Paczuska do odwołania? Chwali się: "Jestem na urlopie". Ludzie wyłapali, skąd jest to zdjęcie

- Jakby co, to jestem na urlopie - napisał na Twitterze szefowa "Wiadomości" TVP Marzena Paczuska. Po zdjęciu, które umieściła można wnioskować, że jest to miły wypoczynek w pięknym miejscu. Branżowy portal wirtualnemedia.pl donosi, że tak nie jest. 

Komentujący szybko zlokalizowali na podstawie zdjęcia, że Marzena Paczuska wypoczywa we Włoszech. Komentujący jednak zwrócili uwagę, że zdjęcie, które umieściła na Twitterze, jest wzięte z internetu.

Według nieoficjalnych informacji Paczuska została wysłana na urlop przymusowy. Chodzi o "sprawdzenie, czy będzie opór przed ewentualnym odwołaniem" szefowej "Wiadomości" TVP.

Ewa Bugała zastąpi Marzenę Paczuską?

To doniesienia zza kulis. Na razie nie znalazły oficjalnego potwierdzenia. Portal wirtualnemedia.pl już wcześniej pisał o planowanej zmianie na stanowisku szefa "Wiadomości" TVP. Ponoć rozważano zastąpienie Paczuskiej Ewą Bugałą. To była reporterka "Wiadomości", obecnie prowadzi program "Nie da się ukryć" w TVP Info.

Szef TVP Jacek Kurski już raz dementował informacje Wirtualnych Mediów dot. zmiany kierownictwa "Wiadomości". - Nie ma takiej decyzji - odpowiedział na pytanie o odwołanie szefowej "Wiadomości". Do informacji o przymusowym urlopie Paczuskiej na razie nie ma jego komentarza. Ona sama nie odpowiedziała na pytania komentujących na Twitterze, którzy pytali, kto teraz kieruje "Wiadomościami".

Co ciekawe, Ewa Bugała w weekend znów pojawiła się w "Wiadomościach". Przygotowała materiał na "jedynkę" niedzielnego wydania. Dotyczył nowych taśm z podsłuchanymi rozmowami polityków, nagranych w restauracji "Sowa i Przyjaciele". Czytaj więcej o tej sprawie >>>

Marzena Paczuska jest szefową "Wiadomości" od 2016 roku. Program jest krytykowany za służalczy stosunek do rządu PiS.

Donald Tusk na przesłuchaniu w prokuraturze. Doszło do spięcia z dziennikarzem TVP

Więcej o:
Komentarze (134)
Marzena Paczuska, szefowa "Wiadomości" TVP do dymisji?
Zaloguj się
 • habib78

  Oceniono 59 razy 53

  O nie. Nie róbcie tego. Gdzie wy znajdziecie drugie takie ście...znaczy się druga tak kompetentną osobę, która nam tak ładnie układa te materiały w Dzienni... znaczy się w Wiadomościach.
  Kto inny przygotuje tak debi...prymity...propagan....znaczy się logiczny, komplementarny i obiektywny przekaz. Może Jerzy Urban, ale on jest chyba zbyt inteligentny dla PiSu, także nie wiem. Chyba, że sam Pan jacek albo Ojciec Dyrektor, może bezpośrednio.

 • fakiba

  Oceniono 41 razy 31

  Ciekawe jaki nowy Misiewicz Paczuską zastąpi , może Gmyz bo Niemcy mają go dość i szykują się do wydalenia dziada

 • chi-neng

  Oceniono 43 razy 31

  Jak myslicie, ktora zajmie teraz 'czolowe miejsce' w tej stajni?

  Bugajaca czy ogorkowa?

 • japka_putina

  Oceniono 29 razy 25

  To w sumie miłe uczucie przyglądać się rewolucji pożerającej własne, najbardziej oddane dzieci.

 • fakiba

  Oceniono 26 razy 22

  Następcą zostanie salceson Misiewicz bo ma same "zalety" , ukończone "normalne prawo" w szkółce Rydzyka , zaufanie Antka i jest poszkodowany przez weto Dudy , miał załapać się do SN a ten mu karierę zmarnował i teraz na otarcie łez tą fuchę dostanie

 • kemor234

  Oceniono 27 razy 21

  Może TVP zacznie w końcu rzetelnie informować o stanie Polskiej gospodarki ????
  Poważne media zaprezentowały dane, że mamy najgorsze od lat wyniki ...
  A w TVP jakieś "nowe" taśmy, reparacje wojenne i inne praktycznie nic nie znaczące ... rewelacje.

 • to_ja_dziki-9876543210

  Oceniono 20 razy 18

  wierzyć Kur(ew)skiemu, to jak uwierzyć że Goebbels mówił prawdę.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 19 razy 17

  ...Szefowa jest krytykowana za służalczy stosunek do rządu PiS...
  Gdyby ją krytykowano, wysłano by ją za karę do Władysławowa. Ale ludzie prezesa muszą odpoczywać tam gdzie ośmiorniczki najlepiej smakują...

 • fakiba

  Oceniono 20 razy 14

  Ło matko , jak się za Paczuską zabrali to pewnie Kurski ma pełne galotki bo wie , że będzie następny , dużo pisiorów go nie lubi nawet Ela Kruk

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX