Zagrał w Lotto, wygrał pensję na 20 lat. W tym miejscu pada więcej wygranych niż gdziekolwiek indziej

5 tys. złotych wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat - taką kwotę wygrał szczęśliwiec, który odwiedził kolekturę na gdyńskim Wiczlinie. Najwięcej wygranych pada właśnie w tym mieście. Ile ich już było?

Liczbami wartymi ponad milion złotych okazały się: 4, 6, 13, 24, 28 oraz 2. Oznacza to, że przez 20 lat, na konto zwycięzcy "Ekstra Pensji" Totalizator Sportowy będzie wypłacał kwotę w wysokości 5 tys. zł (pomniejszoną o 10 proc. podatku). 

Najwięcej milionerów

Okazuje się, że gdyńskie kolektury są wyjątkowo szczęśliwe. 

W tym wypadku Gdynia jest naprawdę w czołówce pod kątem wysokości wygranych

- przyznaje w rozmowie gazeta.pl Damian Wiśniewski, z biura rzecznika prasowego Totalizatora Sportowego. I dodaje, że słynna już "szóstka", która padła w Gdyni (9 lutego 2012 roku) - w wysokości: 33 787 496,10 zł - jest trzecią najwyższą wygraną w historii gier liczbowych w Polsce.

Aż 21 wygranych

W ubiegłym roku wygrana w grze "Extra Pensja" padła także w kolekturze na gdyńskim Demptowie. Natomiast cztery miesiące temu szczęśliwiec, który wykupił kupon "Lotto" w kolekturze przy ul. 10 Lutego zgarnął 6 710 082,80 zł. 

W sumie wygranych w tym mieście było aż 21. 

Więcej o:
Komentarze (35)
Zagrał w Lotto, wygrał pensję na 20 lat. W tym miejscu pada więcej wygranych niż gdziekolwiek indziej
Zaloguj się
 • pisking

  Oceniono 12 razy 4

  Jeden stoczniowiec wygrywał tam podobno wiele razy. Gdzieś o tym czytałem ale może się myle.

 • malepiffko

  Oceniono 4 razy 2

  warto zauwazyc, ze od czasow dobrej zmiany zmienily sie w lotto kumulacje. normalnie bylo to powiedzmy: 2 mln-3mln-6 mln-8mln. teraz wyglada to tak: 2mln-3mln-4mln-5mln-6mln. ciekawe co dzieje sie z ta kasa, ktora normalnie szla na kumulacje.

 • siwywaldi

  Oceniono 12 razy 2

  Magia "pensji na 20 lat" powoduje sraczkę podobną do euforii z tytułu 500+ :-)

  Ale jak spokojnie policzymy, to zobaczymy, że wygrana sumarycznie wynosi ZALEDWIE 1 mln 200 tys. zł, a więc jest tylko NIEWIELE WYŻSZA od "podstawowej" szóstki :-)

 • bonifacy_40

  Oceniono 5 razy 1

  wygrywa ten kto ma wygrać , jak długo jeszcze służby będą "kontrolować" ten biznes ?

 • kali555

  Oceniono 5 razy 1

  juz byl taki AS z trojmiasta co szostki w totka wygrywal kiedy byly mu potrzebne pieniadze:)))

 • year68

  Oceniono 9 razy 1

  A jaki problem zaprogramować wygrane w konkretnych kolekturach? W systemach nie ma przypadków, o wszystkim decydują ludzie...

 • zlosliwiec.sieciownik

  Oceniono 4 razy 0

  Zgodnie z regułami pisowni przedrostków z wyrazami, wszelkie super-, ekstra-, mega-, mini-, itp. powinny być pisane, z wyrazami, których znaczenie mają podkreślić, łącznie (vide sjp . pwn . pl/zasady/;629484). Czyli w tym wypadku 'Ekstrapensja'. I nie ważne, że przeglądarki czy słowniki w Wordzie podkreślają na czerwono. Marketingowcom w Lotto nikt nie podpowiedział, Gazeta powiela babola...

 • jego_eminencja

  Oceniono 2 razy 0

  Wygrane w Lotto powinni juz byc opodatkowane, tak jest w calej europie, nikt nie podaje wygranych brutto, jedynie w USA gdzie jest rozgraniczenie , bierzesz cala wygrana to placisz wysoki podatek 40-50% lub rozkladasz na 20 lat i wtedy placisz duzo mniejszy podatek

 • hunkyyankee

  Oceniono 4 razy 0

  W Trójmieście? Toż to kolejny spisek smoleński! An-to-ni iii! An-to-ni!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX