Książę George znów nie w humorze. Popędzał księcia Williama przed odlotem z Polski [WIDEO]

Brytyjska para książęca - Kate i William wraz z dziećmi - opuściła Polskę. Samolot z parą książęcą wystartował tuż przed godz. 11. Uwagę mediów znów przykuło zachowanie 4-letniego księcia George'a, który jak najszybciej chciał znaleźć się w samolocie.

Brytyjska para książęca Kate i William, a także ich dzieci George i Charlotte opuścili Polskę. Samolot wystartował ok. godz. 11 z Lotniska Chopina w Warszawie i udał się do Berlina. Tym samym para książęca Cambridge zakończyła trzydniową wizytę w Polsce.

Przed odlotem doszło jednak do zabawnej sceny - gdy para książęca żegnała się na lotnisku z urzędnikami, 4-letni książę George popędzał ojca, ciągnął za dłoń i klepał po ręce. Moment można zobaczyć na nagraniu udostępnionym przez Kancelarię Prezydenta RP - ok. 5 minuty.

Podobna sytuacja zdarzyła się, gdy książęca rodzina przyleciała do Polski. Wówczas George niezbyt chętnie wysiadł z samolotu.

Wizyta rozpoczęła się w poniedziałek. Para książęca spotkała się wtedy z prezydentem Andrzejem Dudą i pierwszą damą Agatą Dudą, spacerowała po Krakowskim Przedmieściu, zwiedziła Muzeum Powstania Warszawskiego, spotkała się z przedsiębiorcami w Warsaw Spire i wzięła udział w przyjęciu w Łazienkach. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

We wtorek odwiedzili Muzeum Stutthof, a w trakcie pobytu w Gdańsku przeszli przez historyczną bramę Stoczni Gdańskiej, kolebki "Solidarności". Spotkali się z pierwszym jej liderem i byłym prezydentem Lechem Wałęsą. Złożyli też wieńce pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców 1970 r. 

Pałac Kensington opublikował przed południem pożegnalny wpis na Twitterze: "Do widzenia Polsko!".

Wizyta pary książęcej w Niemczech

Księżna Kate i książę William spędzą dziś dzień w Berlinie, jutro odwiedzą Heidelberg, w piątek pociągiem przyjadą do Hamburga. Jak informował "Bild Zeitung", Hamburg ma nadzieję, że wizyta książęcej pary poprawi wizerunek miasta po tym, co świat zobaczył podczas niedawnego szczytu G20.

"Księżna i książę Cambridge chcą poznać Niemcy, tutejszych ludzi i pogłębić wzajemną przyjaźń w jej różnorodności i stabilności" - powiedział w przeddzień książęcej wizyty brytyjski ambasador w Berlinie Sebastian Wood.

W Berlinie księżna Kate i książę William spotkają się z kanclerz Angelą Merkel i prezydentem Frankiem-Walterem Steinmeierem, odwiedzą także berliński pomnik Holocaustu. Wieczorem w brytyjskiej ambasadzie wezmą udział w uroczystej kolacji, aby uczcić 91. urodziny brytyjskiej królowej.

Komentarze (43)
Książę George znów nie w humorze. Popędzał księcia Williama przed odlotem z Polski [WIDEO]
Zaloguj się
 • 31.februarius

  Oceniono 11 razy 5

  "Pośród ogrodu siedzi ta książęca para.
  A ogród nieduży, najwyżej morga.
  On całkiem młody, ona też niestara.
  W swych dłoniach dzierżą Charlottę i George'a."

 • def11

  Oceniono 28 razy 4

  dziecko zobaczyło jak pewien dziadzio który włada tym krajem wczoraj oszalał z nienawiści

 • strange_email

  Oceniono 2 razy 2

  zawsze zaskakuje mnie dlaczego media w kraju, w ktorym arystokracji na szczescie juz praktycznie nie ma, fazuja sie do orgazmu wizyta dwojki darmozjadow wychowujacych kolejnych dwoch darmozjadow.

 • elenem

  Oceniono 16 razy 2

  Młody ma nosa.... stąd trzeba uciekać jak najszybciej. Madre dziecko.

 • pablo_spear

  Oceniono 20 razy 2

  He he, nawet dzieci nie chca przebywac w pislamistanie. Maly wie co robi :)

 • hornbeam

  Oceniono 20 razy 2

  George ma rację! Spieprzajcie jak najszybciej z tej dziczyzny, gdzie ludzie nie mają twarzy tylko mordy zdradzieckie. Napatrzył się i nasłuchał mały, aż mi go szkoda.

 • Magdalena Szczypka

  Oceniono 1 raz 1

  A może chciało mu się siku :-P albo w samolocie miał swoje ulubione zabawki. Dajcie dziecku spokój.

 • plorg

  Oceniono 1 raz 1

  O q..a, czy to jest dziennikarstwo?

 • catch36

  Oceniono 1 raz 1

  Też tak mam jak lecę do II PRL_U

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX