Pamiętacie ich występ ze środkowymi palcami? Zawieszeni dziennikarze wrócili do pracy w TVP

Dziennikarze TVP Info na demonstracji w obronie niezależności sądów

Dziennikarze TVP Info na demonstracji w obronie niezależności sądów (Fot. twitter.com/adamkadziela)

Dziennikarze TVP, którzy podczas lipcowych manifestacji w obronie sądów pozowali do zdjęć pokazując środkowe palce, wracają do pracy. Byli zawieszeni, ale podobno wyrazili skruchę. Będą redaktorami portalu tvp.info.

"Presserwis" podaje, że biuro prasowe TVP przez kilka tygodni nie odpowiadało na  pytanie redakcji, czy dwaj dziennikarze będą nadal pracować w telewizji publicznej.  "Presserwis" ustalił, że od 18 września Lucjan Ołtarzewski i Filip Styczyński wracają do pracy w TVP, ale nie do Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, tylko do portalu tvp.info.

Te ustalenia potwierdził portalowi Wirtualnemedia.pl Samuel Pereira, szef tvp.info. - Po okresie zawieszenia z nimi współpracy przez TVP za zdarzenie, do jakiego doszło na lipcowej demonstracji przed Sejmem, panowie wyrazili pełną skruchę i są gotowi do pracy - wyjaśnił.

Środkowe palce dziennikarzy TVP

O dziennikarzach TVP Info głośno zrobiło się w lipcu. W czasie nocnych demonstracji przed Sejmem działacz Nowoczesnej Adam Kądziela opublikował nagranie, na którym widać, jak Ołtarzewski i Styczyński pokazują wulgarne gesty.
 


Trudno ocenić, do kogo konkretnie były skierowane. Później, co słychać na kolejnym nagraniu, jeden z nich tłumaczył, że wcale nie pokazywał środkowego palca, a dwa palce "dla znajomych".  

Ówczesny wiceszef publicystyki TVP Info Samuel Pereira tłumaczył, że dziennikarze "nie pokazywali tego do policji czy demonstracji", a jedynie "pozowali". - Ale nie popieram takiego zachowania - zastrzegał Pereira.

Ostatecznie ówczesny szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Klaudiusz Pobudzin poinformował, że "podjął decyzję o zawieszeniu współpracy z panami Lucjanem Ołtarzewskim i Filipem Styczyńskim".

Oto skutki afery z reparacjami. Będziemy jeździć z paszportem na Open'era? [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Zobacz także
 • Wiadomości TVP Belki "Wiadomości" TVP to sztuka sama w sobie. Wybraliśmy najbardziej absurdalne
 • Dziennikarze TVP Info na demonstracji w obronie niezależności sądów Dziennikarze TVP pokazywali wulgarne gesty na demonstracji przed Sejmem. Jest reakcja stacji
 • TVP Info Tak TVP Info relacjonuje debatę o sądach. Dziś forsują prosty przekaz. Używają tej jednej frazy
Komentarze (96)
Ołtarzewski i Styczyński pokazywali środkowe palce. Wracają do pracy w TVP
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 33 razy 29

  Profesjonaliści to wrócili. Tym razem co pokażą. Gołe fujarki czy tyłki. Telewizor publiczny swą nazwą aż się prosi o taki rodzaj atrakcji.

 • jpy1

  Oceniono 26 razy 24

  Droga Gazeto. Nazwanie tych dwóch szczyli dziennikarzami to przesada. To jest dwóch szczeniaczków wypuszczonych przez Ku...kiego i Prerię, mających trochę poszczekać i tyle.

 • sprawazlewa

  Oceniono 20 razy 18

  Nie muszą pokazywać palcami kim są. Wystarczy, że na głowy założą prezerwatywy.

 • def11

  Oceniono 17 razy 17

  Skoro w TVPiS może pracować "człowiek penis", to takie głąby to żadne mecyje, "odnowa moralna narodu" ")

 • ziggybum

  Oceniono 19 razy 17

  "jeden z nich tłumaczył, że wcale nie pokazywał środkowego palca, a dwa palce "dla znajomych".  Samuel Pereira tłumaczył, że dziennikarze "nie pokazywali tego do policji czy demonstracji", a jedynie "pozowali". "

  Następni, którzy nie heilowali, tylko zamawiali piwo. Chłopaki, jesteście zwykłymi PiSowskimi hejterami na zasadzie Misiewiczów wpuszczonymi by pluć w TVPiS, wasze miejsce jest na forum wPolityce.pl, choć i tu zapraszamy po "dwa palce dla znajomych".

 • floryda77

  Oceniono 16 razy 16

  To są przedstawiciele 40% populacji Polski. Chamscy, prymitywni rasiści.

 • jacaja

  Oceniono 13 razy 13

  Hahaha, co, nie znaleźliście już innych szmat do ześwinienia się?

 • sil.m

  Oceniono 12 razy 12

  Tak to w TV-pis bywa : osobom związanym z PIS włos z głowy nie spadnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje