Pogoda we wtorek: naprawdę zatęsknimy za słońcem. Deszcz w całym kraju [PROGNOZA]

Jeśli ktoś liczył, że po deszczowym poniedziałku we wtorek nastąpi zmiana pogody i wyjdzie słońce, może czuć się zawiedziony. Synoptycy zapowiadają deszcz w cały kraju, ale ma być dość ciepło.

Niż oznacza tylko jedno: opady. Choć padać ma praktycznie w całym kraju, parasole przydadzą się przede wszystkim na południu i wschodzie. Ja podaje portal pogodynka.pl. na Mazowszu i Mazurach może zagrzmieć.

I tak ma być przez cały dzień. Na dosłownie chwile ze słońcem można liczyć na południowym zachodzie Polski. Wysoko w Tatrach okresami opady deszczu ze śniegiem.

Zobacz szczegółową prognozę pogody >>>

Niestety skoro nie ma słońca, temperatury też raczej nie wysokie. Od 13 stopni na wschodzie, około 18 w centrum, do 20 na zachodzie kraju.

Wiać nie będzie mocno, wyjątek to Beskidy, gdzie w porywach może osiągnąć 100 km/h. Ciśnienie będzie się nieznacznie wahać.

Zobacz także
  • Jarosław Kaczyński i posłowie PiS w Sejmie Ponad 23 mln zł w dwa lata. Horrendalne zarobki radnych PiS w spółkach Skarbu Państwa
  • Przegląd tygodników Durczok na okładce "Wprost". Tygodnik chwali się wygranym procesem [W TYGODNIKACH]
  • Zdjęcie roku Grand Press Photo 2018. Uczestnicy protestów zorganizowanych przeciwko reformom polskiego sądownictwa. 24 lipca 2017 Grand Press Photo 2018. Zwycięskie zdjęcie pochodzi z protestów przeciwko zmianom w sądownictwie
Skomentuj:
Pogoda we wtorek: naprawdę zatęsknimy za słońcem. Deszcz w całym kraju [PROGNOZA]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje