Komentarze (516)
Policjant celował z broni do mężczyzny, który nagrywał go komórką
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • po-nurak

  Oceniono 5 razy 5

  Jedyne, za co mógłby polecieć ze służby, to za to jak traktuje elektorat PiS'u...

 • doktorpeowcow

  Oceniono 25 razy 5

  Czy interwencja była skuteczna? Była. Więc o co kaman? A Kukizowi coś się ostatnio we łbie poprzestawiało. Niby jest za dostępem do broni palnej, a tu na widok pistoletu w rękach policjanta dostał sraczki. Panie Kukiz, co się dzieje?!

 • mossebo

  Oceniono 4 razy 4

  Przerażająca jest nieskutecznosc tych młodych policjantów - to jest dramat

 • adcore

  Oceniono 10 razy 4

  " Chwilę później zaatakowany mężczyzna wyciągnął telefon komórkowy. "

  co to k...jest ? powinno byc , stawiajacy czynny opor,niestosujacy sie do zalecen itd

  w USA juz by dostal caly magazynek jak tylko siegal bez pozwolenia do kieszeni..
  robicie wode z mozgu mlodym jeszcze uwierzza ze moga robic co chca i kiedys policja kogos zastrzeli calkowicie zgodnie z prawem z powodu takich tekstow.

  Brzmicie jak typowa zydowska propaganda..."zyd przylapany na przestepstwie jest ofiara bo przylapal go antysemita"..

  rzygac sie chce...

 • hanskloss_polska

  Oceniono 4 razy 4

  Art. 17 ustawy o Policji zezwala policjantowi na użycie broni palnej tylko wtedy, jeżeli środki przymusu bezpośredniego (fizyczne, techniczne i chemiczne środki służące do obezwładniania bądź konwojowania osób oraz do zatrzymywania pojazdów, pałki służbowe, wodne środki obezwładniające, psy i konie służbowe, pociski niepenetracyjne, miotane z broni palnej) okazały się niewystarczające lub ich użycie, ze względu na okoliczności danego zdarzenia, nie jest możliwe, oraz wyłącznie:

  1) w celu odparcia bezpośredniego i bezprawnego zamachu na życie, zdrowie lub wolność policjanta lub innej osoby oraz w celu przeciwdziałania czynnościom zmierzającym bezpośrednio do takiego zamachu;

  2) przeciwko osobie niepodporządkowującej się wezwaniu do natychmiastowego porzucenia broni lub innego niebezpiecznego narzędzia, którego użycie zagrozić może życiu, zdrowiu lub wolności policjanta albo innej osoby;

  3) przeciwko osobie, która usiłuje bezprawnie, przemocą odebrać broń palną policjantowi lub innej osobie uprawnionej do posiadania broni palnej;

  4) w celu odparcia niebezpiecznego bezpośredniego, gwałtownego zamachu na obiekty i urządzenia ważne dla bezpieczeństwa lub obronności państwa, na siedziby naczelnych organów władzy, naczelnych i centralnych organów administracji państwowej albo wymiaru sprawiedliwości, na obiekty gospodarki lub kultury narodowej oraz na przedstawicielstwa dyplomatyczne i urzędy konsularne państw obcych albo organizacji międzynarodowych, a także na obiekty dozorowane przez uzbrojoną formację ochronną utworzoną na podstawie odrębnych przepisów;

  5) w celu odparcia zamachu na mienie, stwarzającego jednocześnie bezpośrednie zagrożenie dla życia, zdrowia lub wolności człowieka;

  6) w bezpośrednim pościgu za osobą, wobec której użycie broni było dopuszczalne w przypadkach określonych w pkt 1–3 i 5, albo za osobą, wobec której istnieje uzasadnione podejrzenie popełnienia zabójstwa, zamachu terrorystycznego, uprowadzenia osoby w celu wymuszenia okupu lub określonego zachowania, rozboju, kradzieży rozbójniczej, wymuszenia rozbójniczego, umyślnego ciężkiego uszkodzenia ciała, zgwałcenia, podpalenia lub umyślnego sprowadzenia w inny sposób niebezpieczeństwa powszechnego dla życia albo zdrowia;

 • bartek.london

  Oceniono 8 razy 4

  Kukiz PISwski podnóżku nie odzywaj sie nawet bo jestes niewiarygodny, w necie szczekasz a na glosowaniach glosujesz razem z PISiornią szmaciarzu..

 • marfi123

  Oceniono 6 razy 4

  Ciekawe cwaniaczki, czy będąc na miejscu tego policjanta, gdyby zbliżał się do was osiłek z agresją w głosie, czy nie wyciągnęlibyście klamki.
  Nie bronię smerfa, bo nie powinien w ogóle dopuścić do takiej sytuacji, i ta przepychanka i gonitwa - pożal się boże, ale trzeba patrzeć na sprawę obiektywnie.
  Policjanci powinni byli odpuścić i wyciągać ich z domów, pojedynczo, wtedy by gnojki tak nie kozaczyli. Oni są mocni w gębie, gdy są w grupie.

 • cmochall

  Oceniono 8 razy 4

  wyjasniajac smierc Pana Stachowiaka policja tez twierdzila ze dzialala zgodnie z prawem , Wy po prostu wstydu nie macie -celowac z pistoletu w czlowieka ktory nagrywa i twirdzicie ze to zgodnie z prawem ,moze ale dodajcie pisowskim prawem.

 • cadyk_z_sedesu

  Oceniono 3 razy 3

  A z czego miał celować, z procy?

 • abe.cztery

  Oceniono 5 razy 3

  Szokujące jest to jak bardzo ci policjanci są bezradni. Żenujący i przerażający brak wyszkolenia. Tak więc sami są narażeni na niebezpieczeństwo, a przede wszystkim nikomu bezpieczeństwa nie zapewnią, bo mają problemy z wyegzekwowaniem posłuchu u osiedlowych dresów. Pies jest pogrzebany w braku wyszkolenia i niedoinwestowaniu policji. Bo jej wierchuszka zajęta jest czym innym.
  A sama interwencja policji (pomijając żałosne wykonanie) tu jak najbardziej zasadna i biadolcie nad dresami. Pełno tego goowna kręci się z piwskiem po ulicach i zaczepiają ludzi, a policja powinna ich za to zwijać

 • mileg

  Oceniono 5 razy 3

  pajac z kamerką przeszkadzał w interwencji policji
  powinien być aresztowany i stanąć przed sądem

 • Oceniono 5 razy 3

  Dlaczego tak pomstujecie na policję ??? Wiedzieli z kim mają doczynienia i że trzeba z nimi na ostro. Jak mnie policjant legitymuje to grzecznie podaję dokument i po wymianie uprzejmości idę w swoją stronę.... to takie proste. Po prostu taką mają pracę i tylko można im współczuć, że się muszą z taką chołotą użerać :( a broni na pewno nie wyjął tylko dlatego, że ten drugi chciał sie po nosie podrapać :):):) W USA już dawno by dostał TASEREM i elektrycznie leżał zakuty na ziemi. P.S. Nie jestem policjantem

 • kuma1

  Oceniono 5 razy 3

  To nie przypadek, że polityka kadrowa Policji PIS, zmierza w kierunku odwrotnym od dotychczasowej. Wyróżnia się i broni osoby o odchyleniach emocjonalnych , skłonnościami sadystycznych i psychopatów. Mamy nawet ułaskawionego przestępcę na czele służb specjalnych. Jaki daje to sygnał do społeczeństwa, którego Policja ma bronić i pilnować zachowania porządku . Wskazuje jednocześnie na narzędzia, które przygotowali zwierzchnicy pod obecną władzę rządowo polityczną.

 • sta_pl

  Oceniono 5 razy 3

  Panie KUKIZ-IQ'15 wyluzuj!
  Można mieć wątpliwość co do potrzeby wyciągania i przeładowania broni, ale nie wiemy co miał filmujący w drugiej ręce. Może maczetę, kij bejsbolowy, gaz-rurkę?
  Jedyne do czego można się czepiać, to brak stanowczości w działaniu, uleganie emocjom, niepotrzebne pyskówki. Ale Policjant młodziutki, niedoświadczony, dałbym mu jeszcze szansę.
  Widać jak bezkarnie czuł się żul z telefonem, jaki doświadczony (adwokat + podstawa prawna), może ta czarna koszulka miała "patriotyczne" motywy i myślał że jest pod ochroną?
  Po pierwszym podskoku powinien lizać chodnik z rękami skutymi za plecami.
  A pan panie KUKIZ-IQ'15 nie broń bańdziorów! Może to jest ktoś z zaprzyjaźnionych narodowców?

 • maxthebrindle

  Oceniono 5 razy 3

  'Nie ma i nie będzie zgody na pobłażliwość wobec jakichkolwiek symptomów łamania praworządności (...)'
  Oczywiście będą wyjąteczki, jak na przykład potraktowanie pradem skutego człowieka...

 • mapt

  Oceniono 5 razy 3

  No tak, przecież w tym kraju najwięcej praw ma mieć pijus. Policja nie powinna w ogóle interweniować, tylko grzecznie przeprosić i się oddalić, gdy pijane bydło się awanturuje.

 • niezalany

  Oceniono 7 razy 3

  no i bardzo dobrze, że wyciągnął broń, tylko trzeba koniecznie sprawdzić czy to aby nie byli chłopcy od macierewicza? niejaki WOT?
  najpierw lumpów ośmielili, a teraz chcą ich legitymować...

 • jacaja

  Oceniono 7 razy 3

  Jaka Milicja była w dawnych czasach, kto to przeżył, to wie! Latami Policja pracowała na odbudowę wizerunku, aż do władzy doszło pisdzielskie nasienie. I jaką mamy milicję - każdy wie.

 • misterbit

  Oceniono 5 razy 3

  tak powinien użyć broni następny wylegitymował by się bez większego mamrotania

 • boshary

  Oceniono 5 razy 3

  szanowny panie, byłem przypadkowym światkiem interwencji policjantów.
  Poziom ich wypowiedzi i rozmów nie nadaje się do zacytowania, rynsztok to pikuś.

 • boo-boo

  Oceniono 7 razy 3

  No ale to nie był jakiś przypadkowy przechodzień z telefonem co sobie zajście postanowił nagrywać tylko chyba jeden z tych do których policja została wezwana.....i dlaczego nazywacie go "zaatakowanym mężczyzną" ?
  Teraz sobie wyobraźmy sytuację- policjant chce aresztować pijanego kierowcę, który stawia opór i nagle ten pijany wyciąga komórkę żeby cała sytuację nagrać- czyli co glina ma odstąpić na jakiś czas od wykonywania czynności służbowych bo ktoś się w reżysera chce pobawić ?

 • wybranyloginjestzajety2

  Oceniono 7 razy 3

  Pewnie sączyli piwsko pod sklepem, więc na próbę wylegitymowania przez policję nic sobie nie robili z poleceń to zaczęła się awantura. Osaczyli policjanta i ten miał czekać aż mu któryś z butelki przywali w głowę? Takie typy są najgorsze. Siedzą całymi dniami na czterech literach i żłopią piwsko w miejscach publicznych. Wieczorem chcesz normalnie przejść chodnikiem to musisz zostać zaczepiony przez każdą taką grupę patoli.

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 3 razy 3

  Jutro pewnie znów poznamy kolejną historię ratowania kota z drzewa lub eskortowania rodzącej.

 • pollion1

  Oceniono 5 razy 3

  Przeżyją? Powieszą się? Czy paralizatory gotowe? pewnie się poprzewracają łamiąc sobie nogi i ręce smutne jest życie w łapach policji........

 • boshary

  Oceniono 5 razy 3

  ochrona marszu faszystów, takie zachowanie, cóż więcej dodać. Ziobro straszy Polska. Trzy dni na dojazd namiestnika (80km) do miejsca katastrofy, niestosowanie się do zaleceń Sądów Europejskich, a na kolanach do rydzyka .

 • po-nurak

  Oceniono 7 razy 3

  Z czego afera, że policjant wyciąga broń na podpitego dresa, który nie wykonuje jego poleceń ?
  Jak nie jestem qwa fanem PiS (delikatnie to ujmuję...), tak dla zasady ci dwaj policjanci powinni dostać premię.
  Potem jeden ucieka, drugi się szarpie z policjantem.
  Nie wiem jak się mieli zachować w stosunku do tego bydła, może coś w stylu:
  "Szanowny Panie, czy byłby Pan łaskaw w swojej uprzejmości zaprzestać czynności takich jak spożywanie alkoholu w miejscach publicznych oraz używanie określeń powszechnie uznawanych za wulgarne w stosunku do funkcjonariuszy publicznych" ???
  Z goowna burza.
  I jeszcze Kukiz ich broni, to mnie nie dziwi w sumie, bo jemu bliżej do tych meneli niż do policji i porządku...

 • artur0121

  Oceniono 17 razy 3

  Gdyby nie mundur to bym pomyslal ze to jakis tepy dresik, z geby tak wyglada.

 • asdasd asdasd

  Oceniono 2 razy 2

  Trzymam za słowo ministra Błaszczaka, że od 2020 roku wszyscy policjanci będą mieli włączone na mundurach kamery. Takich sytuacji nie będzie. Gdyby nie to nagranie, ten funkcjonariusz machałby tym pistoletem dalej i zrobił krzywdę sobie lub komuś.

  Tak jak reforma sądów, tak i reforma policji jest niezbędna. Dobrze, że PiS zrobił pierwszy krok, oby za pierwszym poszły kolejne.

  Ci panowie z filmu nie powinni przeklinać na policjantów! Nawet jeżeli Ci drudzy zachowują się jak połączenie milicjanta i strażnika teksasu.

 • mireczekb

  Oceniono 2 razy 2

  Tak dalej być nie może, ludzie przekraczający prawo muszą się bać policji. Osiedlowe osiłki myślą że im wszystko wolno. Zamknąć do więzienia, to spokornieją.

 • Oceniono 2 razy 2

  Porządny policjant to np. w Hiszpanii dzisiaj po wyjęciu broni 4 strzały, 4 trupy, a ten tutaj to jakaś popierdółka nie policjant :)

 • pawelmkolo

  Oceniono 2 razy 2

  Policjant był ewidentnie "wypanikowany" tzn źle przeszkolony, ale prawda jest taka że takich cwaniaków Policja powinna szybko i bez rozgłosu spacyfikować i dać normalnym mieszkańcom żyć. jestem z Koła i znam tą okolice, nie jest tam bezpiecznie. Sprawa Igora z Wrocławia może i właściwie negatywnie określiła postępowanie Policji ale dała furkę do nadużyć dla takich "kolskich" cwaniaków" żeby zastraszać Policję nagraniami.

 • balcer-kiewicz

  Oceniono 2 razy 2

  Szokująca interwencja? Ja tu widzę co najwyżej niefrasobliwość (brak uprawnień?) policjantów w konfrontacji z głęboką patologią...

 • mileg

  Oceniono 6 razy 2

  pajac przeszkadzający w interwencji policji powinien stanąć przed sądem

 • andrzej maciasz

  Oceniono 4 razy 2

  Powinien użyć tej broni, a przynajmniej porządnie zpalowac cwaniaka z telefonem. A całą resztę choloty na glebę i w kajdany. Policja musi mieć więcej uprawnień do przymusu bezpośredniego.

 • grey55

  Oceniono 8 razy 2

  Chciał bym podziękować policjantowi, że potrafił się przeciwstawić tym młodocianym przestępcom i nie dał się zastraszyć nagrywającemu. Powodzenia oby więcej takich policjantów.

 • fctheduck

  Oceniono 8 razy 2

  A co, mieli dać się pobić blokersom? Chrońmy patologię, to przyszłość tego kraju, a policja niech pałuje jakichś tam obrońców demokracji.

 • baaag

  Oceniono 8 razy 2

  Policjant miał całkowitą rację! Bandyci uznali że skamlenie jest najlepszą obroną. Ciekawe co proponuje ta krwa kukis ale tak konkretnie.

 • tojasz

  Oceniono 2 razy 2

  Fakt,tak może działać policja tylko w Świrlandii (daw.POLSKA),pod rządami pisokatolibstwa.Jest tutaj parę komentarzy,że w USA policjanci już dawno by szukali pracy.Tylko ignoranci i polactwo (nie mylić z POLAKAMI) mogą tak mówić.Nie życzyłbym wam oszołomy,abyście w ten sposób próbowali zachować się w stosunku do "czarnych" we Francji czy w Niemczech,o waszym wymarzonym eldorado USA nie wspomnę.Wiem bo tam pomieszkiwalem i widziałem jak się zachowują.

 • seat_55

  Oceniono 4 razy 2

  Pomyliła sie tej patologii odwaga z odważnikiem ..kozaczyć mogli 30 lat z patrolem ZOMO to bym pochylił czoła a teraz ?szkoda słów ..a co do policji na to jest pałka i gaz żeby tego używać
  (bez lania ludzi skutych)i się nie bac..strzelać do bandy kiboli czy pijanych górników demolujących budynek zarządu

  c

 • 162tony

  Oceniono 4 razy 2

  Bo Policjanci to są takie ciapciuchy. Powinno być tak - na komendę "na ziemię z rękoma na plechach" - wszyscy powinni być na ziemi z rękoma na plecach, jeśli ktoś nie przypomina kamienia leżącego na ziemi to strzał w kolano. Później można badać czy głuchy - bo to jedyne wytłumaczenie dlaczego nie leżał.

 • Oceniono 6 razy 2

  Bardzo dobrze. Za ryj trzeba brać pijaczków. Jak się menele panoszą po osiedlach to normalni mieszkańcy muszą bokami chodzić, żeby się nie natknąć. Policjant zareagował prawidłowo. Bohaterscy żule uciekali? Pałą ich i za mordę. W cywilizowanym kraju na piwo idzie się do baru, a nie ludziom pod oknami żłopie, drze ryj i leje po krzakach.

 • e-mv

  Oceniono 4 razy 2

  Się Kukiz odstosunkuj od POPiSu. Teraz jest sam PiS, któremu ty w organizm od strony przeciwnej do gęby włazisz.. No chyba, że się schlejesz i zapomnisz komu służysz..

 • duzyjan77

  Oceniono 4 razy 2

  dlaczego znów wybiurczo przedstawiacie fakty?! dlaczego robicie prowokacyjne tytuły!? wyciągniecie broni nie jest ani użyciem ani wykorzystaniem!!! patologia( notowani za pobicia, narkotyki itp) nie potrafią się zachować, a wy atakujecie Policję, że Policjant słaby psychicznie, ŻAŁOSNE! już widzę jak by dziennikarz wasz uciekał przed taka lub podobną patologią:) jakby palili Waszą redakcję to byście kazali używać broni. Jesteście zakłamani,

 • drosia

  Oceniono 8 razy 2

  No najlepiej jakby policja wogole nie interweniowala a bedziemy sie bali z domu wyjsc. Cwaniaczki z kamera a w pojedynke w porty robia

 • rozterka47

  Oceniono 6 razy 2

  Ludzie opamiętajcie się z ta krytyka , jak policja interweniowała wobec karanych łobuzów faktycznie naruszających prawo i nie dajacych sie wylegitymować , to o co Wam ku... chodzi ?

  żeby taki łobuz dal Wam wieczorem w łeb za krzywe spojrzenie ?

  Co innego sprawa na komisariacie gdzie katowano zatrzymanego , co innego działania przeciw opozycji ale walka z łobuzerią to jeszcze coś innego i nie ma co krytykować policji za to ,że w takim wypadku działa !

 • srv14

  Oceniono 4 razy 2

  poseł Kukiz lepiej niech nie komentuje udając święte oburzenie "wybitnego" opozycjonisty i walczącego z układami. Zbyt często ma tete a tete z prezesem na Nowogrodzkiej

 • maaac

  Oceniono 4 razy 2

  Zabawne - beneficjenci "dobrej zmiany" odkrywają, ze wcale taka dobra ona nie jest. I teraz kogo PiS poprze? Kowboja od Błaszczaka czy "patriotę" od Kukiza?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX