Deszczowa sobota w całej Polsce. IMGW wydał ostrzeżenia przed intensywnymi opadami

Pogoda

Pogoda (Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta /)

Pogoda w pierwszy weekend września przypomina o zbliżającej się jesieni. Będzie pochmurno, możliwe są przelotne deszcze, a także ulewy.

Pogoda od rana nie zachęca do wychodzenia z domu. Szczególnie w centrum i na północy pojawiają się przelotne deszcze, a praktycznie w całej Polsce jest pochmurno. Rano temperatury wynosiły od 11 stopni Celsjusza na południowym zachodzie do 15 stopni na wschodzie.

W ciągu dnia będzie tylko trochę cieplej: od 13 stopni w Zielonej Górze i Zakopanem, przez 16 w Łodzi, Warszawie i Gdańsku po około 19 w Szczecinie, Suwałkach i Lublinie. Jedynie w okolicach Przemyśla termometry mogą pokazać 24 stopnie.

Przez większość dnia nad całą Polską utrzymają się chmury, a wraz z nimi przelotne deszcze. Większych opadów mogą spodziewać się mieszkańcy województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, małopolskiego i podkarpackiego, a także zachodnich części Mazowsza i woj. warmińsko-mazurskiego. W tych regionach obowiązuje dziś ostrzeżenie IMGW I stopnia przed intensywnymi opadami.

Po deszczowym dniu czeka nas chłodniejsza noc. Temperatury spadną do 8-10 stopni.

Zobacz także
Komentarze (2)
Pogoda na sobotę. W całej Polsce deszcz, IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami
Zaloguj się
  • cenie-dobre-dziennikarstwo

    0

    A w Darłowie piękna pogoda.

  • rave8

    Oceniono 3 razy -1

    Lemingi, co "Niemce powiedzo"? :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje