Agata Duda w towarzystwie... Krokodylka. Ostrzegała dzieci przed wypadkami drogowymi

Spotkanie Pierwszej Damy z uczniami

Spotkanie Pierwszej Damy z uczniami (Główny Inspektorat Transportu Drogowego)

Pierwsza Dama odwiedziła jedną ze szkół podstawowych w Krakowie. Podczas spotkania z uczniami wraz z Głównym Inspektorem Transportu Drogowego zachęcała dzieci do zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Agata Kornhauser-Duda chętnie angażuje się w działania charytatywne. Tak było i tym razem - Pierwsza Dama wzięła udział w spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa ruchu drogowego. Organizował je w Szkole Podstawowej nr 4 w Krakowie Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.

Agata Duda i Alvin Gajadhur opowiadali uczniom, jak powinni zachowywać się na drodze i na co zwracać uwagę podczas letniego wypoczynku. W prezentacji o bezpieczeństwie brała udział również maskotka inspektoratu - Krokodylek Tirek.

"Dla dzieci zaplanowane zostało przejście przez specjalnie przygotowane miasteczko ruchu drogowego - miasteczko z przejściem dla pieszych, znakami drogowymi, rondem oraz sygnalizatorami. Pierwsza Dama i Główny Inspektor zweryfikowali umiejętności najmłodszych uczestników ruchu w zakresie bezpiecznego przechodzenia przez jezdnie oraz prawidłowego zachowania się na drodze" - czytamy w komunikacie GITD.

- Chciałabym, abyście pamiętali o tym, że stosując wszystkie przepisy dbacie nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale także innych - podsumowała Pierwsza Dama.

Uważasz, że znasz ortografię? Sprawdź się
1/26Oceń, czy podane słowa zapisane są poprawnie, czy nie.
Pożeczka
Zobacz także
Komentarze (71)
Agata Duda w towarzystwie... Krokodylka. Ostrzegała dzieci przed wypadkami drogowymi
Zaloguj się
 • westgreg

  Oceniono 8 razy 8

  Bezpieczeństwo na polskich drogach znacznie wzrosłoby, gdyby pani prezydentowa pierwej pokwapiła się do z takim wykładem do BORu...

 • proteusz33

  Oceniono 32 razy 8

  Bronek też kiedyś miał akcję promocyjną.Był z Gargamelem

 • labore

  Oceniono 11 razy 7

  Oni przepisów nie przestrzegali i teraz czytają KONSTYTUCJĘ. Można ściągnąć za darmo, by delektować się każdym jej słowem. I śpieszmy się czytać, bo tak szybko odchodzi www.publio.pl/konstytucja-rzeczypospolitej-polskiej,p142187.html

 • 31.februarius

  Oceniono 39 razy 7

  "Agata Duda ostrzegała dzieci przed wypadkami. Pierwszej Damie towarzyszył Krokodylek Tirek"

  Strach pomyśleć, co o tym jutro Washington Post napisze ...

 • jbest

  Oceniono 11 razy 3

  Nazizm

 • Joanna Rowinska

  0

  O tak....bardzo potrzebna inicjatywa.... Te wszystkie dzieci, żyjące na ulicy, bo im aktualne władze pozamykały schroniska dla ofiar przemocy w rodzinie. Te, które muszą z domu uciekać bo niebieska linia nie zadziała...gdy mamusia z tatusiem przechlewają 500+..One wszystkie muszą znać zasady ruchu drogowego..... Bezpieczeństwo dzieci na ulicy....jest najważniejsze i priorytetowe...

 • extrafresh

  Oceniono 10 razy 0

  I jaszczurka tirówka?

 • zloty_cielec69

  Oceniono 18 razy 0

  dudowa, naucz dudę co to KONSTYTUCJA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje