, do jakiej doszło w Lubsku (woj. lubuskie).

Do zdarzenia doszło w poniedziałek. Policyjny patrol w Lubsku próbował wtedy wylegitymować dobrze zbudowanego, 120-kilogramowego mężczyznę. Prawdopodobnie nie miał jednak przy sobie żadnych dokumentów, stąd wywiązała się bójka - opisuje "Express Bydgoski".

Pech chciał, że mężczyzna był zawodowym żołnierzem, a do tego zawodnikiem sportów walki. Policjanci próbowali użyć wobec niego gazu pieprzowego, ale bez powodzenia. Agresywny mężczyzna dotkliwie ich pobił, a jednemu z nich zdołał nawet wyrwać policyjną pałkę, którą również zadawał ciosy.

Wtedy zdecydowano się wezwać na pomoc wszystkie patrole z okolicy. Do Lubska przyjechało około 10 policjantów. Dopiero wówczas udało się obezwładnić i zatrzymać agresywnego mężczyznę.

To, że doszło do pobicia funkcjonariuszy, potwierdza lokalna prokuratura. Nie podaje jednak zbyt wielu szczegółów. - Dwaj poważnie pobici policjanci są w szpitalu - informuje prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Jeden z poszkodowanych ma mieć złamany nos.

Dziwne billboardy "promują" Polskę w... Polsce. 9 minut grillowania polskiej Fundacji Narodowej [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Dzisiejsza młodzież pewnie nie zrozumie. A ty? Pamiętasz te słowa?
1/11Dziadek wysyła cię na cepeen. Gdzie pójdziesz?
Zobacz także
 • W Polsce powstał największy dzwon na świecie Największy dzwon na świecie powstał w Krakowie. Waży 55 ton
 • Bankiet w Pjongjangu z udziałem północnokoreańskiego lidera Kim Dzong Una, jego żony Ri Sol Ju i prezydenta Korei Południowej Moon Jae-ina Prezydent Korei Południowej z wizytą u Kim Dzong Una. Padły deklaracje, ale Kim stawia warunki
 • Spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem Spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem w obiektywie fotoreporterów
Komentarze (610)
Lubsko. Żołnierz pobił kilku policjantów
Zaloguj się
 • ewa5.0

  Oceniono 93 razy 63

  Chory kraj chore prawo i do tego barany u władzy!!!
  co to w ogóle jest standardowa kontrola dokumentów,albo rutynowa kontrola drogowa w normalnym cywilizowanym kraju nie do pomyślenia!!!!!!
  Pozdrowienia z Holandii

 • the_incognito

  Oceniono 62 razy 48

  Czyli jak gościu nie jest dzieciakiem, albo nie leży skuty kajdankami w celi, to nasza dzielna policja ma problem.

 • to_ja_dziki-9876543210

  Oceniono 58 razy 48

  bo obecnej policji pw. Błaszczaka najlepiej wychodzi legitymowanie demonstrantów, bicie przeszkadzających miesiączkującemu prezesowi i wlepianie mandatów za zagłuszanie przemówień Kaczora. Ot taka Nowa Policja. Szkolona chyba w Moskwie.

 • justas32

  Oceniono 60 razy 40

  To skandal. Jak mógł nie mieć przy sobie dowodu lub paszportu ? Każdego Polaka bez dowodu powinno się natychmiast uwięzić i odebrać mu mieszkanie. - W sumie dobrze że się bronił ...

 • j.an

  Oceniono 35 razy 29

  Cytat z Gazety:"Zaczęło się od standardowej próby wylegitymowania",standardową procedurę wylegitymowania bez powodu stosowała żandarmeria hitlerowska w okupowanym kraju,oraz służby bezpieki w stanie wojennym.

 • brajanu

  Oceniono 47 razy 29

  Czy tylko tak w Polsce jest, ze wylegitymowanie to standardowa procedura??
  Jeśli nie złamałem prawa i nie próbuje tego robić, to po kiego grzyba policja ma mnie legitymować??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje