Poseł PiS pochwalił się, co odpisał dziennikarzowi "Newsweeka". Komentarze: "Żulerska odpowiedź"

Dominik Tarczyński

Dominik Tarczyński (WOJTEK HABDAS / AGENCJA GAZETA / Twitter.com/D_Tarczynski)

Poseł PiS Dominik Tarczyński, znany m.in. ze zdjęć w jacuzzi i futrze z jenota, tym razem pochwalił się w mediach społecznościowych korespondencją z dziennikarzem "Newsweeka".

Tarczyński opublikował na Twitterze zrzut ekranu z telefonu komórkowego. Jest tam wiadomość od dziennikarza "Newsweeka", który informuje, że przygotowuje tekst na jego temat. "Czy możemy się zdzwonić?" - pyta Michał Krzymowski. "Zadzwonić to się może Lis z Kingą Rusin. Ja z Wami nie rozmawiam. Won!" (pisownia oryginalna) - odpisał Tarczyński.

Najwyraźniej poseł PiS był z siebie dumny, bo skomentował zdjęcie: "Uwierzycie?
Następny 'piszący'".

Burza po wpisie Tarczyńskiego

Dziennikarz "Do Rzeczy" Wojciech Wybranowski zapytał Tarczyńskiego czy uważa to za zabawne. "Bo ja uważam to za straszne chamstwo" - napisał. "Tak długo, jak długo pełnisz funkcję publiczną, musisz spodziewać się krytyki i dziennikarskich pytań. Tyle. A epatowanie dresiarskimi komentarzami ani sympatii Tobie, ani Twojemu ugrupowaniu nie przysporzy" - dodał Wybranowski.

Tarczyński odpowiedział, że "są granice kłamstwa i nienawiści. Newsweek już dawno granice przekroczył.

W dyskusję włączył się nawet misjonarz z Peru, ks. Maciej Słyż?. "Kiedy #DrugaZmiana zaczęła mutować w #ChamskaZmiana, panie pośle Najjaśniejszej RP?". Poseł w odpowiedzi zablokował księdza. 

Jan Śpiewak? napisał z kolei, że Tarczyński dostaje pensję z publicznych podatków i ma obowiązek udzielić odpowiedzi na pytania, nawet jeśli ma to być "bez komentarza".

Tarczyńskiego skrytykowali nawet prawicowi dziennikarze. "Żulerska odpowiedź na kulturalną prośbę" - ocenił Łukasz Warzecha.

Na komentarz "Polski Donald Trump", Tarczyński podziękował za uznanie i napisał: "dał mi Donald przykład jak ze szczujnią rozmawiać".

Tarczyński lubi błyszczeć

Poseł PiS bardziej niż z pracy parlamentarnej znany jest z aktywności w mediach społecznościowych. Kiedyś wrzucił zdjęcie w futrze z jenota, innym razem fotografię z jacuzzi w ekskluzywnym hotelu.

Ostatnio chwalił się zdjęciem roznegliżowanej partnerki na wakacjach, chociaż wcześniej informował, że jedzie do przyjaciół, którym umiera matka.

Wicemarszałek Sejmu przeprasza Macierewicza. Za 'pokaz arogancji i grubiaństwa'

Poznasz, który kraj zaznaczyliśmy na mapie? [QUIZ]
1/12Na zdjęciu zaznaczyliśmy wielkie azjatyckie państwo. To oczywiście:
Zobacz także
Komentarze (413)
Poseł Tarczyński z PiS do dziennikarza "Newsweeka": "Z wami nie rozmawiam. Won!"
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 104 razy 94

  Burak przestraszył się rozmowy z prawdziwym dziennikarzem , on tylko rozmawia z pajacami w TVPis i RM

 • krynolinka

  Oceniono 64 razy 54

  Jeszcze przyjdzie czas, że sam będzie się prosił żeby ktoś z nim wywiad zrobił. Arogancja nie popłaca.

 • polakadam

  Oceniono 58 razy 50

  Niech sobie te 5 milionów wyborców Pisu zrobią swoją wymarzoną Wolskę gdzieś na ścianie wschodniej, niech wystąpią z Unii – może przyjmie ich Federacja Rosyjska – sądów nie będą potrzebować, o wszystkim będzie decydował prezes, będzie tylko jedna słuszna telewizja, z prasy wystarczy W Sieci i Nasz Dziennik, w każdym telewizorze kamerka, czy oby obywatel uważnie słucha codziennego orędzia prezesa, miesięcznica Smoleńska również codziennie z obowiązkowym stawiennictwem, inaczej wpadnie patrol WOT-u i grzecznie przypomni, wszyscy złodzieje (czytaj przedsiębiorcy zarabiający więcej niż minimalna krajowa, adwokaci, ludzie z rachunkiem bankowym – konto w SKOK-u jest dopuszczalne, sędziowie i temu podobne mordy zdradzieckie) profilaktycznie do aresztu, niech udowodnią najpierw, że kochają prezesa tak samo jak reszta ludu.

 • fakiba

  Oceniono 51 razy 45

  Nie dość , że jest pisim chamem i prostakiem to jeszcze się tym szczyci , Tarczyński to poważne zagrożenie dla Antka m Suskiego , Błaszczaka w konkursie na największego kretyna w pisie

 • pdppdp

  Oceniono 49 razy 41

  Jak widać, mimo wakacji, casting na pisdzielskiego superkabotyna trwa w najlepsze.

 • jakiskurwalogin

  Oceniono 42 razy 36

  poczekaj zulu jak ci wyborcy powiedza WON!

 • demetria11

  Oceniono 41 razy 35

  To właśnie Nasz Najdroższy (5 tys. dziennie na samą ochronę) Prezes nazywa pisowską "kulturą z wyższej półki".

 • tyfus.wolski

  Oceniono 41 razy 35

  "WON" - rzekł absolwent prawa na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje