Mleczko: gdyby Polacy mieli poczucie humoru, umieraliby ze śmiechu patrząc na prezydenta

W wywiadzie dla RMF FM rysownik Andrzej Mleczko przekonuje, że z naszym poczuciem humoru jest ostatnio bardzo źle. I podaje przykłady, które jego zdaniem świadczą o tym najlepiej.

Mleczko powiedział w rozmowie z RMF FM, że jest załamany brakiem poczucia humoru Polaków. - Cały czas myślałem, że z poczuciem humoru jest u nas całkiem w porządku. Ostatnie wydarzenia - szczególnie polityczne - spowodowały to, że zaczynam mieć wątpliwości - mówił rysownik. Dlaczego?

Przecież gdyby nasi rodacy - tak jak dotąd myślałem - mieli to poczucie humoru, to by umierali ze śmiechu patrząc np. na naszego prezydenta, na rządzącą partię, na panią premier i w ogóle na to, co się dzieje

- stwierdził Mleczko. Chociaż chwilę później dodał, że "niektóre rzeczy są rzeczywiście bardziej smutne niż wesołe".

W trakcie rozmowy nie zabrakło także innego, politycznego wątku, tym razem związanego z ministrem środowiska. Mleczko pochwalił się, że w swoim ogrodzie w Tyńcu na potęgę sadzi drzewa. - Po to, żeby zrobić na złość niejakiemu Szyszce. Potworowi, który w tej chwili szaleje w Puszczy Białowieskiej - tłumaczył.

- Posadziłem kolejnych kilkadziesiąt drzew. Mam nadzieję, że to będzie jeden z moich poważniejszych powodów do chwały - dodał rysownik.

Więcej o:
Komentarze (229)
Mleczko: gdyby Polacy mieli poczucie humoru, umieraliby ze śmiechu patrząc na prezydenta
Zaloguj się
 • elkasowa.02

  Oceniono 100 razy 34

  Czy to ten Mleczko, który zasiadał w komitecie poparcia Bronisława Komorowskiego?!

 • sztucznypolak

  Oceniono 113 razy 31

  Umieramy ze smiechu, patrzac na "Ucho prezesa".
  Jak patrzymy na "prezydenta", to raczej na wymioty nam sie zbiera.

 • 31.februarius

  Oceniono 59 razy 19

  "Mleczko: gdyby Polacy mieli poczucie humoru, umieraliby ze śmiechu patrząc na prezydenta"

  Ostatni Polacy z poczuciem humoru umarli 24. maja 2015!

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 92 razy 14

  Taki prezydent to wstyd i hańba. Jakim cudem skończył prawo??? Dlaczego pisdzielcy nie znają matematyki? Musi im ktoś wreszcie wytłumaczyć , że niecałe 18% Polaków, którzy głosowali na nich to zdecydowanie za mało, aby nie liczyć się z resztą społeczeństwa.

 • owca888

  Oceniono 91 razy 13

  Ja umieram ze śmiechu, ale przez łzy.
  Też myślałam, że Polacy są mądrzy i mają poczucie humoru. Ale banda niekompetentnych, prymitywnych arogantów, która dorwała się do władzy, wyzwoliła w nas najgorsze instynkty. Większość z nas jest prymitywna, głupia i sprzedajna. Tacy jesteśmy.

 • Marek Jan Bystry

  Oceniono 60 razy 12

  Mnie najbardziej śmieszą pełowce,peeselowce i nowocześni.Pisowce też mnie śmieszą,ale mniej....Jak zawsze,ikonami śmieszności są "artyści". Największa żenada : "dziennikarze" lis i olejnik. Panie mleczko : pan też mnie śmieszy....

 • ouimet

  Oceniono 29 razy 9

  Mleczkowi szare komorki wyparowaly,wiec mowi to co mowi:)))Myslec nie ma mozliwosci:)

 • cichwoda

  Oceniono 36 razy 8

  "Cały czas myślałem, że z poczuciem humoru jest u nas całkiem w porządku" oglada memy tylko w giewu bamburyla mleczko wiec caly czas myslal...nie wie ze w tym kraju opocz Zydow i zabugowcow mieszkaja tez Polacy

 • losiu4

  Oceniono 56 razy 8

  pewnie dlatego że panu mleczce z powodów sympatii politycznych zaczęło się zajączkować i zaczyna pie przyć bez sensu, tak na jego słynnym rysunku :)

  Pozdrawiam

  Losiu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX