Nastolatkowie upili kolegę, zrzucili z murku i wlekli po ziemi. Szokujące nagranie z Częstochowy

Szokujące nagrania z Częstochowy

Szokujące nagrania z Częstochowy (Fot. Częstochowa Nasze Miasto / Facebook)

Śledczy z Częstochowy opublikowali nagranie, na którym widać szokującą "zabawę" w wykonaniu grupy nastolatków. Sprawą znęcania się nad kolegą zajmuje się teraz prokuratura i policja.

Historię opisał na swojej stronie między innymi "Dziennik Zachodni". Do samego zdarzenia doszło w minioną sobotę na jednym z częstochowskich osiedli. Jak relacjonuje "Dziennik", grupa nastolatków zebrała się tam, by upić jednego z nich mieszanką różnych alkoholi.

Później odurzony chłopak został zrzucony z betonowego murku, w który uderzył głową. W pewnej chwili stracił przytomność, mimo to pozostali nadal się nad nim znęcali - ciągnęli go po ziemi, ogolili mu głowę i pomazali ją mazakiem. Całe zajście nakręcili telefonem komórkowym.

Śledczy i policja badają sprawę

Chłopak na szczęście nie odniósł żadnych poważnych obrażeń dzięki szybkiej interwencji pogotowia i policji.

Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch 18-latków podejrzanych o znęcanie się. Pierwszy z nich usłyszał zarzuty narażenia życia i zdrowia oraz uszkodzenia ciała. Drugi - naruszenia nietykalności 16-latka. Nie trafili do aresztu - zastosowano wobec nich dozór policji.

W ręce funkcjonariuszy wpadli także dwaj 16-latkowie podejrzani o ogolenie głowy pokrzywdzonego. O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd rodzinny.

Zobacz także
Komentarze (133)
Częstochowa. Nastolatkowie upili kolegę i zrzucili z murku
Zaloguj się
 • typowy_wyborca_pisu

  Oceniono 43 razy 35

  Lata mijają, a patola wciąż ma te same zajawki typu znęcanie się nad słabiakiem. Pewnie zdają sobie sprawę, że teraz ich czas, bo za parę lat słabiaki pójdą na studia i pójdą do pracy, gdzie będą zarabiać roczną pensję patusa w miesiąc.

 • konradmarburg

  Oceniono 30 razy 22

  Za moich czasów w wieku 16-18 lat to się już robiło nieco wznioślejsze rzeczy niż popijanie na ławeczce pod blokiem. To dzisiejsza młodzież, tak, wiem jak to brzmi, ale oni są naprawdę niedojebani. I to w przytłaczającej większości.
  Idź jeden z drugim, znajdź sobie jakąś dziewczynę, znajdź dorywczo pracę, pogrzeb w garażu przy aucie. No, ku..., zrób cokolwiek. Ale nie stercz jak żul pod blokiem. Naprawdę im nie wstyd (i nie żal) tak marnować najlepsze lata życia?

 • siekier35

  Oceniono 22 razy 20

  każdy z nich powinien 'berłem' dostać prosto w dupę
  że też takie sku...ałe karły rosną....

 • to_ja_dziki-9876543210

  Oceniono 23 razy 19

  takie rzeczy w świętej Częstochowie ????
  Nie bali się gniewu świętego obrazu???!!!

 • tetradrachma

  Oceniono 20 razy 18

  Zbydlęcenie Polaków, jest wprost proporcjonalne do upadku rodziny, instytucji państwa (szkoły, wymiaru sprawiedliwości, policji), Kościoła i w ogóle "sfery ducha". Wczoraj pokazano nagranie jak wnuczek katuje babcię, policjanci aresztanta, a wcześniej cudzoziemców. Mysle, że trzeba Polakom...."upuścić krwi". To może nimi wstrząsnąć.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 16 razy 12

  Pokolenie "2 x w tygoniu religia w szkole" w akcji...
  Wczoraj taki jeden skatował 70 letnią staruszkę...
  I to podobno Syryjczycy są zagrożeniem!

 • cacadux

  Oceniono 20 razy 12

  Częstochowa, czyżby chodziło o to centrum katolicyzmu i narodowców? Cel pielgrzymek ONRowskich neofaszystów? Ci bandyci zostali ubogaceni przez to ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje