Komentarze (206)
Związkowcy z policji: rząd usprawiedliwia narodowców i kiboli
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • felucjan

  Oceniono 11 razy 11

  No i Błaszczak powie, żeby policjancie się obudzili po weekendzie i wzięli do roboty. Ten facet nie ma w żadnej sprawie nic konkretnego do powiedzenia, jako członek pis przeszedł jedynie szkolenie z obrażania innych.

 • Asia Krol

  Oceniono 10 razy 10

  Narodowcy to ulubieńcy Błaszczaka i całej tej pisiej bandy

 • jerzysm42

  Oceniono 9 razy 9

  To przecież zdrowa polska młodzież.
  Zalążki Kaczorjugend.

 • dama_z_bagien

  Oceniono 9 razy 9

  Fakiba, masz rację , ale powiedz mi ile można wytrzymać? Człowieka w pewnym momencie szlag trafia i musi odreagować. Takiego upolitycznienia policji jak jest w tej chwili nie było od czasów PRL. Nasz nierząd liczy na to, że jak " suweren " w pewnym momencie się wk...i i pójdzie na całość, to policjantów wykorzysta się w walce o władzę, dlatego są te podwyżki w policji, dlatego na czele MSW stoi mierny minister, który niewiele ma do powiedzenia, ale jest wierny prezesowi... a ja wam mówię dzisiaj - słuchajcie " PANY" ....przejedziecie się na tym założeniu, bo gliniarze nie pójdą na taką " ustawkę "....W ich pamięci nadal pozostało krwawe starcie na Wujku...do tego dorzuciliście odbieranie emerytur prawnie przyznanych pod szumnym płaszczykiem " walki z sbekami "...Ciemny lud to kupił, ale Polska to nie tylko pisowski suweren lecz także ten " gorszy sort " , a tam tego nie kupują ... Wielkopolska zawsze miała twardy kark , nieskory do naginania . BRAWO Panowie Policjanci - oby Was więcej było i nie dać zgody na założenie knebla !!

 • nuydones

  Oceniono 9 razy 9

  pisowskie świnie tak już mają, mają swoich przedstawicieli na każdym szczeblu państwa, nawet na tym najgorszym, skurw..łym padole ludzkiej bezczynności, gdzie pod nalepką "narodowiec" pozorują sobie ludzi godnych nazwy polaka patrioty a jaruś, becia, pawłowicz, adrian, mariuszek i inne świnie z koryta, sami sobie robicie krzywdę ale tak już jest, że przyjdzie czas zapłaty

 • 12w12

  Oceniono 9 razy 9

  Ciemnogrod, Polska "C", kibole i neofaszysci z ONR - to elektorat PISdzielcow

 • marc.pl

  Oceniono 9 razy 9

  PiS ma 40% poparcia w sondażach i Błaszczak może robić co tylko zechce - teraz możecie panu Błaszczakowi skoczyć i pohuśtać się. Chcieliście "dobrej zmiany" to macie, przecież krasnoludki na PiS nie głosowały.

 • year68

  Oceniono 9 razy 9

  Błaszczak już dawno powinien polecieć razem z Ziobro za podwójnego seryjnego samoobójcę i tolerowanie bandziorów.

 • bkiton

  Oceniono 11 razy 9

  Prawdę gada ten pan.
  Rzeszowski Rynek, reprezentacyjne miejsce w mieście, do którego zapraszamy gości, gdzie wolny czas spędzają mieszkańcy i turyści, okryło się niesławą po ostatnich piłkarskich derbach Rzeszowa. A to za sprawą agresywnych i wulgarnych kibiców. Ani miasto, ani policja nie mają jednak konkretnego pomysłu, jak w przyszłości zapobiec kompromitującym ekscesom.
  rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,22255208,po-pilkarskich-derbach-rzeszow-nie-wie-jak-sie-bronic-przed.html#BoxLokRzeLink#BoxLokRzeImg
  I co panie Błaszczak???? Polska bezpieczny kraj???????

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 8 razy 8

  czy niejaka MAZUREK juz wyszczekała przed kamerami, że

  co prawda nie popiera ale rozumie...?

  ooops... to nie w tę stronę...

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 8 razy 8

  ale KURNA nowość - doprawdy...

  jak płaszczak i sama broszka mówiła oficjalnie, ze to opozycja samą swoja obecnością prowokuje patriotyczna młodziez z ONR, która szturchała na mszy 'niepoprawnych', to jakoś nikt specjalnie nie protestował

  a było trzeba

  ale co tam, ani politycy, ani media specjalnie nad tym się nie zatrzymali - ot taki kolejny news pisowski jakich wiele

  sami (politycy i media) doprowadziliscie do tego, a będzie jeszcze gorzej

  lata 30 w Bawarii to wcale nie przesada

 • liberau

  Oceniono 8 razy 8

  Brawo - ratujecie honor polskiej policji, którą Błaszczak usiłuje przekształcić w partyjną bojówkę. NIE DAWAĆ SIĘ!

 • rasta-mw

  Oceniono 10 razy 8

  Płaszczak przerabia policje na milicje i to bardzo skutecznie. Nieliczni jako tako ogarnięci funkcjonariusze protestują, ale już za późno. Poleje się krew.

 • wroclawianka9

  Oceniono 10 razy 8

  Jestem pełna szacunku, dla odwagi cywilnej autorów oświadczenia. Należy robić swoje. To, co do każdego należy, choć na razie nic nie wskórają. Jacy wyborcy - taki rząd.

 • rozterka47

  Oceniono 8 razy 8

  Przecież mówimy o tym co najmniej od 2-3 lat . Nie dość , że rząd popiera kiboli i rozrabiaczy to jeszcze kościół ich błogosławi.

  PIS to tragedia dla Polaków.

 • f451

  Oceniono 8 razy 8

  Szanowna Policjo, na razie cieniem rzuca się na was:
  - jakaś śmierć na komisariacie
  - jakieś kobiety brutalnie usuwane z drogi nazistowskich przemarszy
  - jakieś inwifilacje opozycji prowadzone bez wiedzy sądów.
  Jeśli nie nauczycie się mówić NIE jakimkolwiek rządzącym wymagającym od was działań niegodnych munduru to nie dziwcie się nadawanym wam epitetom.
  Od czasów procesów norymberskich słowa "my tylko wykonywaliśmy rozkazy" nie cieszą się zrozumieniem/

 • waldus059

  Oceniono 7 razy 7

  szkoda, ze potrzeeba było az dwóch lat abyście przejrzeli na oczy. jaki trzebabyć ślepym i głupim zarazem aby nie widziec co z wami wyprawiaja , a wy udawaliście, ze wszystko jest ok.

 • psmao

  Oceniono 7 razy 7

  Proste. Od czego NSDAP zaczęło marsz po władzę? Od tworzenia formacji bojówek.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 7 razy 7

  TO FASZYSTOWSKIE GÓWNO JAKIE ŚMIERDZI W RZĄDZIE TRZEBA PO PROSTU WYRZUCIĆ Z POLSKI JAK ŚMIECI!KOREA PŁN BŁASZCZAKA Z ZIELIŃSKIM JAKO WZÓR ICH PRZYJMIE! JAKO DODATKI KEMPA I MAZUREK I BY NIE BYŁO IM PRZYKRO BECIE Z ANTKIEM PSYCHOLEM

 • mapi7

  Oceniono 7 razy 7

  Brawo policja! Każdy , kto ma rozum i serce powinien przeciwstawiać się PiSowi!

 • tomasz.rze

  Oceniono 7 razy 7

  Błaszczakowi nie jest potrzebna Policja. Kiboli jest więcej. Należy dać im tylko wytyczne, których niewiernych rządowi należ pobić.

 • emadox1327

  Oceniono 9 razy 7

  BRAWO policyjni związkowcy z Wielkopolski!!!

 • jungleman

  Oceniono 9 razy 7

  Panowie funkcjonariusze, co do kibolstwa macie rację, ale to że społeczeństwo wami gardzi, to wasza wina - przestańcie mordować, bić i poniżać ludzi, traktujcie ich z szacunkiem, to i was z czasem społeczeństwo zacznie szanować. Jeśli ktoś wam wmówił, że szacunek należy wam się tylko z racji bycia policjantem, to kłamał - na szacunek trzeba zasłużyć, a na pewno nie zasługują na niego mordercy, sadyści, chamy i buce, a jak na razie większość z was można przypisać do przynajmniej jednej z tych grup.

 • szabepio

  Oceniono 7 razy 7

  Przyjdzie dzien ze policjanci zaaresztują tych głąbów.

 • kastoripollux

  Oceniono 7 razy 7

  Może się niedługo okazać, że ci policjanci to też resortowe dzieci. Przecież wiadomo kto był ich rodzicami. Jeżeli oni byli drugiego sortu, to potomstwo jest czwartego czy jak się to liczy? Czekam na wykładnię taboreta.

 • kastoripollux

  Oceniono 7 razy 7

  Dalszy ciąg rozwalania państwa w majestacie pisiego "prawa".

 • jes-ter

  Oceniono 7 razy 7

  W końcu policjanci naprawdę "nie wytrzymają" i wywiozą wreszcie Błaszczaka i Zielińskiego na taczkach. Może tylko jeszcze bardziej muszą poczuć jak są politycznie wykorzystywani np. do inwigilowania opozycji.

 • doktorpeowcow

  Oceniono 9 razy 7

  Upraszczając: kibolstwo to CHWDP. To anarchia i prymitywizm. PiS nie jest chyba tak zrozpaczone, aby sięgać do takiego "elektoratu". Byle stadionowy/osiedlowy głupek wytatuuje sobie orła na plecach i już zgrywa patriotę. Po czym z kumplami z bloku atakuje policję i nagrywa to gejfonem i wrzuca na fb z komentarzem: "policja mnie bije".

 • barbara333-4

  Oceniono 8 razy 6

  nie ma już policji, jest ochrona status quo tego rządu i ochrona kaczynskiego , zwykłego posła. Całe działania obecnej ' milicji' to ochrona notabli pisowskich i odgradzanie ich od społeczeństwa. I snajperzy .... to po prostu nie mieści się w głowie co Błaszczak wyprawia , to społeczeństwo mu nie zapomni. Nawet w stanie wojennym nikomu nie przyszło o głowy , by snajperów wystawić na własny naród. Tchórzliwa, chamska, głupia, niedemokratyczna władza,

 • zerozer52

  Oceniono 6 razy 6

  Jaki rząd? Faszyści popierają faszystów z udziałem gestapowców Szymczyka.

 • sara-banda

  Oceniono 6 razy 6

  Policja i wojsko mają świadomość, że pis niebawem minie, a po depisizacji Polski będzie nadal trzeba żyć i pracować. Wiedzą też, ze nie podlegają kaprysom chwilowej władzy, tylko Konstytucji RP.

 • Sławomir Sadowski

  Oceniono 6 razy 6

  Oni sobie mysla,ze mozna nami rzadzic jak bydlem,recznym sterowaniem.W stosownej chwili zrobia reset.Nie jest jasne czy zrobia to dla dobra naszych glow,czy to bedzie ich polityczne harakiri.Wypuscili na nas tyle demonow,tyle puszek Pandor otworzyli bez skropolow ze sie dziwie ze jeszcze furie ich nie dopadly.Nie swieci garnki lepia panowie pilitycy.Suweren.

 • rymanx

  Oceniono 6 razy 6

  No nie panie Błaszczak totalna opozycja w szeregach Policji ?skandal spałować ich .to burdel a nie prawo i sprawiedliwość weź się pan do roboty zamiast wycinać z nudów z Zielińskim konfetti...

 • labeo

  Oceniono 6 razy 6

  Duda-długopis powiedział, że nie ma prywatnej armii, tak samo nie ma prywatnej policji. Kaczyński dąży aby przekształcić Rzeczpospolita w prywatny folwark.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 6 razy 6

  No to Obóz Władzy ma niezły zgryz. Jesienią, jak się zacznie dym, policjanci staną po stronie antyrządowych demonstrantow.

  Jedną z przyczyn jet też to, że Mariusz Kuweta w trakcie tych protestów ich nie karmi, a sam w klimatyzowanym gabinecie Whiskas'a żre.

 • czarna_zoska

  Oceniono 6 razy 6

  Zamiast pitulic, stancie razem z Obywatelami RP a nie przeciwko :)

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 8 razy 6

  Brawo Policjanci, widocznie jeszcze trochę Was jest, w sumie nic dziwnego - wymiana kadr na zomowców i milicję trochę potrwa.

 • Palmuz1

  Oceniono 6 razy 6

  Brawo! Bez takich stanowczych kroków to niedługo urządzimy się w czarnej dupie !!!

 • je2bny

  Oceniono 8 razy 6

  >>>"Taka sytuacja prowadzi w rzeczywistości do wzrostu zachowań agresywnych również innych osób, które obserwując to, co się dzieje na arenie politycznej, mają przekonanie o swojej bezkarności i często prowokują funkcjonariuszy, aby przekazać opinii publicznej sygnał o brutalności (porównywanie policjantów do ZOMO) lub braku profesjonalizmu" - piszą związkowcy.<<<

  Wystarczyłoby parę pałek na grzbiet i byłoby po krzyku - czego się boicie ?

  Wyjdą kibole - broń gładkolufowa i gumowe pociski - dostanie któryś w oko - niech się sam martwi.

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 6 razy 6

  Blaszcak mafia z PiS musi siedzieć.

 • sigizm

  Oceniono 8 razy 6

  w Hiszpanii nie którzy z polskich kiboli zapłacili i po 10 tys euro od łepka
  wystarczy, że takie grzywny pojawią się i nas, no to będzie po problemie

 • Tamara Jagoda

  Oceniono 8 razy 6

  naprawdę szkoda, że podinspektor Szary przestanie być podinspektorem ...
  bardzo chciałabym się mylić ....

 • cezaryk

  Oceniono 5 razy 5

  – Czy pies może przejść załamanie nerwowe?
  – Może, szczególnie po obsługiwaniu miesiączki smoleńskiej.

 • vanad48

  Oceniono 5 razy 5

  Brawo koledzy z Wielkopolski reszta komend w kraju myśli tak samo ale jeszcze nie dojrzeli do buntu

 • hastatrespasos

  Oceniono 5 razy 5

  Czy pan podinspektor Andrzej Szary jest jeszcze na wolności? Nie pozbawiono go natychmiast funkcji przewodniczącego zw. zaw. policjantów w Wielkopolsce, ani nie wydalono z policji? Jego cenne oświadczenie to zasłużony policzek nie tylko dla błyszczyka, ale dla całej mafii kaczych troglodytów z hersztem sPISku na czele. Tak jaskrawa tolerancja tego antypolskiego, szowinistycznego nierządu dla kryminalistów w maskach kiboli i wszelkiej maści ekstremistów z neonazistami włącznie, to hańba i ciężkie przestępstwo tej ekipy. Dobrze, że wreszcie policjanci zaczęli się buntować przeciw takiemu łamaniu prawa przez państwo. To zamordyści kaczora upolitycznili policję i dokonali w niej czystek kadrowych. A zamiast tego, trzeba niezwłocznie przeprowadzić takie czystki w aparacie władzy. Zaczynając od wykurzenia Fuck-Offczyńskiego z bunkra na Kaczogrodzkiej oraz najpodlejszych ministrów trzęsących resortami siłowymi.

 • saj-gon-ki

  Oceniono 5 razy 5

  do faszystów trzeba najpierw strzelać a dopiero później zadawać pytania,
  tak jak robił mój dziadek

 • bokaj

  Oceniono 7 razy 5

  Wielki szacunek za odwagę!
  Ten skundlony rząd, złożony z Polaków najgorszego, najpostateczniejszego sortu, pewnie będzie się mścił - tym większy szaacunek. Szkoda, że w razie czego nijak nie będziemy Was mogli teraz obronić przed represjami. Ale będzie inny rząd - wtedy upomnimy się, żeby Was doceniono.
  Już rzygać się chce od tej podłej atmosfery jaką wykreował ten podły rząd!

 • francek4

  Oceniono 7 razy 5

  nie możecie się wychylać poza ramy partii pis-du , bo was wypier.................... z policji a maciar da swoją obronę terytorialną .......
  chyba że jesteście prawdziwymi Polakami , w co nie wierzę , kasa u was będzie ważniejsza , może nie u wszystkich , ale u większości u was tak ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX