To gdzie w końcu będzie Opole? Pytamy TVP. A ta się chwali

Już na początku tygodnia TVP Info informowała, że lada chwila zapadnie decyzja w sprawie miejsca, do którego przeniesie się festiwal w Opolu. Komunikatu nadal nie ma, więc dopytujemy.

Odkąd miasto zerwało z TVP umowę na organizację festiwalu w Opolu, wszyscy zastanawiają się, gdzie przeniesiona zostanie cała impreza? Najwięcej słychać o Kielcach, ale to informacje nieoficjalne. Zapytaliśmy TVP, jak wygląda sytuacja z festiwalem i czy zapadły już jakieś decyzje.

TVP chwali się wysypem ofert na nowe Opole

Odpowiedź jest - delikatnie mówiąc - niekonkretna. Telewizja Polska pochwaliła się jednak, że została zasypana ofertami z innych miast.

Do Telewizji Polskiej spływają liczne, dobrze przygotowane oferty od władz miast, zainteresowanych wspólną z TVP organizacją festiwalu piosenki polskiej lub większych koncertów.

- odpisało Centrum Informacji TVP. "Telewizja Polska rozważa różne propozycje i nie ignoruje żadnej poważnej oferty. Wypracowywane obecnie decyzje w tej sprawie będą odpowiedzią TVP na wykazane potrzeby. O szczegółowych decyzjach TVP będzie informowała na bieżąco" - dodano w komunikacie.

Problemy TVP z Opolem

Opole w Kielcach albo innym mieście to opcja ratunkowa dla szefostwa TVP po tym, jak z Opola zaczęły rezygnować gwiazdy (zaczęło się od Kayah, Nosowskiej i Maryli Rodowicz), a później wycofało się miasto. Prezydent Opola straszy pozwem o odszkodowanie.

CZYTAJ TEŻ: Los prezesa TVP zależy od festiwalu w Opolu. Gwiazdy powiedziały "nie", ale Jacek Kurski dalej walczy >>>

Opole 2017. Polscy artyści masowo bojkotują festiwal

Więcej o:
Komentarze (243)
To gdzie w końcu będzie Opole? Pytamy TVP. A ta się chwali
Zaloguj się
 • quamtsa

  Oceniono 38 razy 24

  zróbta se na Woron8cza w W-wie. po co ruszać d..py jak można wszystko zrobić na miejscu. przyjedzie 5-6 artystów, bo nikt się nie spodziewa więcej, za publikę będą robić pracownicy stacji oraz studenci z toruńskiej pralni mózgów i - pampararam pampamparararam pararam pampampararara pararararara pampararararam pararam pampararaaaaa pararaaaa - festiwal piosenki wolskiej.

 • Stefan Kot

  Oceniono 15 razy 5

  Festiwal w OPOLU Prezydent zbojkotował i od wołał to teraz jako odbywał się na GÓRNYM ŚLĄSKU ..to winien odbyć się na GÓRNYM ŚLĄSKU ,,czyli w ,GLIWICACH,,,to jest prawdziwa stolica GÓRNEGO ŚLĄSKA ,,,a nie w innym mieście czy w ,KIELCACH ,to nie jest GÓRNY ŚLĄSK,,,Ślązacy winni nie brać w innych stronach udziału bo to ŚLĄSKI FESTIWAL..

 • liberau

  Oceniono 10 razy 4

  Jest pytanie z sali czy potwierdziła się nieoficjalna informacja, że nowa nazwa festiwalu to "Scyzoryki 2017"?

 • Lord of The Ducks

  Oceniono 10 razy 4

  Czy nowy ambasador RP w Kazachstanie wystąpi ze swoja Odą dla Jarosława Kaczyńskiego

 • Adam Kurek

  Oceniono 5 razy 3

  JEDYNIE TORUŃ.OJCIEC TADEUSZ DA SOBIE RADĘ,JESZCZE ZAROBI.

 • marctime71

  Oceniono 7 razy 3

  Ponoć ma odbyć się na Nowogrodzkiej aby Kaczafi z kotami nie mieli za daleko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX