Wczoraj Szczerba awanturował się w TVP, dziś "Wiadomości" mu nie darowały. Cały materiał o pośle

Posłowie opozycji niechętnie przyjmują zaproszenia do TVP. Wyjątkiem jest Michał Szczerba, który we wczorajszym "Gościu Wiadomości" ostro kłócił się z prowadzącym. "Wiadomości" nie omieszkały tego skomentować.

Poseł PO Michał Szczerba wczoraj w programie "Gość Wiadomości" starł się z prowadzącym Krzysztofem Ziemcem. Szczerba pytał dziennikarza "czy nie wstydzi się pan spojrzeć w lustro?". Zarzucał "Wiadomościom", że nie wspomniały o tym, że Małgorzata Sadurska przechodzi z Kancelarii Prezydenta do zarządu PZU.

- Taka informacja była podana, za rzadko nas pan ogląda - odcinał się Ziemiec. - Mam wrażenie, jakbym obserwował wizytę u psychiatry. Pan jest w transie - komentował zachowanie Szczerby drugi gość programu Piotr Grabowski z Kukiz'15.

TVP nie odpuszcza Szczerbie

"Wiadomości" nie puściły Szczerbie płazem jego występu. Dziś awanturze w studiu poświęciły cały materiał. Zaczął się on tak:

To studio widziało już wiele ostrych starć, jednak zazwyczaj potyczki na słowa toczyli parlamentarzyści różnych opcji. Są jednak i tacy politycy, którzy nie potrafiąc odpowiedzieć na konkretne pytanie próbują atakować i obrażać dziennikarzy, choć jednocześnie zapewniają, że są obrońcami wolnych mediów

Usłyszeliśmy także, że "mało który parlamentarzysta chce siadać ze Szczerbą przy stole w programie", "silne rozemocjonowanie 40-letniego posła Platformy to nie forma dnia, lecz standard" oraz poznali ciekawostkę na temat Twittera Szczerby:

Przy awatarze Szczerby pojawia się ostrzeżenie: "Uwaga, ten profil może zawierać nieodpowiednie treści. to ostrzeżenie oznacza, że tweety pochodzące z tego profilu mogą zawierać nieodpowiedni język lub obrazy. Czy na pewno chcesz zobaczyć ten profil?"

Weszliśmy na profil posła, ale takiego ostrzeżenia nie zobaczyliśmy (czyżby poseł zdążył już pousuwać niecenzuralne wpisy?). Znaleźliśmy za to jego komentarz do materiału "Wiadomości":

Puenta materiału "Wiadomości" miała dać do myślenia wszystkim widzom programu:

Agresywna nadpobudliwość, która ma obrażać dziennikarzy, tak naprawdę obraża naszych widzów, bo to gościem w Państwa domach za pośrednictwem TVP bywał poseł Szczerba

Zachowanie Szczerby było ostatnim tematem dzisiejszych "Wiadomości". Tuż po nim rozpoczął się program "Gość Wiadomości" poświęcony blokadzie marszu z okazji miesięcznicy smoleńskiej. Tym razem w studiu nie było żadnych przedstawicieli PO. Jak stwierdził Michał Adamczyk, stacja dzwoniła do "11 posłów, ale żaden nie chciał wystąpić w programie".

Więcej o:
Komentarze (441)
Wczoraj Szczerba awanturował się w TVP, dziś "Wiadomości" mu nie darowały. Cały materiał o pośle
Zaloguj się
 • kawabis

  Oceniono 62 razy 10

  Najfajniejsze, że to POseł PO pyta innych czy nie wstydzą się spojrzeć w lustro. Trzeba mieć tupet panie Szczerba nie wystarczy tupecik.

 • sparky6

  Oceniono 32 razy 8

  Pierwszy raz widziałem na oczy męczennika, który "męczył się" w obstawie dwóch prywatnych ochroniarzy

 • sparky6

  Oceniono 60 razy 8

  Mówią że tak nie można bo Frasyniuk to legenda Solidarności.
  Żadna legenda Solidarności nie stanęłaby w jednym szeregu z ex SBcją.

 • gwsol

  Oceniono 24 razy 6

  To jest szczerba na polskim parlamencie.

 • lesnywladek2

  Oceniono 56 razy 6

  to nie prawda że Polska nie przyjęła uchodźców,mamy przecież scerbe który uchodzi za idiotę a poza nim jest jeszcze nitras,swetru,pomaska i szlezwik -cholsztaj z nowośmiesznej kropki

 • szulgus

  Oceniono 15 razy 5

  pewnie znowu do studia TV przyszedł naćpany, że też jeszcze ktokolwiek chce go zapraszać i robic z nim wywiady, on szkodzi PO, ta partia ma wielu lepszych , merytorycznie wypowiadających sie polityków

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX